manna tozu

curius

Kayıtlı Üye
Arkadaslar uzun suredir manna tozunu arastiriyorum ama elle tuturlur bi bilgi bulamadim. Ormus diyede geciyor.ama himalaya tuzuyla olan var hep gercek manna tozu hakkinda bilgi bulamiyorum.ve arastirdigim kadariyla manna tozuna benzeyen birde kudret helvasi bulunuyor. Ruslar ve cerkeslerdede soyle bi inanc varms ekmege tuz serpmek dostlugu gosterirmis.bununda aslinda toz olan birseyin zamanla tuz sekline donustugunu dusunuyorum.bilgi sahibi arkadaslar konuya yazabilir mi

dhardhar

Kayıtlı Üye
Manna iksiri özel olarak altın tozundan yapılan bir içecek. Simya formülü olduğu için çok gizli. Çünkü hem beynin çalışmayan bazı noktalarını açıyor, hem de bedene çok ciddi güç kuvvet veriyor. 70-80 yaşındaki politikacıların nasıl o kadar sağlıklı olduğunu düşünüyorsunuz?
Bilgi nereden?

curius

Kayıtlı Üye
Cennet ordularinin dedigi dogru aylardir arastirma yapiyorum bircok sey ogrendim ama hicbirinin dogru olduguna inanmiyorum suanda. Bu yuzden mabede sormak istedim belki beyin firtinasiyla birseyler cikarabiliriz diye. Bahsi gecen toz hemen hemen her inanista masonlarda misirda veya suanda dunyayi yoneten insanlarin hala daha tapinakcilardan yuksek paralardan aldigi soyleniyor.buyuzden gizliymis. Ama benim asil arastirmam belki dedelerimizden nenelerimizden efsaneler duymusuzdur.bu sekilde topluca ufak ufak bilgi paylasimi olursa gercege yaklasabilcegimizi dusunuyorum.

curius

Kayıtlı Üye
Sorun suki ozamanlar nasil bir islem uygulandi altina ve hangi maddeler karistirildi boyle bi simyaya ulasildi. Onemli olan bunu bulabilmek ama bulamiyorum.en yaklasilan mantik piramitlerin manna fabrikasi gibi kullanildigi ama orayada gidemeyecegimiz icin evlerde simyayla nasil yapildigi hakkinda bilginiz var mi acaba

curius

Kayıtlı Üye
Simdi mesela soyle bisey var benim bunun pesine dusmemin sebebi genetik kansere yatkinligimiz ailece.ve manna tozunun kanseri bile yenebilcegi soyleniyor.varsayalim birsekilde bu tozu veya kudret helvasini buldum diyelim ve gercekten kanser vb hastaligi gecirdi diyelim.ozaman da mi seytani olmus oluyor?

Ü

Üye silindi 58480

Manna daki mono atomik altin elementi, kana karıştığında kan döngüsü beyinden sirkule olmaya başlar başlamaz olağan üstü haller oluşmaya başlar.

Beynin tüm nöronları dünyanın en iyi iletkeni ve anteni olan altın ile birbirine kaynasir.

İnsan bilgiyi resmen havadan almaya başlar radyo gibi. İnsan, beyninin yüzde 10 unu kullanırken manna ile geri kalanını da iradesi dahilinde katar. Çıldırmamak için ön hazırlığınızı tamamlamış olmalı ve bilmem kaçıncı derece sertifikanız olmalıdır. Manna aldıktan sonra gördükleriniz karşısında zaten siyasi iktidarlar falan yalan olur. Çok daha büyük döngüler üzerinden siyaset yapıldığını görürsünüz. Yani petrol ve enerji çekişmesi olmadığını anlarsınız.

Galaktik hükumetin mahlukatı ile tanışırsınız.

Analitik beyin küresi ile bir insandan daha kıvrak, daha real, daha hazircevap, daha diplomat, daha zeki olursunuz. Ve insanları dünyalik içinde, bilgi kırıntılarına, ucuz politik hesaplara hapsedersiniz. Bu sayede kazanan olursunuz. Ama beynin duygusal yarım küresi ile de sezgisel olarak şeytandan direk vahiy alarak, onunla görüşerek sistemi tasarlayacak teknolojiler, istihbaratlar ve hatta dünya krallığı için en kritik hamilelerin sıralamasını alırsınız. Üst dongulerin savaşını görürsünüz. Pay sahibi olursunuz ve yeryüzünde kendinizi tanrı ilan etmemek için hiçbir sebebiniz kalmaz. Manna içenler bize Kola icirenlerdir. Ezoterik bilgiler ile uyananlar bize Darvinin maymun ata ve tesadüfen yaratılmak tezini dayatanlardir. Sistem içinde sistemleri öyle bir tasarlarlar ki biz parçaları birlestiremeyecegimiz için mağlup oluruz.

Her kralın oğlunun en iyi eğitimleri alması gibi, her yeni doğan elit tabaka üyesinin de ezoterik bilgilerle en isabetli ve avantajlı hale gelmesi sağlanır.

Doğru zaman geldiğinde sahneye çıkacaklar ve kendilerini tanrı ilan edeceklerdir. Sistem şu an kurtarilabilir olduğu için tüm gelistirilen teknoloji insanlığın yararına gibi bir izlenim verilmektedir. Özellikle de bit coin ve sosyal ağlar. Teknolojiyi kim geliştirir? Onu finanse edenler. Peki ne yönde gelişmesine ve kime ne yönde hizmet edeceğine kim karar verir? İşte bunu sorgulamak gerekir

Allah bütün sapkin kavimleri dönüşü olmayan bir yola girdiklerinde helak etmiştir. Elit tabaka zaten kıyameti biliyor. Bile bile dönüşü olmayan yola girmek istiyorlar. Kuranı nasıl ilimlerle ele aldıklarını biz görseydik oturup hüngür hüngür ağlardık.

Ezoterizmde tek savaş vardır. O da bizden önce yeryüzünde yaşayanlara Allahın savaşı. Şeytan imtihan için yaratilmis bir varlık hiç olmadı. Biz şeytanı tekamül edip sevap kazanmak için en iyi şekilde değerlendirmeye çalıştık. Halbuki şeytan iradesi olan bir Galaktik varlıktır. Çok büyük döngüler var ve bu döngüler müdahil olmayı başaranlar da israilogullaridir. E tabi ki üstün ırk olma iddialarının dayanağı var.

Ü

Üye silindi 58480

Hz. Musa manna yapmayı biliyordu. Simya ilmini öğrenmişti çünkü. Samirinin altından yaptığı buzagiyi yakıyor ve küllerini denize savuruyor.

Şimdi burda bir rituel de var. Neden denize atılsın veya yakilsin? Altın yakılmaz ki. En fazla ısıtılır, kaynatılır. Değerli bir maden olduğu için de formunu değiştirirsin başka amaçla kullanırsın. Kaldı ki cöl ortamındasın. Kutsal topraklara ulaşınca oranın yönetimine vermek için elinde bir vergi ya da haraç olmalı. Sığınma talep edeceksin çünkü.

Altından yapılmış dev buzagiyi kül çıkaracak şekilde yakmak ve yanarken de bir yöntem ile sagaltilmis arı maddeyi rafine edip vücuda alınabilecek ve kana karisabilecek hale getirme işlemi yaptığına vurgu vardır.

Normalde devlet karaparaya el koyarsa onu kanunlastirir. Altın da böyledir. El konulursa devletin hizmetine girer. Hz. Musa altını yakıp küllerini de denize atıyorsa o dev altın buzağıdan alması gerekeni zaten almıştır. İse yaramayan posasını da denize savunmuştur.

Hz. Musayi simyager ve derin ilimler erbabı olarak okursanız anlarsıniz. Ayette biz onu yakacağız diyor buzağı için. Yani kendi bildiğimiz şekilde değerlendireceğiz. Bizim tasarrufumuzda artık diyor. Yani Hz Musa bir anda heyheylenip buzagiya saldırmıyor. İşlem yapmak sureti ile el koyuyor.

D

DAİMON

Şeytan(İblis) insanoğlu yaratılmadan önce yaratılmıştı ve ilim sahibiydi. Ve kıyamete kadarda mühlet verilenlerden. Artık gerisini siz hesap edin.
Öyle insanlar var ki 80 yıllık ömürlerinde yapmadıkları iş kalmıyor. Daha yaşasaydım gücüm kuvvetim yerinde olsaydı sen beni görecektin, zürriyetim şu şu kadar erkek evladım olsaydı sen beni o zaman görecektin ama ne edecen yaşlılık, diyorlar. Kaldı ki Allah a düşmanlıgını ilan etmiş şeytan neler neler yapmaz? :unsure:

Ezoterik örgütlerin siyonistlerin hepsinin başında şeytan var ve bu gibi iksirlerin fikrini verende muhakkak şeytandır. O insanlardan o simyayı alabileceğinizi düşünmeniz biraz komik gibi. Şeytanın kontrolü altında olan kimseden en ufak bilgi sızdıramazsınız. En basitinden cinler bile korkudan tir tir titrerken, kontrol ettigi insnaların hiç şansı olmamalı. :giggle:

Biz yine eüzübillahimineşşeytanirracim bismillahirrahmanirrahim diyelim ve suhuletle aradan çekilelim.

curius

Kayıtlı Üye
Peki suanda kimyagerler neden altini monoatomik hale getirmiyorlar?yada getiremiyorlar yani altin disindada formule ek baska seyler mi var ?sonucta monoatomik oldugu belli manna yapabilmek icin baska maddeler de mi katiliyor?yada monoatomik yapamazsak suanki teknolojiyle bile mesla altini hidroksitle tepkimeye sokarak mi bu hali aldiriyorlardi?

Ü

Üye silindi 58480

Manna yapmak için simyager olmak ta gerekir. Simya tarihe gömülmüş bir ilimdir.

Bir terazinin iki kefesine de 5000kglik yük koysanız eşitlik oluşur. Ve 1 gramlık oynama payı ile istediğiniz kefeye yükü devirebilirsiniz.

Şimdi insan ruhu 21 gram derler. Siz elementlerin elektronlarini kararlılık ya da kararsızlık durumlarına göre belli işlemlere tabi tutarsiniz ve öyle bir denge eşiği yakalarsın ki, o kararsızlık reaksiyonu sizin küçücük bir enerji transferinizle kararlı hale gelir. Yani iki kefesinde de 5000 kg olan teraziye 1 gramlık tüy ile hükmetmiş gibi olursunuz. İnsan ruhu enerjidir. Mutlak Etki eden enerjidir hatta. Siz o enerji ile demiri direk altın yapamazsınız. Ama demiri belli metallerle öyle işleriniz ki atomlarinin elektronları kararsız hale gelir enerji kodu kırılır ve güçler terazisini oluşturmuş olursunuz. Şimdi kimyager bunu gozlemlemekle yetinirken, simyager buna inanç ve beyin gücü ile yön de verir.

Simyacilar için dokunduğunu altın ve elmas eder derler. Hayır. Etmezler. Ama öyle bir hale getirirler ki ham maddeyi, öyle kararsız dönen elektron enerjisi ile yükler ve atom numarası ile oynarlar ki , o madde son haline gelip elmas ya da kömür olmak için 1 gramlık bir son dokunuşa ihtiyaç duyar. Madde için ne olacağının önemi yoktur etkiye tepkime vermek ister o. Ve simyacı da bu en hassaslastirilmis noktada devreye zihin gücünü de katarak istediğini elde eder. Kimyacı gözlem yapar, simyacı marifet yapar yani.

Şimdi bu böyle bişey. Lanet okuduğunuz suyu da Ayetel kursi okuduğunuz suyu da değiştirirsiniz.Simya perspektifinden miligramlık bir değişimdir bu.

Bir suyu manna olarak içerseniz de zihniniz hızlanır. E aradan kaldırın aracıyı, kendi beyninizin simyacısı olabilirsiniz. Hem de sadece iman sırrı ile. Simya imandan ve bilgiden gelir çünkü . İnanç yasası işler burada.

curius

Kayıtlı Üye
Cok mantikli bi aciklama getirmissiniz. Kafamdaki bazi bosluklari doldurmami sagladiniz tesekkur ederim.