Kulak hadimi Yapmak istiyorum yardım !!

serasss

Kayıtlı Üye
arkadaşım üzüldüm sana ben 4 yıldır uğraşıyorum ama hep teoride pratikte bir kere davet yaptım şimdi hayatım karmakarışık hiç bir gece uyuyamıyorum senin gibi çok cesaretliydim ama şimdi tüm cesaretimi kaybettim korku dünyasında yaşıyorum garip bir durum anlatılması zor hergün cinlerle ilgili rüya görüyorum son iki haftadan beri..

şuan sitemizdeki arkadaşlardan yardım bekliyorum şifaya ulaşmak ,için

Aynı uygulamayı mı yaptınız peki ????? :(

Al-iilker

Kayıtlı Üye
Ilk başlarda kendim kurtulabilirim sandım.Sabah akşam dua okuyordum.Ama birtürlü geçmek bilmedi.Sonra hocalara felan gitmeye başladım baya gittim ama faydası olmadı hiç birinin. Her söyleneni yaptım ama yaptıkça sesler gittikçe dahada çogalıyordu...Çok dua ettim çok ağladım..Sonra birgün rüyamda Babam kılıgında birisi geldi...Bana kurtulmam için yapmam gereken bazı şeyler söyledi..7 ayrı şehirden 7 ayrı toprak felan aldım kurandan bazı ayetler vardı o ayetleri topragın üstüne okudum vs.. detaya girmicem kimseye anlatma demişti...Bunu ilk başlarda yapmaya çekindim ama artık ögle isyan eder hale gelmiştimki yapcak birşeyim yoktu ve yaptım.. Tam bitirdigim gün bedenimden birşeyin çıkıp gittigini hissettim.. Allah yardım etti bana... Ama çok çektim ya ögle böyle degil...

gerçekten zor bir durum... cevapladığınız için teşekkür ederim.

serasss

Kayıtlı Üye
Sonum geldi :D Şaka şaka
Benim içimde bir korku yok şuan çok şükür ya yani ne bileyim Bizi koruyan dualarımız var arkadaşım hayrlısyla başıma kötü birşey gelmez inş. :)

Salaman

Banlı Kullanıcı
bu hüddam hadim ile ilgili fazlaca bilgisi oln ve haadimi yahut hüddamı olan bir arkadaş var ise lütfe bana ulaşabilirmi

mehmtsirin

Kayıtlı Üye
Öncelikle Özgüveninizin Olması Lazım Hadim Elde Etmek O Kadar Kolay Bir İş Değildir Bu İşin Altından Kalkabilecek ve Yaşadıklarınızın Sonunda Delirmeyecek Kadar İradelimisiniz ?

Cevabınıza Göre Davet Paylaşıcam !

Merhaba öğrendiğim kadarıyla hadimler isteyene şifacıda oluyormuş sağlık sorunum var lütfen bu konuda da bana da yardımcı olun ?

madasin

Kayıtlı Üye
Sn Mehmet ; Sizin sağlık sorununuz olduğunu yazdıklarınızdan biliyorum. Öncelikle geçmiş olsun. Stresi siz çekiyorsunuz kolay değil ve gençsiniz. Anımsadığım kadarı ile Tai arkadaşımız sizi bu tür davetler konusunda bilgilendirmişlerdi sanıyorum. Dahası Sn Origanum' un detaylı bir yazı yazdıklarını okudum ben sizin bu hevesiniz konusunda. Yaradan dert vermesin tabi ki. Çaresiz dert insanı çıkmaza sokar. Çaresiz bildiklerimiz de inanınız şimdilik çaresiz. Her şeyin çaresi var inanınız. Sadece şimdiki bilgi ve ilim yetmiyor. Benim şahsi görüşüm bu. İnsanlık geliştikçe çareler bir bir gelecek. Siz çaresiz bir dert içinde değilsiniz sanıyorum. Sadece sabır göstermeniz gerekiyor. Çaresi olan bir şey için , hedeflediğiniz son belli , iyileşmek bekleyeceksiniz. Hadim edinmeye kalkmak, davetler istiyorsunuz. Sizin savaşınız bu cephede değil ki. Tıp çareyi göstermiş size. Savaşacaksınız bilimin eşliğinde. İnanınız size katkısı olsa idi bu tür isteklerinizin Sn Tai ve Sn Origanum içtenlikle size yol gösterirlerdi. Belli ki çok deneyimli ve bilgili de değilsiniz bu konularda. İnanınız tecrübeli arkadaşlar ve bu siteyi yönetenler bizim sorunlarımızı ve çıkmazlarımızı leb demeden anlıyorlar ve inanınız çare oralarda olsa idi size ellerini uzatırlardı.. Sevgi ile ve sağlıkla kalınız.