??? lucifer ???

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Blurred

Kayıtlı Üye
Hmm durum vahim desene. Çok üzüldüm arkadaşına. Kedi öldürmek günah diye biliyorum. Camii 'ler yaptırsak bile yinede cennete giremiyormuşuz. Bence arkadaşın kedileri sevmeli onları korumalı. Çünkü hayvanları sevmeyen insanlarıda sevemez.

Hayvanları koruyalım.

Perina

Banlı Kullanıcı
Hayvanları koruyalım.

Koruyalım ki sevgiyi yaklaştırıp şeytanı uzaklaştıralım.bakın bize ne kadar yakın duruyor..bakın işte şurada..yanıbaşımızda..o kadar ki O'nu tanımak ve konuşmak için can atıyoruz:(. Bu tanımak az önce bahsettiğim bilmek anlamında kulanmadım..tanımak(yarenlik etmek) başka bilmek başka..

LikeADewiL

Kayıtlı Üye
Nedense sizden iyi bir enerji alıyorum..bence gelecekte bunu başarabilirsiniz..öğretmenliği ve insanlara yol göstermeyi..bu konularda kendinizi geliştirmeniz dileklerimle..

Ülkemizin kalkınmazı ve bekası açısından bence üniversite mezunu olmak şart. Ben öğretmenliği seçtim. Emekli maaşlarıda yükseltilmeli çünkü emeklilere çok üzülüyorum. Hakları yeniliyor bence. Hayat herkese eşit davranmıyor malesef. Ama dua etmeliyiz yinede. Umarim öğretmen olacağım. Ve gelecek nesil benim ellerimde güven içinde yetişecek yaşasın! :) Yaşamayı çok seviyorum çünkü hayat güzel. Keşke şeytan kötü olmasaydı. :(

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Okuyorum okudukça gülüyorum sonra da vah vah diyorum. Hakikaten vah vah..

Lopelaz

Kayıtlı Üye
Paylastigim videoya bakin Seytanla ilgili cok bilgili

LikeADewiL

Kayıtlı Üye
Din kardeşim çok haklsıın bu konuda ama anlamıyorlar işte

Bence bol bol abdest almalı ve dua etmeliyiz. Çünkü bu çok önemli ve güzel bi davranış. Ayrıca hayırlı Cumalar. Cuma mübarek bi gün. Keşke hergün Cuma olsa. :) Hayırlı namazlar din kardeşlerim.

Perina

Banlı Kullanıcı
Bende güldüm de, neden hala müdahale edilmedi merak ediyorum :)

Çünkü ana temadan çıkılmadı da ondan..herkes burada luciser'i konuşuyor..dikkatle okumak gerek demek ki:). Cidden ya..niye ana temadan çıkıldığı düşünülüyor anlamadım ben şimdi:(. Herkes bugünlerde pek bi negatif ya:(.

Blurred

Kayıtlı Üye
Çünkü ana temadan çıkılmadı da ondan..herkes burada luciser'i konuşuyor..dikkatle okumak gerek demek ki:). Cidden ya..niye ana temadan çıkıldığı düşünülüyor anlamadım ben şimdi:(. Herkes bugünlerde pek bi negatif ya:(.

Perina arkadaşıma katılıyorum. Herkese bir kendini beğenmişlik gelmiş halbuki çok önemli bir konuyla ilgili konuşuyoruz burda.

blcknghtmr

Kayıtlı Üye

Evet evet ana tema doğru. Sevgili perina sürekli alay ediyorlar farketmediniz mi daha.

LikeADewiL

Kayıtlı Üye

Sizde duymuşsunuzdur bazı taşlar var. Negatif enerjiyi uzaklaştırıyor ve güç veriyor. Ben bütün arkadaşlara öneriyorum çok yararlılar. Evrende hiçbişey boşuna yaratılmamış bakın taş bile bi işe yarıyor. Taşlarımızı takmalı ve negatif enerjiye "git" demeliyiz. Şuan burda negatif enerjinin olmasının bir diğer sebebide Şeytan bence. Çünkü şeytan çok kötü bişey. Korunmalı ve dua etmeliyiz arkadaşlar.

Perina

Banlı Kullanıcı
Evet evet ana tema doğru. Sevgili perina sürekli alay ediyorlar farketmediniz mi daha.

Alay eden belki bir iki kişi belki..belki..ama diğerleri şeytanı kendilerince tarif etmiş..ben mabedi anlamıyorum ya..durmadan bu uyarı geliyor..ana konudan çıkılmasada illa bir kıymık parçası bulup çıktın ana konudan diyorlar..halbuki buy mabedde en önemli kural,herkes farkında..varmayanlarda varacal elbet farkına :). :D

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Alay eden belki bir iki kişi belki..belki..ama diğerleri şeytanı kendilerince tarif etmiş..ben mabedi anlamıyorum ya..durmadan bu uyarı geliyor..ana konudan çıkılmasada illa bir kıymık parçası bulup çıktın ana konudan diyorlar..halbuki buy mabedde en önemli kural,herkes farkında..varmayanlarda varacal elbet farkına :). :D

Konu ana konu değil, neyse özür dilerim iyi forumlar

Perina

Banlı Kullanıcı
Sizde duymuşsunuzdur bazı taşlar var. Negatif enerjiyi uzaklaştırıyor ve güç veriyor. Ben bütün arkadaşlara öneriyorum çok yararlılar. Evrende hiçbişey boşuna yaratılmamış bakın taş bile bi işe yarıyor. Taşlarımızı takmalı ve negatif enerjiye "git" demeliyiz. Şuan burda negatif enerjinin olmasının bir diğer sebebide Şeytan bence. Çünkü şeytan çok kötü bişey. Korunmalı ve dua etmeliyiz arkadaşlar.

Ben bunun yeni farkına varıyorum aslında..5 senedir yanımdaymışta haberim yokmuş..yani net ortamını kasdediyorum..burada sanki daha bir güçlü mü ne..bakın insanları nasıl kolayca birbirine tutuşturuyor :(. Umarım bu gücü azaltmayı başarabiliriz hep birlikte..

LikeADewiL

Kayıtlı Üye
Ben kimseyle alay etmedim veya dalga geçmedim çünkü bu çok ayıp. Ailem bana bu terbiyeyi verdi bende bunu en iyi şekilde yansıttığıma inanıyorum. Ayrıca insan insanın aynasıdır ve nasıl görmek isterseniz öyle görürsünüz. Bana karşı önyargılı olmanıza üzüldüm. Anakonudan uzaklaştığımızı düşünmenizde garip. Buralarda hep aynı konu dönüyor ve hep aynı tartışmalar, yazık oluyor. Bence el ele tutuşup kardeşçe yaşamalıyız ve birbirimizi üzmemeliyiz çünkü dünya 3 günlük. Kalp kırmak çok gereksiz. İnsanları sevmeliyiz değerli arkadaşlarım. Şeytan kötüdür. Allah hepimizi korusun. Lütfen daha duyarlı ollalım. Saygılar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...