??? lucifer ???

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

LikeADewiL

Kayıtlı Üye

Niye böyle şeyler yapıyorsun anlamıyorum bizde seni bilgilendirmeye çalıştık. Kimse herşeyi bilemez tam anlamıyla sonuçta. Herşeyi bilen Allahtır. Allahı sevmeliyiz. Ben biliyorum demekle herşeyi hiçkimse bilemez. Ayıp ettiğini düşünüyorum özür dilemeli ve tövbe etmelisin bence.

Blurred

Kayıtlı Üye
Niye böyle şeyler yapıyorsun anlamıyorum bizde seni bilgilendirmeye çalıştık. Kimse herşeyi bilemez tam anlamıyla sonuçta. Herşeyi bilen Allahtır. Allahı sevmeliyiz. Ben biliyorum demekle herşeyi hiçkimse bilemez. Ayıp ettiğini düşünüyorum özür dilemeli ve tövbe etmelisin bence.

Tövbe şart.

Perina

Banlı Kullanıcı

Mecazi bir anlatım yapmıştım..

Aslında evet haklısınız O'nu tanımak istemekte..az öncede biryerlere yazdığım gibi insan tanımadığı birşeyde neler neler hayal eder..çok büyütür gözünde..tanıyacağız..ama inşallah tanıdıktan sonra O'ndan kaçacağız..yani mutlu son taraftarıyım ben..tanıyıp kaçılmasın istemem doğrusu :).

INFERNO

Banlı Kullanıcı
arkadaşım siz ciddimisiniz yoksa benle dalgamı geçyosunuz
yemin ediyorum sanki karşımda baba annem var ne tövbesinden bahsediyosun sen

Blurred

Kayıtlı Üye
Mecazi bir anlatım yapmıştım..

Aslında evet haklısınız O'nu tanımak istemekte..az öncede biryerlere yazdığım gibi insan tanımadığı birşeyde neler neler hayal eder..çok büyütür gözünde..tanıyacağız..ama inşallah tanıdıktan sonra O'ndan kaçacağız..yani mutlu son taraftarıyım ben..tanıyıp kaçılmasın istemem doğrusu :).

Şeytandan değil şeytanlaşmış insanlardan kaçalım. Bu konuşmanın nereye gittiği açısından görmediklerimi bir görseniz arkaya bakmadan kaçardınız.

LikeADewiL

Kayıtlı Üye
Şeytandan değil şeytanlaşmış insanlardan kaçalım. Bu konuşmanın nereye gittiği açısından görmediklerimi bir görseniz arkaya bakmadan kaçardınız.

Bence de herşeyi görmek iyi değildir. Korkudan ölebiliriz herkesin korkuyu kaldırma potansiyeli aynı değil çünkü. Namaz kılıp iyilik yapmalıyız. Umarim hepimiz cennete gireriz Allahım yaşamak çok güzel bişey. :)

Blurred

Kayıtlı Üye
Bence de herşeyi görmek iyi değildir. Korkudan ölebiliriz herkesin korkuyu kaldırma potansiyeli aynı değil çünkü. Namaz kılıp iyilik yapmalıyız. Umarim hepimiz cennete gireriz Allahım yaşamak çok güzel bişey. :)

Benim bir arkadaşım vardı. Kendisi sürekli dedikodu yapardı şimdi reflü oldu cinlerin yapmş olabilceklerine inanıyorum sizce ?

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Herkes herşeyi bilemez demiş @LikeADewil,
bu kısmına bende katılıyorum.

Bazı şeyleri bilmemek iyidir, ben pişmanım şuanda.

Perina

Banlı Kullanıcı

Ben yine mecazi anlatım yapmıştım..yani şeytanı tanıyalım derken çağıralım,O'nunla iletişim kuralım anlamında tanıyalım demedim..iletişim kurmadan da tanımak mümkün..bu nasıl mı olur..hakında bilgi toplayarak..mesela şuan yaptığımız gibi :). :D

INFERNO

Banlı Kullanıcı
gider ayak laf çaktı :)
blurred arkadaşım sus tamam delirtme beni bazı kurallara uymak zorundayım canımın istediği gibi yazamıyorum bilen birine seslendim sağ olsun bana cevap verdi sen daha neyin anlam karmaşasını yaşıyosun
AÇTIĞIM BAŞLIĞA BAK konuşulan konuya bak

LikeADewiL

Kayıtlı Üye
Benim bir arkadaşım vardı. Kendisi sürekli dedikodu yapardı şimdi reflü oldu cinlerin yapmş olabilceklerine inanıyorum sizce ?

Bence cin musallatı .. Yüksek ihtimal ölür .. Hoca bulmalı ve kurtulmak için dua etmeli diye düşünüyorum.

Blurred

Kayıtlı Üye
gider ayak laf çaktı :)
blurred arkadaşım sus tamam delirtme beni bazı kurallara uymak zorundayım canımın istediği gibi yazamıyorum bilen birine seslendim sağ olsun bana cevap verdi sen daha neyin anlam karmaşasını yaşıyosun
AÇTIĞIM BAŞLIĞA BAK konuşulan konuya bak

Ne diyorsun arkadaşım ?

LikeADewiL

Kayıtlı Üye
Hocam size getirsek ?

Bende bu sitede bilinçleniyorum. Tam olarak hocalık mertebesine eremedim sayın Blurred. İnş. birgün olacağım tek hayalim bu çünkü. Bende insanları korumak ve hoca olmak istiyorum. Çünkü öğretmenlik mesleği hep idealimde varolmuştur. Çocukluk yaşlarımdan beri her sorana öğretmen olmak istediğimi anlatır dururum. Bu bence bi tesadüf değil yaşadıklarımın hiçbiri tesadüf değil yani. Evrende yalnız değiliz diye düşünüyorum. Ayrıca bana arkadaşını getirmen dinen caiz mi değilmi onuda tartışmalıyız? Sen ne dersin bu konu hakkında?

Blurred

Kayıtlı Üye
Bende bu sitede bilinçleniyorum. Tam olarak hocalık mertebesine eremedim sayın Blurred. İnş. birgün olacağım tek hayalim bu çünkü. Bende insanları korumak ve hoca olmak istiyorum. Çünkü öğretmenlik mesleği hep idealimde varolmuştur. Çocukluk yaşlarımdan beri her sorana öğretmen olmak istediğimi anlatır dururum. Bu bence bi tesadüf değil yaşadıklarımın hiçbiri tesadüf değil yani. Evrende yalnız değiliz diye düşünüyorum. Ayrıca bana arkadaşını getirmen dinen caiz mi değilmi onuda tartışmalıyız? Sen ne dersin bu konu hakkında?

Ben sizin engin bilgileriniz olduğuna inanıyorum bu yüzden bu teklifi yaptım arkadaşın durumu hiç iyi değil kedi kesmeye falan başladı resimlerinde kediyi boğuyor gidişatını beğenmiyoruz. :(

Perina

Banlı Kullanıcı

Nedense sizden iyi bir enerji alıyorum..bence gelecekte bunu başarabilirsiniz..öğretmenliği ve insanlara yol göstermeyi..bu konularda kendinizi geliştirmeniz dileklerimle..

Lopelaz

Kayıtlı Üye
Cinler heryerde ve suan bunlari da okuyorlardir

Seytan zaten insanlari saptirior zaten hep yaninda Melekler gibi
cagirip da napacan daha namaz saati gelior kilmiyorsun az sonra az sonra diyorsun namaz gecior bunu sana kim diyor seytan tabikide bide seytani cagiracan napacan

http://www.youtube.com/watch?v=rXjqR9PVH8M&feature=share

Cinlerin Yaninda da Melekler var eger Melekler olmasaydi onlarin yaninda tum insanlari yok ederlerdi

LikeADewiL

Kayıtlı Üye
Ben sizin engin bilgileriniz olduğuna inanıyorum bu yüzden bu teklifi yaptım arkadaşın durumu hiç iyi değil kedi kesmeye falan başladı resimlerinde kediyi boğuyor gidişatını beğenmiyoruz. :(

Hmm durum vahim desene. Çok üzüldüm arkadaşına. Kedi öldürmek günah diye biliyorum. Camii 'ler yaptırsak bile yinede cennete giremiyormuşuz. Bence arkadaşın kedileri sevmeli onları korumalı. Çünkü hayvanları sevmeyen insanlarıda sevemez.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...