Mavi ışık ve flaş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Rahent

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar son birkaç gündür mavi noktalar beliriyor saniyelik gözlerim kapalı iken de oluyor ve az önce yatağımda uzunurken düşünceye dalmışım ani flaş çakması şiddetli bir biçimde irkitti beni, gözlerim kapalı idi ve dışardan gelme ihtimalini düşündüm gecenin 4 ü ve son kattayım 6. Kat perdelerim kapalı. Biri bana birşey mi yolluyor napıyor anlamadım baya korkuttu açıkcası

Rahent

Kayıtlı Üye
Tansiyonum vs herşey normal, bünyem iyidir eski sporcuyum :) yediklerime içtiklerime dikkat ederim

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Ya bende de oluyo o nedenle aklıma geldi :D Nurcuk gibi gözlerimin etrafında dolanıyolardı. Bana tansiyonun düşüyo ondan dediler :D

islam571

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar son birkaç gündür mavi noktalar beliriyor saniyelik gözlerim kapalı iken de oluyor ve az önce yatağımda uzunurken düşünceye dalmışım ani flaş çakması şiddetli bir biçimde irkitti beni, gözlerim kapalı idi ve dışardan gelme ihtimalini düşündüm gecenin 4 ü ve son kattayım 6. Kat perdelerim kapalı. Biri bana birşey mi yolluyor napıyor anlamadım baya korkuttu açıkcası
böyle şeylerde olağanüstü sebepler arama hemen, mutlaka bir açıklaması vardır iyi düşün nereden kaynaklanır

bendekiben

Elit Üye
Bu yaşadıklarınızı takibe alın birkaç gün değilde zaman aralığı daha geniş olduğunda psişik olarak değerlendirmesini yapalım .Bu arada mavi ışıklara bir rahatsızlığınız eşlik ediyormu dikkat etmiş olursunuz.

özi07

Kayıtlı Üye
Arasıra bendede oluyor ışık seklinde noktalar flas patlamasi birde kafamin icinde ansizin gumleyen sesler ne oldugunu bende anlamiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...