Majikal kelimele(druid geleneği)

origanum

Yönetici
bende bu gece deneyeceğim...
origanum gerçekten çok açık bir şekilde ifade etmişsin yazını okumasaydım muhtemelen yarın gelip olmadı diycektim:)şimdi daha konsantre olmuş bir şekilde deniycem...
peki bu uygulama da gece yarısından sonra mı yapılmalı?

Evet geceleri yapılır ama gece yarısı çok uygun bir zamandır.

Denedim şekerim... Bizim Ayla'dan başka kimse gelmedi.

Frekans tutturmak kolay değildir.

selene7777

Banlı Kullanıcı
Evet geceleri yapılır ama gece yarısı çok uygun bir zamandır.
gece yarısı denedim arkadaşlar...korkulacak bir durum olmadı ses duymadım bir şey görmedim ama becerememiş olsamda harika rüyalar gördüm ve çok güzel bir şekilde uyandım:)şimdide kendimi süper hissediyorum:)

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Selam ile... arkadaşlarım tüm bu yazılanlardan sonra bir müslüman olarak bende bu satırları yazmaya mecbur kaldım.. olaylara islam kuran ve sünnet ışıgında bakıldıgı zaman tamamen cinn-i as olaylarıdır.. hiçbir rahip gelipte kimseye yardım edemez o zaten ölmüş kendi derdine düşmüş ona kim yardım etsin.. buna inanmak ölüm ve ötesine hesap ve mizana inanmamaktan farklımıdır? Hz. Ömer R.A vefatından sonra, birgün HZ.Abbas'ın rüyasına girer, Hz.Abbas ey koca Ömer sen nerelerdesin seni çok özledim halin nasıl Resurullah nasıl diye sorar rüyada.. Hz.ömer ise şöyle cvp verir Ey Resulün amcası Abbas, Azrail ruhumu kabzettikten sonra kendi hesabımla ugraştım, tam 40 gün sürdü hesap vermek benim için der.... Arkadaşlar burda hesap veren 40 gün hesaba çekilen sen ben o degiliz HZ.Ömer.. adaletin insanlıgın Peygamberin öncüsü koca Ömer.. cennetle müjdelenen HATTAB OĞLU ÖMER.. O Hesabını 40 günde vermiş o sürede yardıma kendisi muhtaçmış düşünün. hangi rahip (hak din isevilikken bile olsa) ölmüşte bana yardım etsin.. burda olay rahip yada haham yada imam olması degil.. insan ölünce telaşlar var kendi hesabı var neyine yardım edecek.. Kuranda ancak şehitler için ölüm ötesinin farklı oldugu Buyurulur.. bu olay cinn olayı olabilir ayad ismini koymadıgımız başka bir mahluk.. ama rahip olamaz. 72000 alem var diyor efendimiz.. biz kaçını idrak edebildik ki 5-10-15 ancak.. melekler cinler insanlar hayvanlar bitkiler rüyalar berzah icazen gibi alemler bildiklerimiz sadece.. ama geride 72000 alem var.. bu yüzden rahip olayında takılmasın kafanız.. kimseyi uyarmak haddim degil sadece özetle binlerce makam mahluk içinden, bize maske ile gelmişleri ölmüş dönmüş insan sanmayın bu islam inancında yoktur ayaklarımız kaymasın farkında olmadan.. selam ve dua ile

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Konu cadı ve cadılıkla ilgilidir. Duridler pagan inancına sahip bir kültürdür. O yüzden konunun islamla ve ya islam inancı ile herhangi bir alakası yoktur.

Pagan inancına göre verilmiş bir bilgiyi islami bakış açısı ile değerlendirmek doğru olmayacaktır. Bu yüzden sitemiz kurallarına göre din, dil, ırk, cinsiyet ayrımcılığı yapılması ve diğer din inançlara saygı gösterilmesi bizim için çok önemldir.

mesajınızda böyle bir ayrımcılık yada saygısızlık tabiki yoktur. ama konuya yönelik uygun bir mesaj değildir. havvas ve dini inanışlar bölümünde bu konu tartışalabilir . bu uyarıyıda sizden sonra mesajınıza bir karşılık verilebilir ve uygun olmayan bri tatışma açılabililir diye uyarı amaçlı olarak yazıyoruz. lütfen konuları değerlendiriken kendi içlerine göre yorum getiriniz

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Konu cadı ve cadılıkla ilgilidir. Duridler pagan inancına sahip bir kültürdür. O yüzden konunun islamla ve ya islam inancı ile herhangi bir alakası yoktur.

Pagan inancına göre verilmiş bir bilgiyi islami bakış açısı ile değerlendirmek doğru olmayacaktır. Bu yüzden sitemiz kurallarına göre din, dil, ırk, cinsiyet ayrımcılığı yapılması ve diğer din inançlara saygı gösterilmesi bizim için çok önemldir.

mesajınızda böyle bir ayrımcılık yada saygısızlık tabiki yoktur. ama konuya yönelik uygun bir mesaj değildir. havvas ve dini inanışlar bölümünde bu konu tartışalabilir . bu uyarıyıda sizden sonra mesajınıza bir karşılık verilebilir ve uygun olmayan bri tatışma açılabililir diye uyarı amaçlı olarak yazıyoruz. lütfen konuları değerlendiriken kendi içlerine göre yorum getiriniz
bu sitede bulunanların genelinin müslaman olması sebebi ile sadece bir dipnottu, hiçbir dini eleştirmedim.. müslümansak bu islam inancında yok dedim.. burda ateist varsa sözümü zaten dikkate almaz.. hristiyansa almaz yahudiyse almaz ben sadece müslüman kardeşlerime kısa bilgi verdim.. isteyen tutar isteyen tutmaz..
selam ve dua ile

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
size böyle bişey söylemdim sizden sonra kişiler için uyarı mesajı olduğunu ve mesajın doğru yerde olmadığını söyledim. çoğunluk islam inancına sahiptir diye azınlıkları yok sayacak halimiz yok çoğunluk bunu istiyor diye eğemenlik kurulmasını doğru bulmuyoruz. basitce ifade ediyorum.

pagan inacına göre yazılmış bir konudur. islami bir bakış açıcı uygun olmayacaktır.

Mwuetsi

Kayıtlı Üye
Selam ile... arkadaşlarım tüm bu yazılanlardan sonra bir müslüman olarak bende bu satırları yazmaya mecbur kaldım.. olaylara islam kuran ve sünnet ışıgında bakıldıgı zaman tamamen cinn-i as olaylarıdır.. hiçbir rahip gelipte kimseye yardım edemez o zaten ölmüş kendi derdine düşmüş ona kim yardım etsin.. buna inanmak ölüm ve ötesine hesap ve mizana inanmamaktan farklımıdır? Hz. Ömer R.A vefatından sonra, birgün HZ.Abbas'ın rüyasına girer, Hz.Abbas ey koca Ömer sen nerelerdesin seni çok özledim halin nasıl Resurullah nasıl diye sorar rüyada.. Hz.ömer ise şöyle cvp verir Ey Resulün amcası Abbas, Azrail ruhumu kabzettikten sonra kendi hesabımla ugraştım, tam 40 gün sürdü hesap vermek benim için der.... Arkadaşlar burda hesap veren 40 gün hesaba çekilen sen ben o degiliz HZ.Ömer.. adaletin insanlıgın Peygamberin öncüsü koca Ömer.. cennetle müjdelenen HATTAB OĞLU ÖMER.. O Hesabını 40 günde vermiş o sürede yardıma kendisi muhtaçmış düşünün. hangi rahip (hak din isevilikken bile olsa) ölmüşte bana yardım etsin.. burda olay rahip yada haham yada imam olması degil.. insan ölünce telaşlar var kendi hesabı var neyine yardım edecek.. Kuranda ancak şehitler için ölüm ötesinin farklı oldugu Buyurulur.. bu olay cinn olayı olabilir ayad ismini koymadıgımız başka bir mahluk.. ama rahip olamaz. 72000 alem var diyor efendimiz.. biz kaçını idrak edebildik ki 5-10-15 ancak.. melekler cinler insanlar hayvanlar bitkiler rüyalar berzah icazen gibi alemler bildiklerimiz sadece.. ama geride 72000 alem var.. bu yüzden rahip olayında takılmasın kafanız.. kimseyi uyarmak haddim degil sadece özetle binlerce makam mahluk içinden, bize maske ile gelmişleri ölmüş dönmüş insan sanmayın bu islam inancında yoktur ayaklarımız kaymasın farkında olmadan.. selam ve dua ile

Sayın kontejan aşağıdaki linki okumanızı tavsiye ederim.

Saygılarımla

http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=3213

Özellikle 3. maddeyi okumanınız tavsiye ediyoum

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
hmm sagol rinda okudum şu saat ve dakikadan itibaren hiçbir konuya hiçbir zaman mesaj cvp vs yazmicagıma emin olabilirsiniz.. :banghead:

Mwuetsi

Kayıtlı Üye
Ben kimsenin özgür iradesine karışamam.

Saygılarımla

belgin

Kayıtlı Üye
arkadaşlar papazı çagıracagınıza 7kere ayetel kürsi,i okuyun allah insana şahdamarından daha yakındır

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
arkadaşlar papazı çagıracagınıza 7kere ayetel kürsi,i okuyun allah insana şahdamarından daha yakındır
Sitede her mezhepten üyeler bulunmakta. Bu konuda hiç bir ayrım yapılmamaktadır. O sebeple "papazı çağıracağınıza" gibi bir üslup kullanmayınız. Nasıl ki müslüman birine "Hocayı çağıracağınıza şöyle böyle yapın" diyerek tavsiyelerde bulunamazsanız, farklı dinden birine de bunu söyleyemezsiniz. Burası her türlü inanca sahip üyelerle paylaşılmaktadır.
Sevgiler.

ThoTh

Banlı Kullanıcı
Yorumları izliyorum ya bazıları hop dedim hopladım tabiri yapıyor. Bizim ayla geldi falan..

Böyle konularda saygılı olmanız lazım inanmayan yorum yazmak zorunda değil ...

Bi büyü veriyorsun eee neden olmadı diyor birileri -
soruyosun nasıl yaptın anlatsana ritueli
cevap veriyor - majikal kalemim yok o yüzden aldım sıradan bir kalemi - kutsadığım bos yok o yüzden aldım bir yırtık defteri - safran suyu yok o yüzden aldım bir nane suyunu ...

yani yapmayın lütfen saygılı olun. Bu işte bilgin yoksa susman lazım eleştirmen alay etmen kendinize olan saygısızlığınızdır.

tavsiyen için saol... Ama herkes senin gibi ayetel kürsi okumak zorunda değil.

Herkesin kendi inancı vardır. Saygısızlık yapmaya çalışma. Saygısızlık görürsün.

semih

Kayıtlı Üye
slm ben bunun işe yarayacağını tahmin etmıyorum sizin uydurmadığınız ne malum

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
selena gibi bişey mi bu zu ha ha
Broken biraz gülmeye ihtiyacınız olduğu aşikar. Sizi üç gün süreyle siteden uzaklaştırıp eğlence sitelerine bakmanız için fırsat yaratacağım.

slm ben bunun işe yarayacağını tahmin etmıyorum sizin uydurmadığınız ne malum
Öncelikle sitemize yeni üyesiniz,hoşgeldiniz. Hazır mesajınızın üstünden uyarmak isterim. Birincisi imla kurallarına dikkat ediniz. İkincisi sitemizde ''uydurmak, saçmlaık, vs. vs. '' gibi kırıcı ifadelerden kaçınıyoruz. Üslubunuza dikkat ediniz. Bu konuyu açan üyemize de bir uyarı yapacağım daha önce uyardığımız gibi. Kaynak belirtmezseniz paylaşımlarınız üyelere samimi gelmeyecektir. Herkes site kurallarına uysun lütfen.

bonussimo

Kayıtlı Üye
Dinler üzerinden eleştiri yapmak kimsenin haddi olamaz. Fakat üyeler kendi ve çoğunluğun inancıyla alakalı bir yorumu kendisinde söyleme zorunluluğunda hissetmişse ve hakaret içermediği sürece bunu dile getirmesinde ne bir sakınca olabilir ki?
İnanışlarınızda bir korkunuz mu var yoksa?Acaba bundan dolayı mı söz edilmesinden çekiniyorsunuz. Eğer burda dininize söz gelmemesini istiyorsanız karşı tarafı susturmaya çalışmayın. Ha diğer taraftan dinler üzerinden eleştiri yapılmasına ben de karşıyım. Ancak taraflar tamamen susturulursa ve yorum yapılmasına izin verilmezse artık bir noktadan sonra iki taraftan da patlamalar olur. Ve bu sefer sukunet hiç sağlanamaz.
Teşekkürler.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Dinler üzerinden eleştiri yapmak kimsenin haddi olamaz. Fakat üyeler kendi ve çoğunluğun inancıyla alakalı bir yorumu kendisinde söyleme zorunluluğunda hissetmişse ve hakaret içermediği sürece bunu dile getirmesinde ne bir sakınca olabilir ki?
İnanışlarınızda bir korkunuz mu var yoksa?Acaba bundan dolayı mı söz edilmesinden çekiniyorsunuz. Eğer burda dininize söz gelmemesini istiyorsanız karşı tarafı susturmaya çalışmayın. Ha diğer taraftan dinler üzerinden eleştiri yapılmasına ben de karşıyım. Ancak taraflar tamamen susturulursa ve yorum yapılmasına izin verilmezse artık bir noktadan sonra iki taraftan da patlamalar olur. Ve bu sefer sukunet hiç sağlanamaz.
Teşekkürler.
Yazınızı kime göre yazdınız Sayın Bonussimo?

shaman

Kayıtlı Üye
arkadaşım bu yazdıkların Deniz S. Vincente'den alıntı gibi gözüküyor onun bazı kiitaplarına bende bakmıştım Druid ler hakkındaki bilgiler güzel ama büyü konusunda çok ketum biri.

[XTR] Similar Threads

S
Cevaplar
8
Görüntüleme
545
Schwarzenegger
S
Cevaplar
6
Görüntüleme
627