Siyah Toz İle Büyü Yapmış Olabilirler Mi?

exodur677

Kayıtlı Üye
Merhaba Herkese,
2 yıl önce bir kere geldiğim şimdi birkaç haftadır, arkadaşımın evinde kalıyorum. hislerime çoğu zaman güvenirim ve arkadaşımın evinde son zamanlarda rahatsız olmaya başladım. Geçen gün o biraz uyumuştu ve hem normal zamanda hemde çoğu zaman rüyasında heryerde yılanlar gördüğünü söyledi ve o sabah salonda koltuklarda sızmışız ikimizde ve o gece bende rüyamda birçok küçük yılan gördüm, ama korku hissetmedim sonra içlerinden bir tane de çok büyük bir tane yılan geldi karşımda durdu ve sadece birbirimize baktık ve geri gitti kayboldu. Arkadaşım bilgili hocalara da gitmiş zamanında büyü yapıldığı söylenmiş sürekli muskalar takıyor , o şekilde biraz daha rahat hissediyorum diyor. Ben bugün mutfağını temizlerken dolapların birinde kase içinde yakılmış , kömür tozu gibi duran bir toz buldum ve içinde bir parçada yaprak kalmış sizce bu büyü amaçlımıdır ne yapmalıyım ?
(bilgi: çoğu zaman eşyalarını unutuyor , ev yeni olmasına rağmen 2 yıl içerisinde herşey paslanmaya, çürümeye başlamış, evdeki elektronik eşyalar bozuluyormuş hatta ben geldiğimde ilk gün kapı megafon ekranları çalışmıyordu gerçekten, bir kaç gün sonra çalışmaya başladı , arkadaşımda şaşırdı. )
( bu evde uzun süredir hiç yemek yapılmamış vs ben evi temizlemeye ve birşeyleri düzenlemeye çalışırken buldum tozu.)
image.jpg

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Arkadaşınız kendi mutfağında tabağında bunun olup olmadığını fark etmiyor ve kendisi bilmiyor ise bu çok garip. Hijyen sorunu var demektir. Hijyenik olmayan ortamlar doğru Chi enerjisi almamasına neden olur ve evin enerjisini bozar.

evin bulunduğu alanda yani yer enerjisinde sıkıntı olabilir. Anlattığınız sorunlar mekan ile ilgili çünkü. Mekan enerji alan temizliği, fiziksel temizlik, mekan enerji dengeleme objeleri denenebilir.

yılan pek çok anlama gelebilir. Yılan görmek büyü işareti değildir.

her şey işe büyü enerji üretilebilir. Yani evet bu siyah toz büyü aracıdır ya da değildir diyemeyiz fotoğraf ile.

maalesef 100 insan bakım İçin medyumlara gittiğinde doksan dokuzuna sen de büyü var deniliyor. Bu şekilde bana başvuran insanlara bakıyorum çok büyük bölümünde büyüsel bir enerji tesiri altında olmadıklarını görüyorum. Sen de büyü var kelimesi standart bir cümleye dönmüş ki. Büyü enerjisinden kasıt nedir o da belli değil.

negatif karma, doğun haritasında bazı gezegenlerin ya da asteroidlerin konumlarının kişilerin hayatlarında olumsuzluk olması, kişinin elementİn bazı negatif durumlara sebep olması gibi süptil enerjilerde olabilir. Bu büyüsel bir enerji değildir.

özetle mekanlarda negatif enerjilerin düzeltilmesi ve doğru chi enerjisi alması İçin neler yapılmadı gerekir konularını araştırıp ona göre çalışmalar yapmanız bana daha mantıklı geliyor.