Mandalalarda renk ve uygulama süresi hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bhr1990

Kayıtlı Üye
Merhaba;
Arkadaşlar ben birsey sormak istiyorum. Bir internet forumunda renk mandalası konusunu gordum.. Her harfin bir rengi ve bi renklerin enerjileri oldugunu yaziyordu Örneklendirmek gerekirse s a g l ı k mesela bu her harfin rengini distan ice dogru renk mandalasi yapılabildigi yaziyordu ilk sorum bunun gerceklik payı nedir? Ikinci olarak 1015 cm lik bir mandala cizilirse 1015 dakika mandala ile butunlesmek amaci ile meditasyon yapip uzerimizde tasimamiz yeterliymis bu süre mandala boyutuyla dogru orantilimi? 2.sorumda buydu.. cevaplayabilirseniz cok sevinirim uzun zamandir arastirdim fakat hic bir bilgi bulamadim Simdiden tesekkurler.. Iyi forumlar

Ü

Üye silindi 38107

Artık bununda bir aciliyeti olduğunu düşünmüyorum. Şu sıralar forum böyle konularla doldu.

bhr1990

Kayıtlı Üye
Benim icin acil sizin icin olmayabilir sevgili zukachidorikato :) ben sorumun cevabini bulamadım forumda varsa link alabilirim Diger arkadaslardan cevap zaten bekliyorum Iyi forumlar.

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Seçtiğiniz başlık forum kurallarına aykırıdır ve üyeleri çekeceğine olumsuz intiba yaratır. Sorunuz ve konunuz güzel bu nedenle konuyu açık tutacağım.
saygılar

bhr1990

Kayıtlı Üye
Teşekkürler Lavander ben konuyu actiktan sonra konu acmadan once okunmasi gereken kismi gordum sevgiler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...