Lucid Oldum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ProReiz

Kayıtlı Üye
Evet beyler ilk başta saaat 05:56'da kalktım,(karnım açtı) sonra yattım.. Bi Baktım.. :D
Survivor'dayım yarış yapıyoruz! :D ben hasan,turbo,hilmicem aynı takımdayız ben böyle anlatıyorum olayları şuanda rüyadayım diye.. :) onlar beni evimin oraya gelip kamyonetle indiriyorlar & vedalaşıyoruz.. :D ardından bizim mahalleye varıyorum.. EVİMİZİN ÖNÜNDE BABAMGİL ARABAYI TAMİR ETMEYE ÇALIŞIYORLAR.. benim dershanem var yatıcam diyorum A:d babamda gel buraya bin diyor biniyoz bi yere gidiyoz(unuttum) sonrasında Neler oldu hatırlamıyorum. A:SD ama rüyada oldugumun farkına vardım LAKİN SALAK KAFAM :D : UÇAMADIM :ASD (uçmayı düşünmedim)

AronArcher

Banlı Kullanıcı
Tebrikler neden bunu buraya yazdiniz hala anlamadim.Ciddi bir ortamda "Hell Yeah!"yazmanizida anlamadim.Ve burada sadece erkekler degil bayanlarda vardir.

ProReiz

Kayıtlı Üye
Tebrikler neden bunu buraya yazdiniz hala anlamadim.Ciddi bir ortamda "Hell Yeah!"yazmanizida anlamadim.Ve burada sadece erkekler degil bayanlarda vardir.
Sevinçten ne yaptıgımı bilemedim kusura bakmayın siliyorum :D Bunu bidaha nasıl görebilirim...

Kara Şaman

Banlı Kullanıcı
İş
Åžamanizm&Paganizm
Sen yanlış gelmişsin ProReiz, bu tepki nedir böyle...

ProReiz

Kayıtlı Üye
ANLAMADIM? Kardeşim herkes gibi gördüğüm lucid rüyayı anlattım bukadar?

Kara Şaman

Banlı Kullanıcı
İş
Åžamanizm&Paganizm
Sakin ol, Türkçe'yi güzel kullan, ikide bir gülecek bir şey yok ortada, dediğin gibi herkesin yaşadığı bir şey, o gülücük şeklini de değiştir burası mizah sayfası değil, Esen kal...

arduc

Kayıtlı Üye
Tebrikler kardeş, inş.. geliştirirsin,

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Konu başlığı ayrı bir dünya.
İçerik kısmında ise Türkçe katledilerek ayrı bir dil oluşturulmuş.

Forum kurallarını okumanızı tavsiye ederim.. Mizah sitesi değil burası. :)

ProReiz

Kayıtlı Üye
Kusura bakmayın.. gülücükleri silebilirsiniz,sevinçten ne yaptığımı bilemedim..!
(Konuyu editleyemiyorum.)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Bu rüya da Lucid olan Kısım nedir

Eirenej

Kayıtlı Üye
Pardon ama burası bilgi paylaşımları yapılan bir forum burası sizin günlüğünüz yada eğlence parkınız değil ayrıca burada askerlik arkadaşlarınızla konuşmuyorsunuz.. yorumlarınızı beğenmedim iyi günler..

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Anlatım şeklinin hatalı olduğunun farkına vardı zaten,herkes hata yapabilir.Önemli olan farkında olup tekrarlamamak.Daha fazla uzatıp gerilmenin manâsı yok.Bir sürü rüya yorumu okuyoruz alelâde olan.En azından bu ruya lucid mi değil mi ,bu kısmı irdelenebilir.

ProReiz

Kayıtlı Üye
Evet,teşekkürler kardeşlerim..(şimdi gördüğüm lucid rüyamı sizce?)

Parpsikolog

Kayıtlı Üye
Öncelikle tebrik ederim sizi fakat üslup tarzınızı hiç beğenmedim. Bu sitede sadece erkekler yok bunu unutmayın, bayanlar da var. İşi neden eğlenceye ve güldürüye vurdunuz onu da anlamış değilim burası ciddi bir yer. Başarılarınızın devamını dilerim.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Açıkçası pek lusid gibi gelmedi bana.Daha tecrübeli arkadaşlar yorum getirecektir ama tam lusid ruya belirtileri vermiyor gibi yazdıklarınız.Yanlış anlamadıysam bi noktada sadece ruyada olduğunuzun farkına varmışsınız.Bu bende de oluyor bazen.Ruyada olduğumu bilip kendimi uyandırabiliyorum.Ama asla lusid ruya değil benim ki bunu biliyorum.
Birde lusid ruya olsa neden böyle sıradan olayları tercih edesiniz ki?Daha olağanüstü bir ruya yaratmazmıydınız kendinize?Ben lusid ruyaya çıksam o ruyanın hakkını verecek güzellikte gerçekte yaşayamayacağım nitelikte görüntüler yaratırım kendime açıkçası.Sizin ruyanız birazda içeriği bakımından hep görebileceğimiz türden sanki,bu yüzden de lusid midir,pek bilemiyorum???

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...