kirmizi biber büyüsü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

esra58

Banlı Kullanıcı
slm arkadaşlar siteye yeni üye oldum ve bilgili arkadaşlardan beni aydınlatmalarini rica ediyorum biri var sevdigim çok seviyorum bir yillik iliskimiz 2 ay önce bitdi sevdigimi kendime baglamak yeniden aşık etmek isdiyorum o kadar caresizimki ve acı cekiyorumki son gunlerde internetde buyulere bakar oldum kirmizi biberle yapılan aşk buyusu diye bise var 2 gundur bunu uygulayip uygulamamak arasinda teredutde kaldim biberleri aldim ama bi turlu uygulamaya gecemedim sebebi korkuyorum sizlere sorum su bu buyuyu bilen varsa beni aydınlatsın lutfen bu buyu gercekden etkilimidir ve herhangi bi zarari varmidir tesekurler

aşk1

Banlı Kullanıcı
birincisi büyünün olup olmadığını söylemek yanlıştır olsada olmasada söylenmemeli büyünün yapıldığı. çünkü yapılan büyünün ne kadar sürede etkili olcağınıda bilemeyiz oyüzden olmadı demekte yanlış olur. kimisinde hemen olan bir şey bir başkasında çok uzun sürede olur ya da olmaz bilemeyiz.

ikincisi büyünün tabiki zararı olabilir yok denilemez. özellikle bunun eğitimini almamış bunla ilgilenmemiş birisi yaparsa büyüyü sonuçları hiç ama hiç istenmeyen şekilde ortaya çıkabilir. büyüde uzman değilse istenilen şeyin tam terside gerçekleşebilir ya da hiç büyü etkisinide gösteremeyebilirde. bu durumlarda bilgisiz olunca bir şey yapamaz kişi daha kötüye gidebilir her şey. kısaca şöyle diyebilirim ki büyüyü uzmanlaşmış biri yapmalı. çünkü çok ciddi bir konu bu.

sizden anladığım kadarıyla sevgilinizden ayrıldığınız için herhangi bir büyü uygulamasını bulup yapmaya aşamasında olduğunuzu düşünüyorum bunun öncesinde büyü nedir nasıldır nasıl bozabilirim nasıl yapılır ile ilgilenmemiş ya da bunun eğitimini almamış gibi gözüküyorsunuz yazınzdan anladığım kadarıyla. eğer böyleyseniz ben yapmamınızı daha doğru bulurum tabi karar sizin yaparsınız ya da yapmazsınız siz bilirsiniz.

yapmak isterseniz sitede herhangi bir inisiye çalışmasına katılın önce. bu büyü için size yardımcı olucaktır.
sitede ki büyü ile açılmış konuları yorumları tek tek okuyun sadece bu açtığın konudan faydalanmayın bu okuduklarınızdan sonra birdaha düşünün.
ama bana sorarsanız büyü bi anda birinin karar alıp yapcağı şey değil olmamalıda.
bu konuda eğitim kurs vs olup olmadığını urum ve yule den sorabilirsiniz eğer varsa katılın derim çünkü eğitimini almalısınız alıp öyle büyü yapmalara başlayın.
eğitimini almadığınız böylesine ciddi bir konu için büyü yapmak ne kadar doğru olabilir bir düşünün.
çünkü büyü geri tepeler ya da büyü tutmayabilir ya da büyü eksiktir bunları eğitim almadan bu konuda emek vermeden anlamanız çözmeniz zor.

adım atmayı denediniz mi hiç mi umut yok bu ilişkiyi kurtarcak?
buarada büyüyü ben pek doğru bulmuyorum yazınızı okuyunca yapsın müstahaktır belkide dedim ama ne kadar haklıda olsak o bunu ne kadar hakediyor düşüncesinde olsakta iradesini elinden almaya hakkımız olamaz hakkımızda yok. kendi iradesi ile sizinle olanı seçin diycemde seçim işleri çıkarlara bakıyor ya dış görünüşe ya paraya ya başka bir şeye kendimiz olduğumuz için sevilemiyoruz evet insanların çoğu böyle ama yaptğınız hiçbir zaman doğru olmayacak. seçiminizi iyi yapın.

ve umarım size döner ya da siz onu unutursunuz. mutlu olmanız dileğiyle.

Phoneix21

Kayıtlı Üye
Büyü yerine dua uygulaması yapabilirsiniz . Diğer sorularinizda yapılan uygulama varlıklarla bağlantı olucak eğer tecrübenize güveniyorsanız çekinmiyorsaniz yapın.

Özlemi özled

Banlı Kullanıcı
İş
DiÄŸer
sakın arkadaşım ben yıllar önce yaptım ve anında varlık geldi sana o geceyi anlatamam. Sonra çok büyük buhran ve bunalımlar lanetler yaşadım. Çok şükür şimdi Allaha sığınarak üstesinden geldim ama hiç tavsiye etmiyorum

aşk1

Banlı Kullanıcı
sakın arkadaşım ben yıllar önce yaptım ve anında varlık geldi sana o geceyi anlatamam. Sonra çok büyük buhran ve bunalımlar lanetler yaşadım. Çok şükür şimdi Allaha sığınarak üstesinden geldim ama hiç tavsiye etmiyorum

bu büyüyü yapınca mı geldi varlık yoksa başka bir uygulama mıydı yaptığınız?
anlatamam demeniz gizli kalması gerektiği için mi? eğer anlatmak isterseniz neler yaşandığını dinlemek isterdim
naptınız ne malzeme uyguladınız sonra neler oldu siz neler yaptınız ve bu konuda bilgili olarak mı yaptınız ya da birilerinden de yardım aldınız mı?
bu uygulama ise uygulama sonrası yaşadığınız sorunuz için neler yapıp kurtulduğunuzu paylaşırsanız arkadaş içinde iyi olur.
tabi paylaşmayı uygun görüyorsanız.
geçmiş olsun.

esra58

Banlı Kullanıcı
evet ya ask arkadasinda dedigi gibi bize yasadiklarinizi paylasirmisiniz kısmende olsa ve yaptim demisiniz peki tutdumu yani isdediginiz oldumu

Özlemi özled

Banlı Kullanıcı
İş
DiÄŸer
Arkadaşlar yıllar önce bir falcı kadın vermişti güya sevdiğim adam bana gelecekti. Bu arkadşımız gibi çok gençtim .Eve getirdim bibderleri yakmaya başladım aniden elektrikler gitti. Arkasından tesadüf dedim dış kapıya biri tekme attı gittim kimse yok. Mutfak sanki yıkılıyor buzdolabı yerinden zıp zıp zıplıyor ama görüntüde bir şey yok.Sabaha kadar nas felak ayetel kürsi okudum okuduğum sürede de kulağımın dibinde hani böyle paltolarımızı elbiselerimizi üst üste asarız düşer ya öyle bir ses. Neyse o geceyi atlattım zar zor. Adam gelmedi tabii.İyiki de gelmemiş çok şükür Allaha .Arkasından terslikler zorluklar hayat alt üst oldu ağır depresyon bunalım. O nedenle çok tansiye etmiyorum.Tövbe ettim ve bu işlere hiç bulaşmadım.Umarım aydınlatabilmişimdir

aşk1

Banlı Kullanıcı
evet ya falcılar büyücü adresi bile veriyor kendileri yapmasada. verenleri gördümde.
neler yaşamışsınız var iyide soğukkanlıymışsınız. insan kendini sokağa atar her insan sizi gibi savaşmaya bilirdi.
tekrardan geçmiş olsun.

Özlemi özled

Banlı Kullanıcı
İş
DiÄŸer
evet ya falcılar büyücü adresi bile veriyor kendileri yapmasada. verenleri gördümde.
neler yaşamışsınız var iyide soğukkanlıymışsınız. insan kendini sokağa atar her insan sizi gibi savaşmaya bilirdi.
tekrardan geçmiş olsun.

Sevgili aşk çok teşekkür ederim ama inanın insan başına gelince deli gibi savaşıyor Allah kimseyi mecbur etmesin çünkü savaşmaktan başka çare yoktu.Şimdi bir şey isteyince Allahım hayırlısıyla ver hayırsızsa hayıra çevir öyle ver derim ama olmazsa da mutlaka iyi birşey vardır diye düşünüyorumda gerçekten öyle. İyiki olmamış şimdi o adamın peşinde nerelerde hangi ülkede kayıp yada muhtaçtım. O nedenle arkadaşlar hiç tavsiye etmiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...