kısmeti bağlı olmak

yusufhoca

Kayıtlı Üye
kısmeti bağlı olan kıza yapılması gereken veya yapılacak olan şeyler nelerdir yazarsanız sevinirim. teşekkürler

Azetefesede

Kayıtlı Üye
Kısmeti bağlı olunca nasıl oluyor arkadaşı mı yok yada evlenemiyor mu? Eğer öyleyse Flash TVde, Ne çıkarsa bahtına isimli programda çok iyi talipler bulabilirsiniz :D Şaka bir yana benim de kısmetim çok fena bağlanmış hayatım berbat halde bilen varsa bana da söylesin :D

AJA

Elit Üye
Kısmeti bağlı olunca nasıl oluyor arkadaşı mı yok yada evlenemiyor mu? Eğer öyleyse Flash TVde, Ne çıkarsa bahtına isimli programda çok iyi talipler bulabilirsiniz :D Şaka bir yana benim de kısmetim çok fena bağlanmış hayatım berbat halde bilen varsa bana da söylesin :D

Espri yapmak güzeldir fakat tüm yaklaşımlarınız aynı her konuda hemen hemen.Yorum yapmış olmak için espri yeteneğinizi yormayın.

Azetefesede

Kayıtlı Üye
Başkalarının yaptıklarıyla kendi yaptıklarınızı karşılaştırarak hiç olmazsa kendi kendinize fayda sağlamanızı anlıyorum. Ben bunu yapmayı uzun zaman önce bıraktım. Eğer siz benim yaptığım gibi yapmayıp bildiklerinizi paylaşarak faydalı olmaya çalışıyorsanız o zaman benim yaptıklarım sizi neden ilgilendiriyor? Yok yanlışı düzelten biriyim diyorsanız o yanlış size göredir. Yaptıklarınız faydalı olabilir ama bu faydanın büyük bir kısmı kendinize. Yaşım çok büyük değil ama bugüne kadar öğrendiğim kadarıyla kendimden üstün yada düşük gördüğüm kişilerin benim aynım olduğunu fark ettim. Size de bunu düşünmeyi öneririm