Majikal kelimele(druid geleneği)

origanum

Yönetici
arkadaşım bu yazdıkların Deniz S. Vincente'den alıntı gibi gözüküyor onun bazı kiitaplarına bende bakmıştım Druid ler hakkındaki bilgiler güzel ama büyü konusunda çok ketum biri.

Evet o kitaptan alıntı, bu yazıyı paylaşan üyeyi kaynak belirtmeden yazdığı için uyarmış ve hem kaynağı hem de konu ile ilgili bilgileri 2. sayfa 20 numaralı mesajda yazmıştım zaten, okumanızı tavsiye ederim.

ssolga

Kayıtlı Üye
Karanlık!Büyülü sözleri vermenizi bekliyoruz hala.

war1ock

Kayıtlı Üye
Bu gece deneyeceğim..Paylaşımlarınız harika çok beğeniyorum..Bu siteye üye olduğumdan beri sizlerden çok şeyler öğrendim..Paylaşımlarınızın devamını sabırsızlıkla bekliyorum.:)

gizlimabetperisi

Kayıtlı Üye
İlginç geldi ama kaynak belirtmemişsin? Sen denedin mi peki?

Duruidlerden Yürüttüğüm Popüler Büyüler
Deniz S. Vincente

Ben yazarın büyüden yana mı olduğunu büyüye karşı mı olduğunu tam anlayamamıştım açıkcası. Hem yapmayın diyor ama hem de alın size bir kaç örnek diye bu tip örnekleri veriyor.

Syg.

Dark Saga

Kayıtlı Üye
Nasıl dost olacağız..
Onu da geçtim geldiğini nasıl bileceğiz. Gece gece kim vurduya gitmeyelim de.. :)

focus

Kayıtlı Üye
neler olmuş haberimiz yok.

buraya üye olmam bir sıkıntılı dönemde gerçekleşti, ilk desteği urumdan istedim, ve okudukça hangi hayatı ve inançları yaşıyor olsak bile burda birlikte güç oldugumuzu fark ettim. kimse birbirini kırmasın lütfen, unutmamalıyız ki en zayıf olanımız kadar saglamız.
eminim ki muazzam güçleri olanlar var, ama olmayanlarda var aramızda (benim gibi) bir dal tutabilmek umudu ile nefsine mücadele etmeye çalışanlar var, en azından hissediyorum bunu,

Birbirimize tahammül etmeye çalışmak ve içlerimizi görmek, yoklugu bile seviyorum çünki artık bana umut veriyor varlık hakkında.

hepinizi seviyorum, saygılarımla.

vaıo

Kayıtlı Üye
gizli ilimler havvas ansklobedisinde çok güzel dualar var deneyin derim 8 cilt diolar ama 7 cilt

YasinLY

Kayıtlı Üye
aslı var mı ? yada bilenleriniz var mı ?

Angel777

Kayıtlı Üye
Gizli İlimler ne kadar meşhur olsa da güvenilir bir kaynak değildir. İçerisindeki uygulamalar değiştirilmiş ve eksiktir. Tabi ki, faydalanabileceğiniz bir sürü bilgi de var içerisinde ama o kitabın orjinali artık çok az kişide kaldı...

focus

Kayıtlı Üye
evet karışık bir yapısı var ve dizgi hataları çok.

ama yeni başlayanlar için iyi bir kaynak.

sosmivida

Kayıtlı Üye
ben bu sözlerı bılıyorum ancak şirinilik için aynaya bakılarak okundugunu bılıyorum böle bırının varlıgından haberım yok görünerek yada ses vermeden yardım etse olmuyomu????

[XTR] Similar Threads

S
Cevaplar
8
Görüntüleme
548
Schwarzenegger
S
Cevaplar
6
Görüntüleme
627