Kulak hadimi Yapmak istiyorum yardım !!

mandalin

Banlı Kullanıcı
Arkadaşım tabi yazabilirim ama bilmiyorum deneyenlerin neticesi ne olur bilemediğimden pek geçmiyor içimden açıkçası. Ben bugün başladım fakat verilen sayılar fazlasıyla yüksek 4 saatimi alır gibiydi rahat bende sayılara pek uymadım bilmiyorum sonuç olur haberdar ederim mutlaka.

bu gibi davetler açıkça verilse bile bilgisi olmayan kişilerin mekanızmayı çalıştırabileceğini düşünmüyorum , yüksek sayılı okumalarda bir sorun yaşamıyorum...şahsi fikrim sayılara dikkat etmeniz durumunda daha hızlı netice alacağınızdır...daveti açıktan yazmanızı rica edeceğim tekrar

serasss

Kayıtlı Üye
* Kulak daveti içindir.Cevaş adlı bir hadim i vardır.

Kemşin (3) Meşşin (2) Akşin (2)

semlâhın ecib ya cevaş vazhirnî alâ damâirin nâsi fî

üzünî ve’tinî biahbâri cemiy’ın nâsi elvâhan (3)

el-acele (3) es-sâate (3)

yatsı namazından 45 dk sonra 1000 kere okunur 1 hafta 14 gün veya 21 gün devam edilir sonuç alınamazsa 30 gün ara verilim tekrarlanır...

darkman

Kayıtlı Üye
yasaklı bende 3. göz konusunda yardım ıstıyorum melek lerden yardım ıstemek gunah olurmu ve nasıl yapacagım

horultu

Kayıtlı Üye
kulak hadimi ne işe yarıyo. ne yapılıyo :driving:

reidikonto

Kayıtlı Üye
Bunu yapmak konusunda isteğinizi gördüm ve açıkçası çok üzüldüm... Bunu yaparsanız çok pişman olacagınızı size garanti verebilirim... Bunu ben yapmıştım 5 yıl önce... Neler çektim ALLAH bilir... Ve 2.5 yıl ugraştım kurtulmak için.. Bir kez daha düşün... derim...

serasss

Kayıtlı Üye
Bunu yapmak konusunda isteğinizi gördüm ve açıkçası çok üzüldüm... Bunu yaparsanız çok pişman olacagınızı size garanti verebilirim... Bunu ben yapmıştım 5 yıl önce... Neler çektim ALLAH bilir... Ve 2.5 yıl ugraştım kurtulmak için.. Bir kez daha düşün... derim...
Nasıl yani arkadaşım biraz daha açar mısın ???

ByQathell

Banlı Kullanıcı
mesela belli bi süre sonra karşıdakinin boş konuşmalarını ha bire kulağına fısıldar istemesen bile .. geveze bi arkadaşın olmuş olur mesela yani :D:D
konuyla alakam yok : p bence boş işler bunlar
Zira en güçlü silah makbul bir dua'dır..

Padişahta öldü avamda.. Sihir yapanda ölür heralde :D

serasss

Kayıtlı Üye
Güzel bi yaklaşım olmuş :) ama ben aslını öğrenmek istiyorum.

ByQathell

Banlı Kullanıcı
acaba diyorum Hocama bu siteden bahsetsem mi.. :D
Ya kapatır siteyi yada burdaki arkadaşlara bilmedikleri konusunda yardımcı olur ))

reidikonto

Kayıtlı Üye
Bak yaptıktan sonra ilk 1 hafta sorunsuz bir şekilde devam ediyor.. Herşey yolunda gibi... Çevrenizdeki insanlar size aaaa nerden biliyorsun sen ermişmisin gibi sözler duyuldugunda insanın bu konuda şevki dahada artıyor biliyorsunuz... Ama sonra bir bakıyorsunuz ki herşey ters olmaya başlıyor... Uyudugunuzda dahi kulagınızda anlamsız melodiler çalmaya başlıyor... Bunu sizden başkası duymuyor.. Sonra kavga sesleri bagrışmalar... Vızıltılar.. Bunlar duyuldukça şiddetli bir baş agrısı başlıyor... Sonra bazı şeyler görünüyor gözlerinize... Rüyalarınız zaten artık hem anlamsızlaşıyor hemde uyumak içinizden gelmiyor... Sevdigim birisi var onun hakkında ne sözler duyardım kulagımda... Ama aslı astarı yoktu saçma sapan şeyler... Özetlemek gerekirse... Kendi elinizle kendinizi yakıyorsunuz...

serasss

Kayıtlı Üye
Bak yaptıktan sonra ilk 1 hafta sorunsuz bir şekilde devam ediyor.. Herşey yolunda gibi... Çevrenizdeki insanlar size aaaa nerden biliyorsun sen ermişmisin gibi sözler duyuldugunda insanın bu konuda şevki dahada artıyor biliyorsunuz... Ama sonra bir bakıyorsunuz ki herşey ters olmaya başlıyor... Uyudugunuzda dahi kulagınızda anlamsız melodiler çalmaya başlıyor... Bunu sizden başkası duymuyor.. Sonra kavga sesleri bagrışmalar... Vızıltılar.. Bunlar duyuldukça şiddetli bir baş agrısı başlıyor... Sonra bazı şeyler görünüyor gözlerinize... Rüyalarınız zaten artık hem anlamsızlaşıyor hemde uyumak içinizden gelmiyor... Sevdigim birisi var onun hakkında ne sözler duyardım kulagımda... Ama aslı astarı yoktu saçma sapan şeyler... Özetlemek gerekirse... Kendi elinizle kendinizi yakıyorsunuz...

Bu 1 haftalık uygulama biliyorsunuz ve ben bu uygulama içindeyim yarın son bulacak. Bilmiyorum etkisi ne olur ne olmaz uyarılanız için sagolun.

Al-iilker

Kayıtlı Üye
peki sonra bu durumdan nasil kurtulabiliriz?

serasss 6 gunde korku veren bir durum oldumu.

serasss

Kayıtlı Üye
Yani acıkcası duaları okuduktan sonra acayib bi yorgunluk ve bas dönmesi yapıyor bende son 2 gündür yogun ve kulagımda cınlamalar ve ugultulardan baska birşey yok şuan için.

reidikonto

Kayıtlı Üye
peki sonra bu durumdan nasil kurtulabiliriz?

Ilk başlarda kendim kurtulabilirim sandım.Sabah akşam dua okuyordum.Ama birtürlü geçmek bilmedi.Sonra hocalara felan gitmeye başladım baya gittim ama faydası olmadı hiç birinin. Her söyleneni yaptım ama yaptıkça sesler gittikçe dahada çogalıyordu...Çok dua ettim çok ağladım..Sonra birgün rüyamda Babam kılıgında birisi geldi...Bana kurtulmam için yapmam gereken bazı şeyler söyledi..7 ayrı şehirden 7 ayrı toprak felan aldım kurandan bazı ayetler vardı o ayetleri topragın üstüne okudum vs.. detaya girmicem kimseye anlatma demişti...Bunu ilk başlarda yapmaya çekindim ama artık ögle isyan eder hale gelmiştimki yapcak birşeyim yoktu ve yaptım.. Tam bitirdigim gün bedenimden birşeyin çıkıp gittigini hissettim.. Allah yardım etti bana... Ama çok çektim ya ögle böyle degil...

Dex

Banlı Kullanıcı
Hadim çağırmak kendine varlık edinmek bu kadar kolaymı arkadaşlar . Çoğu kişi kendi varlığının ona gerçekleri fısıldadığını yada birlikte geçirdikleri maceraları anlatıyorlar . Bu varlık nasıl ediniliyor . Bizim de varlığımız olsa . Bizim niye varlığımız yok !

serasss

Kayıtlı Üye
Yani yani cok dogru.

Gecen Cuma başladım ben bugun son günüm mü oluyor şimdi yoksa yarın birdaha okumam gerekiyor mu acaba bilginiz va rmı ?

ByQathell

Banlı Kullanıcı
sayı saymasını bile unuttun şimdiden :D:D bence bırak bu işi ))
yada umarım hadimler falan seni kaale almaz :D
şaka bi yanada sonucu sabırsızkla bekliyorum =)

enes1229

Kayıtlı Üye
arkadaşım üzüldüm sana ben 4 yıldır uğraşıyorum ama hep teoride pratikte bir kere davet yaptım şimdi hayatım karmakarışık hiç bir gece uyuyamıyorum senin gibi çok cesaretliydim ama şimdi tüm cesaretimi kaybettim korku dünyasında yaşıyorum garip bir durum anlatılması zor hergün cinlerle ilgili rüya görüyorum son iki haftadan beri..

şuan sitemizdeki arkadaşlardan yardım bekliyorum şifaya ulaşmak ,için