Küçük Sihirli Oyunum;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Perina

Banlı Kullanıcı
o zaman benimle ilgili bir oyun bulun yazdıklarım itiraflarım veya ne düşünüyorumları totem yapın kendinize :)

ve güzel sözleriniz içinde çok teşekkür ederim :) duygularımız karşılıklı :)

Bence öncelikle kendimi,sizi,gizlimabedi ve reeli birlikte totem yapmalıyım;) O geldiğim adreste birçok şeyi birleştirip totem yapmıştımda..Hatta reeli de katmıştım;)

moskov

Kayıtlı Üye
Benim bir totemim var böyle bir yer seçtim kendime ev ile iş arasında ve bana çok mesaj gelir, acayip mesajlaşırım. Diyorum ki dileğim olduğunda ya da birşeyi yapıp yapmamada kararsız kalırsam eğer. Burayı görürsem mesaj gelmezse yaparım, mesaj gelirse yapmam bunu da deneyebilirsiniz. :)

Sanırım, psikolojik sorunlarım var. :D

Perina

Banlı Kullanıcı
benim bir totemim var böyle bir yer seçtim kendime ev ile iş arasında ve bana çok mesaj gelir acayip mesajlaşırım diyorumki dileğim olduğunda yada birşeyi yapıp yapmamada kararsız kalırsam eğer burayı görürsem mesaj gelmezse yaparım mesaj gelirse yapmam bunuda deneyebilirsiniz :)

sanırım psikolojik sorunlarım var :D

Bence bu sadece totem..Ve niyet kötü değilse çok zararsız bence:) Ama bilemiyorum tabi..Psişik şeyleri çok zorlamamak gerekirmiş..Bunu geçen gün mabedde okumuştum da..

Neyse şu totem meselesine dönersek, gizlimabed-ben-reel arasında bu totem çoktan başladı sanırım. :) İlk gün bu değil yani :)Ve bu sefer bunun için duygularımı ve bu totemi çok zorlamadım..Sanırım bunun olması gerekiyordu..Birşeyler biraz olumsuzdu sanki. :)

moskov

Kayıtlı Üye
Her şeyi atın kafanızdan ve bu bebeği isteyin yahu şiddetle isteyin. Ben olacağına inanıyorum. :)

Perina

Banlı Kullanıcı
herşeyi atın kafanızdan ve bu bebeği isteyin yahu şiddetle isteyin ben olucağına inanıyorum :)

Evet ya..Hatta tüm totemleri de atayım sadece sadece O'nu ve yuvamın mutluluğunu isteyim artık..

Perina

Banlı Kullanıcı
kesinlikle işte bu :)

İşte bu,dedik ama bakın ben hala buradayım:(Yani bu totem oyununu bırakamadım sanırım..Ama içimdeki ses bırakmalısın bu kadar yeterli diyor yalan yok:)..Ve belki gizlimabed için de bir toteme başlayacağım..Ne için mi..O geldiğim adreste ne içinse onun için işte:)Sevilmek için:)

Hatta o totem geçen hafta yada geldiğim ilk gün başladı sanki:)Mesela 9 dan bahsetmiştik geçen hafta..Dokuz karşıma çıkıp durdu muhtelif şekillerde bu ara:) Özellikle dün totem filmim Çocuklar Duymasın'da çıktı..Ve eski totemim 17 yine oradaydı..Üstelikte tam da kendisi olarak..17 rakamı geçti dizide:) Sanırım kalbim kırık iken bu totem(bu oyun) güçleniyor..

Neyse bugün diyeceğim şunlar aslında:)Mabedde totemim 8,9,13 ve 5,27 sanırım.Ve bu sayılar bu kadarla kalır sanki..Çünkü az ve öz olur genelde:)Ama yan rakamlarda olabiliyor..Neyse bekleyip göreceğim..Sadece rakamlar değil tabi birçok şey totem olabiliyor:)Eski totemimde bunun örnekleri var..Yukarıda anlatmıştım..

Ama şu da var..Bu sefer bu totem için çok istekli değilim..Öncekinde(gerçi o hala devam ediyor ama neyse)çok dua etmiş,çok yoğunlaşmıştım..Dediğim gibi bu tarz şeyleri çok zorlamak gerekliymiş,hatta bunu geçenlerde mabedde okumuştum..Bu beni etkiledi..Neyse en azından bu konunun geri gelmesine sevindim..Totem devam etsin etmesin önemli değil..Ve aslında benim için önemli olan mabede iyi enerjiler verebilmek..Yani kalplere girebilmek..Sevgi yani..Ama bu özellikle net ortamında benim için şuana kadar kolay olmamıştır..Tecrübelerimle sabittir yani:)Gerçi reeldede zorlanabiliyorum sevgimi karşıya geçirmekte..Ama reelde bana inanan hayli fazladır sanaldan farklı olarak..

duygu12345

Kayıtlı Üye
arkadaşlar zaten psişiklik pisikilojik sorunlarda yalnızlıklarda üzüntüler sonucunda çıkıyormuş.. sende sanırım çok üzüldün bir şeye zor bir durum atlatdın ve ozamanlarda bilincin beynin bunlara sebep oldu ama güzelmiş sevindim senin adına :) kim istemezki böyle oyunlar :)

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Konuyu açan üyemiz sitede olmadığı ve yorum yapamayacağından dolayı konu kapatılmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...