Leylek pisliği

magicex

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar herkese merhaba,

Büyü bozmak için kullanılan leylek pisliği tütsüsü yapmak istiyorum. İstanbul da nerden bulabilirim?

Yardımcı olursanız sevinirim.

dhardhar

Kayıtlı Üye
Leyleklerin boz gezdigi yerlerde gezin sansina artik nereye pislerse.

magicex

Kayıtlı Üye
Dahi anlamındaki de nin ayrı yazıldığını öğrettiler de leylekler nerde gezer pisliği neye benzer... belki de öğretmişlerdir günahlarını almayalım ;)

Satışını yapan yer olaydı iyiydi.

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
Dahi anlamındaki de nin ayrı yazıldığını öğrettiler de leylekler nerde gezer pisliği neye benzer... belki de öğretmişlerdir günahlarını almayalım ;)

pis şeyleri öğretmemek daha mantıklı bence leyleklerin nerede gezdiği yazıyordur bence olmasa bile çok hayvan araştırması yapılıyordu her hayvanı anlatamayız merak eden baksın demiş olabilirler araştırma yaptırtmış da olabilirler hatırlamasak da belki bazılarımız hatırlıyordur

xax2

Kayıtlı Üye
ikide yumurta kırıp ekmek ban bidaha hiç musallat olmazlar

dhardhar

Kayıtlı Üye

Dostum kuş boku iste ne olacak. Leylegi ben gorsem cogu kustan ayirt edemem. Sen o buyu bozma bikgisinin kaynagini paylasabilirsen en azindan bilgili arkadaslar daha yerinde yorum yaparlar.

dhardhar

Kayıtlı Üye
yukarıdaki linki kaynak olarak verebilirim.

aşağıdaki bilgi de başka bir forumdan alıntıdır.
Dostum merhaba. Ilgili kaynaginda dukkan supruntusu de yaziyor :) supruntu nedir ya.
Sana kendi yontemimi soyleyeyim. Genel herkesin bildigi sirke vs. Gibi seylerle evi temizle. Evin icinde veya defetmek isteidgin buyu neredeyse artik icinden kalbinden istemiyorum kalpten isteyeceksin ama istemiyorum bana kimse buyu yapamaz bende islemez buyu de tutsuye falan gerek kalmaz.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
7 Dükkan Süprüntüsü çok etkili, onun dışında defne ve adaçayı tütsüsü de yapabilirsin.

Impulse

Kayıtlı Üye
Genelde şehirler arası yolculuk esnasında yollarda tek tük leylek yuvalarına hep denk gelirim ama geneli ulaşılmaz halde.
Çıksan bir elektrik diregine deli derler. Şikayet edilirsin 5 dk sonra polis seni kaptıgı gibi doğru karakola. : )
Açıklarsın artık : ))
Varsa alternatifleri onları arasan?

Alengirli işleri ben sevmem mesela.

Bulunması problemli olan şeyin faydasından da hayır gelmez der, farklı yollar aramaya koyulurdum.
Mabet tamda böyle konularda tecrübi bir sürü bilgiyle dolup taşmış vaziyette.

magicex

Kayıtlı Üye
İyi niyetli yaklaşımlarınız için teşekkür ederim. Sadece zikir, okuma gibi uygulamalar ile büyü ve benzeri şeyler etkisiz hale gelebilir mi bilemiyorum ama eğer öyle ise bu kadar bitki, hayvan neden yaratıldı, okült sistemdeki yeri ne gibi sorular geliyor insanın aklına.

dhardhar

Kayıtlı Üye
İyi niyetli yaklaşımlarınız için teşekkür ederim. Sadece zikir, okuma gibi uygulamalar ile büyü ve benzeri şeyler etkisiz hale gelebilir mi bilemiyorum ama eğer öyle ise bu kadar bitki, hayvan neden yaratıldı, okült sistemdeki yeri ne gibi sorular geliyor insanın aklına.
Belki yaratilmadi bir de boyle bir olasilik var. Leylek pisligine inandiginiz olasiliktan cok daha mi az olasilik yasamin kendiliginden olusmasi :)

Impulse

Kayıtlı Üye
Yaşam kendiliginden oluşmuşsa içindekiler neden kendiliginden bir araya getirildiğinde her zaman bir şey ifade etmezler @dhardhar ? :)

magicex

Kayıtlı Üye
Belki yaratilmadi bir de boyle bir olasilik var. Leylek pisligine inandiginiz olasiliktan cok daha mi az olasilik yasamin kendiliginden olusmasi :)

İsteyen istediği gibi düşünebilir veya inanabilir. Amacım enerji kanallarımın açılması ve 30' lu yaşlarımı 80' li yaşlar gibi yaşamaktan kurtulmak. Sabahları uykumdan dayak yemiş gibi değil dinlenmiş olarak kalkmak. Bunun içinde uygun bir şekilde çözüm arıyorum. Gerekiyorsa leylek pisliği ve benzeri ne olacaksa artık.

Impulse

Kayıtlı Üye

Etkisiz hale gelebilir, gelmeyedebilir o başka ama Yaratıcı sebeplerin peşine düşün der.
Çünkü sebepler dünyasında yaşıyoruz. Hokus pokus yok.
Su içmek istiyorsan kaynagına kalkıp gideceksin.
Kaynagı yoksa arayıp bulacaksın.
Açıkta değilse kazıp ortaya çıkaracaksın. Çıkardın ama içemiyorsan kap yapacaksın.
Bu şekilde yani.

dhardhar

Kayıtlı Üye
Yaşam kendiliginden oluşmuşsa içindekiler neden kendiliginden bir araya getirildiğinde her zaman bir şey ifade etmezler @dhardhar ? :)
Size gore ifade etmiyorsa kisisel olarak size ilgilendirir. Benim icin cok anlam ifade ediyor ve bu anlami olustururken bir yaraticiya ihtiyac duymuyorum. Napcaz peki simdi?

Impulse

Kayıtlı Üye
Size gore ifade etmiyorsa kisisel olarak size ilgilendirir. Benim icin cok anlam ifade ediyor ve bu anlami olustururken bir yaraticiya ihtiyac duymuyorum. Napcaz peki simdi?
Ama hangi anlamdan bahsediyorsun şimdi?

Ben diyorum ki neden yemek yaparken ölçü kullanıyoruz. Ölçüsüzce koy işte. Yaşam kainat kendiliginden oluştuysa sen tuzu atarsın gönlünce, yemek kendiliginden tatlanır:)
Evde çiçek bakıyorsun neden belirli miktarda su koyuyorsun dök gitsin işte kendiliginden olur her şey.:)
....
Daha örnek vereyim mi?
Çok var. ;)

Tanrıya inan diye demiyorumda sorguluyoruz işte.

Impulse

Kayıtlı Üye
Yemek bir yapıcıya ihtiyac duyuyor, çiçek belirli miktarda suçlayacak bir sulayıcıya ihtiyaç duyuyor ama yaşam kimseye ihtiyaç duymuyor.

Neden @dhardhar ?

:unsure:

dhardhar

Kayıtlı Üye
Ama hangi anlamdan bahsediyorsun şimdi?

Ben diyorum ki neden yemek yaparken ölçü kullanıyoruz. Ölçüsüzce koy işte. Yaşam kainat kendiliginden oluştuysa sen tuzu atarsın gönlünce, yemek kendiliginden tatlanır:)
Evde çiçek bakıyorsun neden belirli miktarda su koyuyorsun dök gitsin işte kendiliginden olur her şey.:)
....
Daha örnek vereyim mi?
Çok var. ;)

Tanrıya inan diye demiyorumda sorguluyoruz işte.

Bir kanalda baligi karaya cikarip koyuyorlardi haydi evrimlessin bakin evrimlesmiyor neden evrimlesmiyor demek ki evrim yok diye ispat yapmaya calisiyorlardi. Yemegin tuzunu at tadini kendinden gelsin su dok cicek olussun yemege kafana gore olcusuz at kendiliginden olussun yaklasimi bana bunu hatirlatti. Yapma boyle lutfen.