Kısmi duru görüm var ama kendime faydam yok ne yapmalıyım

taroh

Kayıtlı Üye
Durugörü yeteneğim var ama varlıklarla irtibata geçmek istemediğim için ilerletmedim.yalnız bedensel rahatsızlığım için ameliyat oldum sonuç değişmedi
Doktorlar tam neyin yol açtığını bilmiyorlar.ergenten beri böyle hayatımda her ayımın 3-4gününü agır depresyon ve ağrı ileyim.moralim bozuk üzüldükçe daha kötü oluyorum kendime hakim olmaya calışsam da o süreçte hassassım.iş hayatında zorluyor.dışardan sağlam gibi duruyorum.bu sıkıntı beni 3-4gun hayattan koparıyor.
Bunu kendi yeteneğimle engelleme rn azından çözüm bulmak için ne yapmalıyım?

dhardhar

Kayıtlı Üye
Durugörü yeteneğim var ama varlıklarla irtibata geçmek istemediğim için ilerletmedim.yalnız bedensel rahatsızlığım için ameliyat oldum sonuç değişmedi
Doktorlar tam neyin yol açtığını bilmiyorlar.ergenten beri böyle hayatımda her ayımın 3-4gününü agır depresyon ve ağrı ileyim.moralim bozuk üzüldükçe daha kötü oluyorum kendime hakim olmaya calışsam da o süreçte hassassım.iş hayatında zorluyor.dışardan sağlam gibi duruyorum.bu sıkıntı beni 3-4gun hayattan koparıyor.
Bunu kendi yeteneğimle engelleme rn azından çözüm bulmak için ne yapmalıyım?
Durugoru yeteneginizin kesfini nasil yaptiniz? Bu sanci regl sancisi m?

Mactans

Kayıtlı Üye
Durugörü de gördüklerinize örnek verir misiniz rica etsem ?

taroh

Kayıtlı Üye
Durugörü de gördüklerinize örnek verir misiniz rica etsem ?
Özellikle psişik bağ kurduklarımla çol oluyor.bi arkadaşımın kavga ettiğini gördüm tabi gördüklerim birebir aynı kişiler mi onu teyit etmedim.sonra o gün tüm gün ulaşamadım.ulaştığımda.birileri ile kavga ettiğinden bahsetti