Küçük Sihirli Oyunum;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Perina

Banlı Kullanıcı
Hııım benim evlillik tarihimde de var evet:) Ve hem evliklik tarihimde var(1998) hem de evlendiğim ay Ağustos:) Demek çok sihirli..Evlilik benim için ilk sırada önem taşır..Bu sayıyı şuan hayatımda başka yerde hatırlamıyorum ama en önemli konumda duruyor şuan:) Evliliğimde yani;)

moskov

Kayıtlı Üye
Hııım benim evlillik tarihimde de var evet:) Ve hem evliklik tarihimde var(1998) hem de evlendiğim ay Ağustos:) Demek çok sihirli..Evlilik benim için ilk sırada önem taşır..Bu sayıyı şuan hayatımda başka yerde hatırlamıyorum ama en önemli konumda duruyor şuan:) Evliliğimde yani;)

O zaman bu sayıya dikkat edin. :D

Perina

Banlı Kullanıcı
o zaman bu sayıya dikkat edin :D

Mesela ne açıdan dikkat etmeliyim? Mesela evliliğime uğur getirir mi acaba?..Ve ben nedense bu sayıdan biraz korkarım..çift sayı olduğundan mı başka bir nedeni varmı blmiyorum ama bu sayı beni korkutan sayılardan..

moskov

Kayıtlı Üye
Bence korkmayın.Kesinlikle bu sayının iyiyi çektiğine inanırım gerçi bu tamamen insan inancı ile ilgili inanın ve yaşayın, üzerine siz anlamlar yükleyin :)

Mesela benim uğuruna inandığım yüzüğüm vardı ve inancımı kırdım ben yüzüğe karşı. Sonra taktığım her gün kötü şeyler yaşamaya başladığımı gördüm ve 10 senelik insanların baktığında hayran kaldığı yüzüğü çıkardım attım. :D Umarım tekrar onun huzuruna inanırım ve geri takarım çünkü çok güzel. :D

Perina

Banlı Kullanıcı
8 her ne kadar bende iyi hisler uyandırmasa da bana evliliğimi getirdi..Evet evliliğimde üzerime düşenleri çoğu zaman yapamadım,belki çok acı veren taraf ben oldum(acı karşılıklı aslında O da bana verdi tabi)ama evliliğim dediğim gibi belki de bu dünyada ki en büyük şansım ve en büyük ilahi yardımdı benim için..

moskov

Kayıtlı Üye
Umarım sizede iyi şeyler getirir :)

moskov

Kayıtlı Üye
Ay azalmasın. Hemen kendinize bir tablo yapın bebek ile ilgili ve sadece sizin görebileceğiniz, kimsenin görmeyeceği ama hep gözünüzün önünde olacak bir şey yapın ve sadece inanın. En ufak bir inanç eksikliği bile yaşamayın, sadece inanın ve isteyin. :)

Perina

Banlı Kullanıcı
Tablo derken? Bunu biraz izah edermisiniz?

Not:Buna inanamıyorum ya..Şuan net cafede Melek isimli şarkı veriliyor:) Candan Erçetin'in şarkısı..

"
Biliyorum
Sen bir meleksin
Seni sevmem için gönderildin
Biliyorum sen bir meleksin
Son demlerimde çıkageldin" diyor:)

Çok güzel bir rastlantı bu öyle değil mi?

Ama yaşım 38 olmasa daha umutlu olurdum ama bu yaş riskli dönem ne yazıkki..ve gittikçede bu risk artıyor ne yazık ki:(

DARKKING011

Kayıtlı Üye
Telepati üzerine çalışmanı ve telekinezi üzerine çalışmanı tavsiye ederim.

moskov

Kayıtlı Üye
Bir karton ortasına bebeğinize vermek istediğiniz isim etrafına bu bebeği neden istiyorsunuz, cümlelerle dağınık yerleştirin. En büyüğü ben bu bebeği hakediyorum olmalı, bu bebek sizin olduğunda ne hissedeceksiniz bunu yazın ve en çok beğendiğiniz küçük bebek fotoğrafları serpiştirin. Bir defter alın, hergün bebekle ilgili olumlu şeyler yazın. Bakış açınız ve inancınız da değişecek, ayrıca ne yaşlarda hamile kalanlar var. :)

Ayrıca bakın yaşınızda 8 var değerlendirin. :)

Perina

Banlı Kullanıcı
Telepati üzerine çalışmanı ve telekinezi üzerine çalışmanı tavsiye ederim.

Bu konularda şuana kadar hiçbir araştırma yapmadım ki..Ben şöyle düşünüyorum ayrıca..Bir psişik yeteneğim varsa bu sevgiye önem vermem ve içimde bunun yarattığı sevgi gücünden kaynaklı olabilir bence..Sevgi de psişik güçtür bence..Ben sevgiyi yaşayım,sevgi dolu olmayı başarayım yada sevgi taşıyorsam eğer,bunu koruyayım bana yeter inanın..Bu konudaki düşüncem bu..Ve telekinezi yapamasam da yada bir çalışmam olmasada buna benzer birşey yağar tüm insanlar aslında..Mesela bizim dini grubumuz birbirine dua eder tesbihat ile..Tüm inanan inanmayan insanlara dau ederiz..Ve mesela mabedde de böyle gruplar var..Tüm evrene dua gönderen..Ve bu toplu iletişim şekli bence güçlü bir telekinezi güçlü bir telepati değildir de nedir..Çok güçlü bir iletişim şekli bence insanlar arasında görünmez bağlar oluşturabilen..

ayrıca bakın yaşınızda 8 var değerlendirin :)

Ama çok yakında o 8,dokuz olacak:) Ama 9 çok güçlü sayılardandır bildiğim kadarıyla:)Ama benim 9 ile ilgili bir geçmişim yok sanırım..Bu sayı hayatımda hiç olmadı sanki:)İlk defa yer alacak belkide.:)

moskov

Kayıtlı Üye
Siz hemen dediğimi yapın bence ve inanın. :D Ben sizin yerinize, inanmaya başladım bile.

Perina

Banlı Kullanıcı
siz hemen dediğimi yapın bence ve inanın :D ben sizin yerinize inanmaya başladım bile

Buna inancım itiraf ediyorum çok çok azdı..Ama siz beni umutlandırmaya başladınız şimdi..Ve yukarıdaki şu tesadüf..Yani melek şarkısı da çok ilginçti ayrıca öyle değil mi?..Sanli ilahi bir ses de buna inan mı diyordu acaba?Offf ya insan şarkıda ezgide de mi ilahi ses arar:)Ama umutsuzca arıyor işte..

Şimdi de şu parça var net cafede:

"Vay yine mi keder ama artık yeter

Yine kapıda kara geceler
Vay çileli başım ortasında kışın İyice beter
Vay yine mi keder ama artık yeter
Yine kapıda kara geceler

Her ayrılık zor bin yıldır söyler dururum
Öğrenmiyor kalp görüldüğü üzere durumum
İnsan biraz olsun akıllanmaz mı?
Bilmez mi er geç yanardağ gibi
İçin, için sönmez mi? bu sinsi ateş
Yine kapıda kara geceler
Yine kapıda kara geceler
Vay çileli başım ortasında kışın
İyice beter
Bu zor günlerde elbet geçer bir gün
Herkes farkında herkes nasıl üzgün
İnsan biraz olsun akıllanmaz mı?
Bilmez mi er geç yanardağ gibi için, için
Sönmez mi bu sinsi ateş"

Bunun bebek dileğimle bir ilgisi var mı bilmiyorum ama içimdeki ses bu şarkıyı da duydu işte..

moskov

Kayıtlı Üye
Ben de böle her şeyi kendime yorarım. Bence inanmalısınız ve isteyin evrenden, isteyin ki size versin. :)

DARKKING011

Kayıtlı Üye
Bu konularda şuana kadar hiçbir araştırma yapmadım ki..Ben şöyle düşünüyorum ayrıca..Bir psişik yeteneğim varsa bu sevgiye önem vermem ve içimde bunun yarattığı sevgi gücünden kaynaklı olabilir bence..Sevgi de psişik güçtür bence..Ben sevgiyi yaşayım,sevgi dolu olmayı başarayım yada sevgi taşıyorsam eğer,bunu koruyayım bana yeter inanın..Bu konudaki düşüncem bu..Ve telekinezi yapamasam da yada bir çalışmam olmasada buna benzer birşey yağar tüm insanlar aslında..Mesela bizim dini grubumuz birbirine dua eder tesbihat ile..Tüm inanan inanmayan insanlara dau ederiz..Ve mesela mabedde de böyle gruplar var..Tüm evrene dua gönderen..Ve bu toplu iletişim şekli bence güçlü bir telekinezi güçlü bir telepati değildir de nedir..Çok güçlü bir iletişim şekli bence insanlar arasında görünmez bağlar oluşturabilen..

Yeterince güçlü olan bi telepat dünyaya yeniden barışın ve huzurun hüküm sürdüğü bir altın çağ hediye edebilir.

Perina

Banlı Kullanıcı
bende böle herşeyi kendime yorarım bence inanmalısınız ve isteyin evrenden isteyinki size versin :)

Herşeyi ilk önce kendimize yormamız şundan bence: Çünkü biz ilk önce kendimizden sorumluyuz..Tamam evrensel olmak gerek ama dediğim gibi ilk sırada kendimiz varız, kendimiz ilk sorumluluğumuz..

Ama şu da var..Her zaman kendime yormuyorum..Yukarıda çok yoğun hisettim bu şarkılar benim dedim. :)Mesela ondan sonraki müzikleri,şarkıları duymadım bile:)Anlatabildim mi?;)

moskov

Kayıtlı Üye
Herşeyi ikl önce kendimize yormamız şundan bence:Çünkü biz ilk önce kendimizden sorumluyuz..Tamam evrensel olmak gerek ama dediğim gibi ilk sırada kendimiz varız,kendimiz ilk sorumluluğumuz..

Ama şu da var..Her zaman kendime yormuyorum..Yukarıda çok yoğun hisettim bu şarkılar benim dedim:)Mesela ondan sonraki müzikleri,şarkıları duymadım bile:)Anlatabildim mi?;)

hissedin ve inanın :) bu bebek olayınada bir oyun bulun ve inancınızı güçlendirin.

Perina

Banlı Kullanıcı
hissedin ve inanın :) bu bebek olayınada bir oyun bulun ve inancınızı güçlendirin.

Bunun için oyun bulamam ama dua edebilirim..Çok güçlü dualar etmeliyim evet..

Oyun bulamam dedim çünkü ben oyunlarıma tuhaf rastlantılarla başlarımda;) Tıpkı yukarıda bahsettiğim sihirli oyunda olduğu gibi;)O oyun son çaremdi net ortamında..İnann bana o oyunu oynamasaydım duyduğıum acının büyüklüğünden aklımı kaçırabilirdim:(O derece yani..

Ama şu da var..Bu bebek olayındada tuhaf rastlantılar oldu yukarıda..En başta moskovun güzel ve dostça yaklaşımı..Bu bile benim için mucize gbidir inanın..Çünkü dost bulmak benim için gerek bir mucizedir inanın..

moskov

Kayıtlı Üye
o zaman benimle ilgili bir oyun bulun yazdıklarım itiraflarım veya ne düşünüyorumları totem yapın kendinize :)

ve güzel sözleriniz içinde çok teşekkür ederim :) duygularımız karşılıklı :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...