kişisel tarot falı bakımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

psikopatelma

Banlı Kullanıcı
mrb. ben bu yıl mezun oluyorum, atanabilcek miyim bunun için bakar mısın. bide aşk hayatım çok karışık benim ve sevdiğim kişinin ismini özelden attım bakarsan sevinirim

detelinka

Kayıtlı Üye
özelden ismimi ve sorumu yazdım.ilgine teşekkürler :)

asagnak

Kayıtlı Üye
İş
iÅŸÅŸiz
arkadaslar biraz işim vardı şimdi teker teker bakmaya çalısacagım gecıkme için özür dilerim ama geldim

onelya

Kayıtlı Üye
merhaba ben özel mesajda yolladım ismimi ve niyetimi ama bir kezde niyetimi burdan yazayım mutlu,sağlam bir ilişkim olsn istiyorum sonunda evlilik olan bu dileğim gerçekleşecekmi bakarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

asagnak

Kayıtlı Üye
İş
iÅŸÅŸiz
merhaba ben özel mesajda yolladım ismimi ve niyetimi ama bir kezde niyetimi burdan yazayım mutlu,sağlam bir ilişkim olsn istiyorum sonunda evlilik olan bu dileğim gerçekleşecekmi bakarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

bügün 12 ye yakın fal baktım arkadasım ve ınanın basım agrıyo sızın falınıza yarın bakacagım ilk işinm bu olsun olurmu

onelya

Kayıtlı Üye
tşkler yarın bakarsın beklerim. ilgin için sağol yarını bekliyorum

((ex))

Banlı Kullanıcı
yakın zmanda beni nelerin beklediğini iyi veya kötü bilmek istiyorum.. birde erkek arkadaşımla ilerde durumlarımız ne olacak.. şimdiden teşekkür ediyorum..

asagnak

Kayıtlı Üye
İş
iÅŸÅŸiz
yakın zmanda beni nelerin beklediğini iyi veya kötü bilmek istiyorum.. birde erkek arkadaşımla ilerde durumlarımız ne olacak.. şimdiden teşekkür ediyorum..

yenı bır uygulamayla fal bakımlarımız bagıs yapılmak uzere bakılacaktır bu konuyla ılgılı olarak yazılan forumları takıp edınız
gecerlı bagısın yapıldıgı taktırde bakımlar devam edecektır
bılgılerınıze tesekurler

amargi

Kayıtlı Üye
Sevgili asagnak belirsizlik yaşadığım erkek arkadaşımın ile ilgili ilişki açılımımıza bakarmısın?bilgileri özelden attım..

esila

Kayıtlı Üye
benim adım merve eski sevgilimle barısacakmıyım bana dönecekmi lütfen bakarmısın şimdiden saol

asagnak

Kayıtlı Üye
İş
iÅŸÅŸiz
benim adım merve eski sevgilimle barısacakmıyım bana dönecekmi lütfen bakarmısın şimdiden saol

arkadaşlar fal bakımları için l bagısta bulunmanız vede makbuzunuzu bize onaylatmanız gerekiyor sonucunuzda hayırlı bir işede vesile olmuş olacaksınız falınızada bakılacak

iyi forumlar.

müşerref

Kayıtlı Üye
slm bnde evlendıkten sonra bı neler bekledını merak edıyorum yardımcı olursanız sevınırım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...