kuru üzüm ile maji

CREEPA

Banlı Kullanıcı
Evet sevgi gercekten oldukca eksik ve malesef gecen her gün ile birlikte azaliyor.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
günah mıdır değil midir büyü büyücülük çok tartışılan içinden çıkılamayan derin konulardan. günah ya da haram olduğundan şüphe ettiğin şeyi yapma.

samir_22

Kayıtlı Üye
Ayy...
Çok teşekkürler.
En kısa zamanda deneyeceğim .İnşallah olumlu çıkar.

auk__12

Kayıtlı Üye
büyü iyi ya da kötü amaçlı olursa olsun her şekilde dinimizce yasaklanmıştır.büyü ypan insanlar Allaha şirk koşan insanlardır.takdir yanlız Allahındır.bıze dusen takdırı ılahıye boyun eğmek büyüden medet ummamaktır.Allahın asla affetmeyeceklerının arasında müşrükler vardır...

leyla

Kayıtlı Üye
ewt beni çok çekio bu büyü olayı yapmadım daha önce ama bu siteye takılmaya devam edersem yapacam gibi

leyla

Kayıtlı Üye
bu mevsimde dut yaprağı kalmışmıdır
nerden bulacam ben bu dut yapraklarını yeşil yaprak olması şart mı

peril

Kayıtlı Üye
yaza deneyeceqim bu büyüy.:D ma her hangi bir saati var mı.

DNZ33

Kayıtlı Üye
arkadaşlar evet büyü günah ama eski sevgilim benden güçlü bir boksördü ve ayrılırken ağzımı gözümü patlattı bana günah değilmi

fatosh

Kayıtlı Üye
ooof off bende asık oldm ama bana karsılık wermıo banada yrdım edın Lutfeenn

pelinnn

Kayıtlı Üye
peki sonra kullandığımız üzümleri dut yapraklarını napıyoruz? atacakmıyız??

gözde

Kayıtlı Üye
crowley daha net bi açıklama yapar mısın her üzüm için 1yasin mi okuyacağız yani toplamda 21 yasin mi olucak?birde dut dali mı yaprağı mı?

Mortho

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
"21 tane kuru üzüm üzerine bir yasin okunur."

Denilmiş. Birer denilseydi 21 yasin olurdu. Bir dediğine göre sadece 1.

obsesif

Kayıtlı Üye
Başka bir üye her bir üzüme 1 er adet yasin okunacak demiş,konuyu açanda itiraz etmediğine göre 21 adet yasin okunur tahiminen hem bi düşünün hangi uygulama kolay ve tek okuma varki?Ama yaprak mı dalmı o net değil konuyu açan yaprak demiş sonra dal lafı geçiyor?

leasfer

Kayıtlı Üye
hepsi karıştırdık kavurduk işlem bitikten sonra üzümleri ne yapıyoruz.

oguxhan

Kayıtlı Üye
Büyü yasaksa bunu yapabilme gücü neden insanda var? Enerjimizi kontrol etmek neden günah? Senin kolun varsa kullanırsın. Enerjin varsa onuda kullanırsın iyi ya da kötü. Kişiye göre doğru olan iyidir. Bence yapılmasında bir zarar yok o gücü olan herkes yapmalı. Yapmayanlar, inkar edenler kör gibi yaşarlar. Sorgulayın ve yarattığınız dünyada yaşayın.

MANGETSU

Banlı Kullanıcı
Sana bu güç verildi diye kullanmak zorunda değilsin. Bu dünyaya sınanmak için geldik ve bu dünya sınavından geçmek için bir şart da büyü kullanmamak. Burada iraden ve sabrın da sınanıyor. Eğer insanlar elinde olabilen her şeyi yapsaydı dünya ne hale gelirdi. :willy_nilly:

meriç

Kayıtlı Üye
Ama bu günah değil mi? Sonuçta bir başkasının iradesine hükmetmeye çalışmıyormuyuz??
arkadaşlar,her konuda engin bilgiler olmasına karşın burası büyü okulu.günah olduğu için yapmak öğrenmek istemeyenler tabiki haklıdır.verdikleri tüm bilgiler için herkese teşekkürlerimi iletiyorum.ayrıca büyü konuları en çok hoşuma giden konular arasındadır.herkese iyi forumlar

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
arkadaşlar,her konuda engin bilgiler olmasına karşın burası büyü okulu.günah olduğu için yapmak öğrenmek istemeyenler tabiki haklıdır.verdikleri tüm bilgiler için herkese teşekkürlerimi iletiyorum.ayrıca büyü konuları en çok hoşuma giden konular arasındadır.herkese iyi forumlar
:hurray::hurray::hurray::hurray: