Lütfen yardım edin. sevgilimin bana büyü yaptırdığını düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kupaslı

Kayıtlı Üye
merhaba. İnşallah bana yardım edecek biri çıkar kendimi çok kötü hissediyorum. En başından anlatmak istiyorum. Ben üniversiteye başladığım yıl sınıf arkadaşım olan (o zamanlar bana çok itici ve smarik gelen) biri ile 2. sınıfta sevgili oldum. Lise 2 den beri süren ilişkim bi anda bitti. Bitiren ben oldum ve ondan bi anda sogudum. Hem de o benim ilk sevgilimdi ve çok aşıktım. Bitti bana yalvardı ama dönmedim. Sınıf arkadasim olan S ile evlerimiz çok yakindi ben de eski sevgilim çok kıskanc olduğu için kız arkadaslarim bile yoktu görüşmedim kimseyle. Ayrilinca hiç arkadaşım kalmadı. S ile ders çıkışları beraber yürüdük. Siyasi düşüncemiz dışında ortak bi yönümüz yoktu. Sıradan bi arkadaş.(sevgili olduktan sonra bana ilk günden beri aşık olduğunu söyledi.) Eski sevgilim ile ayrıldıktan sonra S i hiç düşünmediğim gece rüyamda onunla sarildigimizi gördüm. Ona bi anda bi şeyler hissettim. Neyse biz konusup görüştük. Bana o da beni rüyasında gördüğünü sonra benim için istihare namazi kildigini söyledi. Sen beni sev diye Ya vedud çektim dua ettim dedi. Şu an 3.yılımız ama bana karşı o kadar hatası oldu ki beni üzmekten başka birşey yapmiyor. 1 ayın 1 haftası mutlu değilim. Herkes nasıl katlandığımı düşünüyor. Beni azaliyor sürekli eşya gibi davranıyor. Emirler yagdiriyor yalanlar söylüyor umursamıyor.... Ama her ayrıldığımda istemeden dönüyorum. Yine bi gün beni uzdugunde yeter dedim kapıdan ciktim ve ayaklarım goturmedi beni. Döndüğümde bana büyü yaptırdın mı dedim. Dalga geçer gibi evet yaptım dedi gül agacina at nalı gömdum dedi ben tepki gosterdim şok oldum. bu defa şaka yaptım dedi inkar etti. Hem çok günah cennet kapısı kapanir dedi hem yaptıysam ayrıldıgimizda bozdururdm dedi. Ama araştırdım böyle bir bağlama buyusu varmiş. Yine bir şok oldu. Onunla el ele dolaşırken 2 yıllık ayetel kursi kolyem düştü kirildi. Namaz kılıp dua etmek kismet olmuyor. Çok mutsuzum. Onunla birliktelik yasamadim ama çok günah isledim. Uyudum uyandım defalarca. Hala vicdanim çok rahatsız. Rüyamda 3 harflilerin varlığını hissettiğimi söylüyorum bi damla yaş geliyor gözümden. Ben bu kadar gurursuz değilim. Ama neden ayrılamiyorum. Acaba üstümde büyü var mı bilmiyorum. Onu sevmiyorum ama kurtulmak istiyorum. Falciya günah olduğu için gitmek istemiyorum. Lütfen yardım edin Hatayda bildiginiz biri var mı? Ne yapabilirim çok cahilim :(

fransula

Kayıtlı Üye
Nasıl vardınız bu kanıya? Eğer ciddi bir sorunla karşı karşıya olduğunuzu düşünüyorsanız öncelikle Sevgili Urum ya da Yule' ye bakım yaptırmanızı öneririm. Mesajla kimsenin yardımcı olabileceğini sanmıyorum yanlış yönlendirmemek adına... Geçmiş olsun.

Kupaslı

Kayıtlı Üye
Ben hatay antakyada yaşıyorum ogrenciyim. Sevgilim yaptırdığını ağzından kaçırdı. Kimle ırtibat geçebilirim yardım edin :(

öğrenince çok tepki verdim diye inkar etti bozdurmakla hiç ugrasacagini sanmıyorum. Benim ondan uzaklasamamam hoşuna gidiyor. :(

Bana yalan söylemiş olabilir belki ama yaşadıklarım ve araştırdıkları bu yönde oldu. Bana büyü mü yaptırdın diye sordugumda neden herhangi birşey değil de at nalı yaptırdım gül agacına gömdüm desin ki.. Ben ısrar edince günah zaten yaptırmam gibi şeyler söyledi ama inanın ben yalan söyleyen insanları hemen anlarım benim tepkimden korkunca inkar etti.

Baştan beri anlatmak isterim..
Üniversiteye başladığım ilk yıldan itibaren sınıf arkadasım olan biri ile şu an sevgiliyim. (ilk gördüğüm anda ondan nefret etmiştim hiç sevmedim itici ve şımarık ve çirkin diye düşünürdüm. Ama 2. sıınıfta bi anda aynı kişi ile sevgili oldum. O süreç ise şu şekilde oldu. Benim lise2 den beri cok sevdiğim aşık olduğum biri vardı çok kıskançtı ve ondan ayrıldığımda kimseyle beni görüştürmediği için kız arkadaşım bile kalmamıştı. Kendimi yalnız hissediyordum. O ayrıldığım sevgilim arkamdan çok koştu yalvardı ama nasıl oldu bilmiyorum bir kez bitti dedim ve geri dönmedim. Sınıf arkadaşım olan diğer kişi ile ise evlerimiz çok yakındı. Ders çıkışları beraber yürüyüp bikaç sohbet ettik. siyası düsünceler dısında ortak bir noktamız yoktu sıradan bir arkadaştı. Onun aklımda olmadıgı bir gece rüyamda onunla sarıldığımızı gördüm. Ve ona karşı bi anda cok yogun şeyler hissettim.Ve düşünmekten kendimi alıkoyamadım kimse bizi yakıştırmadığı halde ben cok ısrarcı oldum etrafımda başka ilgilenenler de vardı ama ben ona bi anda aşık oldum. O da beni rüyasında gördüğünü istihare namazı kıldığını ve bana hatta 1. sınıftan beri aşık olduğunu söyledi. İnandım çünkü 1. sınıfta benimle ilgili o kadar ayrıntı anlattı ki. Sen beni sev diye Ya vedud cektim aşık etme yolları araştırdım diye söyledi. Ama bana hep masum gelmişti. İşin seyri değişti. Şu an 3.yılımız ana bana karşı o kadar hatası oldu ki beni üzmekten başka birşey yapmıyor. 1 ayın 3 günü mutlu değilim. Bana benden ayrılamazsın gibi şeyler söylüyor. Bana herkes nasıl katlandığmı soruyor. Ama nasıl oluyorsa benim ona tek bir hatam olmadıgı halde o bana emirler yagdırıyor sürekli üzüp aglatıyor yalanlar söylüyor arkamdan iş çeviriyor eşya gibi davranıyor. Ben bunlara ragmen geri özür diliyorum ve bunu hiç istemiyorum her küstügümde geri ben dönüyorum. 3 yılda o kadar kötü günler yaşattı ki tek bir özür bile dilemedi ama hala yanındayım.
Yine bir gün beni üzdüğünde 2 gün agladım umrunda olmadı kavga ettik yanındaydım evden cıktım ayaklarım beni götürmedi hissettim. Döndüğümde bana büyü mü yaptırdın dogru söyle kızmıcam dedim evet at nalı büyüsü gömdüm bi gül agacına dedi ben nasıl böyle bişey yaparsın diye tepki gösterince günahını biliyorum yapmam diye inkar etti ama yalan söylüyordu. Hem at nalı nerden bilecek..
Yaşadığım şeylere gelince bi anda sinirlenen ses tonumu kontrol edemeyen dengesiz çok gülen çok ağlayan biri oldum. Gecelerce uyuyamıyorum. Karabasan gibi yatakta hareketsiz kalıyorum. Kpss hazırlanıyorum onu düşünmekten ders çalışamıyorum. O olmadan nefes alamıyorum gibi. Namaz kılamıyorum dua edince ağlıyorum. Onun yüzünden bir birliktelik geçirmedim ama çok yakın olduğum için sürekli kendimi cehenneme layık görüyorum vr pişman olsam da kopamıyorum.
Ayetel kürsi li bi kolyem vardı 4 yıllık. onunla el ele tutusunca boynumdan düştü kırıldı. Geçen gece rüyamda cinleri hssettiğimi söylüyordum ve gözümde bir damla yaş düşüyordu. Bunların bi açıklamasını yapamıyorum. Sevmiyorum hatta uzaklaşmak istiyorum yapamıyorum yapmaya çalışınca inanılmaz bir acı cekiyorum. Böyle işte...

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Durup dururken neden bi insan"ben sana büyü yaptım"desin?
Büyüyle alâkası olmayanın bunun esprisi bile aklına gelmez diye düşünüyorum.Ve artık bu zamanda inanın kimse büyünün çizgi filmlerdeki gibi fantastik bi macera olmadığının farkında.Tek yol bakım yaptırmanız,varsayımlarla düşündüğümüz sürece hep büyü varmı yok mu olasılık halinde kalır.Günah almak istemem zira yazdıklarınızdan arkadaşınızın bu konuda masum olduğunu düşünemedim.

Kupaslı

Kayıtlı Üye
Unutkanlık demişsiniz çevremdekilere arkadaşını bir kelime ile anlat deseler hepsi unutkan derler onunla ilgili ayrıntılar dışında herşeyi unutuyorum. Yılları unutuyorum evimin daire numarasını bile unutuyorum adım dışında aklınıza gelebilecek herşeyi unutuyorum. Hatta unutkanlık için doktora gittim. Yüksek unutkanlık teşhisi koydu MR a bile girdim sadece psikolojik çıktı şükür..

Durup dururken neden bi insan"ben sana büyü yaptım"desin?
Büyüyle alâkası olmayanın bunun esprisi bile aklına gelmez diye düşünüyorum.Ve artık bu zamanda inanın kimse büyünün çizgi filmlerdeki gibi fantastik bi macera olmadığının farkında.Tek yol bakım yaptırmanız,varsayımlarla düşündüğümüz sürece hep büyü varmı yok mu olasılık halinde kalır.Günah almak istemem zira yazdıklarınızdan arkadaşınızın bu konuda masum olduğunu düşünemedim.
Ailemde çevremde bu işlerle uğraşan kimse yok nasıl bakım yaptırabilirim ne yapabilirim büyü yoksa bile artık bu düşünce beni yer bitirir zaten sürekli herşeyi kafama takan düşünen biri oldum.

AronArcher

Banlı Kullanıcı
Ceban büyüsünü bozulması çok zordur.Bu büyünün çözülmesi 60 gündür bu büyüye maruz kalan kişilerin mutlaka kurtulması gereklidir. CEBAN büyüsü son zamanlarda çok fazlasıyla kullanılmakta. Bu büyü yapan kişiler tarafından yapılması çok kolaydır ancak yapanlarda büyüyü bozamazlar "CEBAN" büyüsü olan kişilerin bu büyüyü bozdurmak için uzman olan kişileri bulması gerekmekte. Genelde bir çok hoca tamam bozdum diyor ve Bozulmamış CEBAN büyüsü daha fazla hayat maf ediyor sebebi şudur çiftlemeli yapılmış olan büyü iki kat daha fazla etki etmeye başlar ve çözülmesi dahada güç olur Üzerinizde "CEBAN BÜYÜSÜ" olup olmadığını şöyle öğrenebilirsiniz.

Eşinizle cinsel temasda iken biranda ona karşı soğuk olmak.
Aşırı kasık ağrısı ve baş Ağrısı.
Birşey yemeden içmeden karın şişliği

Kupaslı

Kayıtlı Üye
Bu bahsettiginiz belirtiler tamamen var. İlişki yasamadim ama mutlu animizzda bile bi anda soğukluk
oluyor. Bi an çok aşık bi an nefret ediyorum gibi de oluyor

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Unutkanlık demişsiniz çevremdekilere arkadaşını bir kelime ile anlat deseler hepsi unutkan derler onunla ilgili ayrıntılar dışında herşeyi unutuyorum. Yılları unutuyorum evimin daire numarasını bile unutuyorum adım dışında aklınıza gelebilecek herşeyi unutuyorum. Hatta unutkanlık için doktora gittim. Yüksek unutkanlık teşhisi koydu MR a bile girdim sadece psikolojik çıktı şükür..

Ailemde çevremde bu işlerle uğraşan kimse yok nasıl bakım yaptırabilirim ne yapabilirim büyü yoksa bile artık bu düşünce beni yer bitirir zaten sürekli herşeyi kafama takan düşünen biri oldum.

Haklısınız,büyü varmı yokmu bu düşünce bile düşürür enerjiyi.Sayın Urum'a bakım yaptırabilirsiniz.

karatay

Kayıtlı Üye
Büyü, sihir veya herneyse benim görüşüm bunlaraitibar etmemeniz. Büyü vardır, tesir de edebilir ama siz pes ederseniz. Bugune kadar şahsıma defalarca büyü yapıldı. Öyle basit büyüler de degil. Bir keresinde evimin bodrumunda bir kaç tılsımla birlikte gömülmüş sakatat parçaları gördüm. Bir başkasında hergün eve girip çıkmak için kullandığım giriş kapımın üzerinde ki levhamın arkasına kan ile bir takım sözler yazılmış olduğuna şahit oldum. Bunların dışında sayısız muska, ip vesayre bulmuşumdur evimin içerisinde, dışarısında, işyerımde çevresinde.. Ama bugune bugun tek bir defa bile etkilerini yaşamadım. Yaklaşık bir ay önce beyin kanaması geçirdim aşırı bir takım sorunlar üzerinde çok düşünüp aşırı derecede stres yapmamdan oluşmuş olabilecegini söyledi hekim fakat kesinlike ruhsal olarak hiçbir varığın, enerjinin tesirini yaşamadım. Bunları söylememde ki sebeb size şimdi söyleyecegime referans sağlamaktı. Siz kendinize hakim olabildiğiniz sürece hiçbir güç sizi mahkum edemez. Ki Allah u Tealanın karşısına çıktığınızda bu benim seçimim değildi diyememeniz için bu rabb tarafından tüm insanoğluna bağışlanmışen büyük nimetlerdendir o ki hür idaredir. Seçimlerinizi eyleme dönüştürün elleriniz veya kollarınız bağlı degil ! Ayaklarınıza pranga da asılı degil. Bulunduğu ortama gitmeyin o zattan olabildiğince uzak durmaya çalışın. Nefsiniz ''git, ara'' dediği zaman size yaptıklarını ve ayrılmak istemenizin sebeblerini birer birer defalarca kendi beyninize telkin edin. Dua edin ve yaratandan en hayırlısını dileyin. Sağlıcakla.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...