Kendimden çok Sevdiğim Kişiyi unutmanın yolu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hopefull06

Kayıtlı Üye
Aslında basit.. Unutmayı isteyin, bundan emin olun ve unutun.. Etrafınızda o kişi ile ilgili konuşan yada sizin konunuzu ima edenleri duymayın. Hobilerinize eğilim gösterin.. Siz üzerine düştükçe karşınızdaki kaçar, sizi herhangi bişey olarak görür.. Sizde onu herhangi bir olay olduğunu, yaşanıp bittiğini düşünün. O nu bu kadar önemsemek, acı çekmek noktasına gelmek, kendinden çok sevmek artık olayı saplantı haline getirmeye başladığınızı gösteriyor.. Gerek yok kendinizi yormaya, üzmeye..

albus

Kayıtlı Üye
Eger kiza yeniden giderseniz sizin sapik ve takintili oldugunuzu dusunebilir.
Zaten kiz kararini vermis. Degisecegini zannetmiyorum.
Bosuna kendini yipratma

omercan42

Kayıtlı Üye
Eger kiza yeniden giderseniz sizin sapik ve takintili oldugunuzu dusunebilir.
Zaten kiz kararini vermis. Degisecegini zannetmiyorum.
Bosuna kendini yipratma
Olaylar biraz farklı orada öyl bişey düşüneceğini sanmıyorum ama bi Düşünüyüm tartayım bi

albus

Kayıtlı Üye
Bizden yardim istedin bizde bize soylediklerine gore cevapladik. Anlat farkli olani.

Blureyesuna

Banlı Kullanıcı
Onun gibisini bulamam ne demek? Çok hoş masumane duygular bunlar :D
Bakın, güzeller güzellerle çıkar. Eğer bu kişi güzelse, eminim sizde onun dengiydiniz. Bir prenses mi? Ozaman sizde prensiniz. Dünyanın her yerinde durum bundan ibaret, genelde biri diğerinden daha alçak seviyede olduğunu düşünür ama eşit olmasaydınız en başta çıkmazdı.
Hele ilk gençlik döneminde iç güzellik gibi kavramlar geri plana itilirken dış görünüş tek belirleyici unsuz oluyor. Bence bunu bir düşünün.

bak ömer bak aynısını ben de dedim de mi?
o kız senden güzel değildi
dengi dengineydiniz
evet güzeldi tabi ama sende oldukça yakışıklısın
ezikleyip durma bi kendini -_-

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Kendini sevmeyen veya beğenmeyen insanların bilinçaltında (çoğu zaman) sevilme veya beğenilme isteği yatar.Sakın kendinizden kaçmayın.Eğer böyle bir şey var yüzleşmelisiniz.Karşımda ki bayanı benden çok çok üstün görüyorum kendimi ona layık görmüyorum ve çirkin hissediyorum.Bunun gibi sözler çoğu zaman gerçekten sevilmesi geren kişiler tarafından(ailesi) görmesi gereken sevgiyi görmemiş bir kişinin ağzından çıkabilir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

omercan42

Kayıtlı Üye
Evet çok şey öğrendim sayenizde. Hepinize teşekkürler

madasin

Kayıtlı Üye
Bakınız 3 sayfa olmuş. Bütün insanlar, dostlar yazmışlar. İkna olmadıysanız arabesk ruhlu olmayı seviyorsunuz diyeceğim.

omercan42

Kayıtlı Üye
Yok yok ikna oldum. Zaten bi önceki mesajımda da herkese teşekkür ettim.

tekrar teşekkürler

TravisBickle

Kayıtlı Üye
Öncelikle kendini sevmelisin ve kendini koruyacak kadar bencil olmalısın. Hiç bir ilişkide hemen aşık oldum demeyeceksin ve ne kadar hoşlansan da kötü yanlarını hep gözleyeceksin. Kötü yanlarını gözleyeceksin çünkü ilişki başlarında sana göstermemeye çalışacak. Sana göstermemeye çalıştığı halde hoşuna gitmeyen özellikleri varsa seni biraz daha temkinli yaklaşmaya zorlayacaktır bu durum. Tabi zamanla deneyim kazanırsın ve artık her türlü ilişkilerinde insanlarla ilişkilerinde daha temkinli ve daha kendinden emin olursun. Kendi düşüncelerin daha önemli bu tür konularda. Biz ne dersek diyelim sen bildiğini yapacaksın büyük ihtimal. İnsanları dış görünüşleri ile sevme. Bir kız dışarıdan ne kadar bakımlı ve güzelse bir o kadar da kibirlidir. Güzel kızlara güzellikleri bir uğraş olmuşken diğer kızların uğraşacak daha iyi şeyler bulması muhtemeldir. Yani sıradan kızlar güzel kızlara göre kendilerini güzellikten başka yönlerde de geliştirebilir. Yaw ne çok konuştum. Sabahlayınca yine aptallaştım biraz. Sen takıl kafana göre şef. :beta1:

EbruA

Kayıtlı Üye
Aşk diye bir şey yok :) Aşk yalan.

omercan42

Kayıtlı Üye
Aşk diye bir şey yok :) Aşk yalan.
Daha önce ben de öyle düşnüyordum şimdi bu haldeyim. Aşk var yalan da değil ama sakın aşık olmayın Dünya'nın en kötü en Azılı hastalığı...

evet arkadaşlar bomba gibi bir haber geldi bu kız bana telefon numarasını vermemişti başta. Sevgili olduğumuz halde. Şimdi okuldan birine numarasını vermiş konuşuyorlarmış. Bana dediklerine göre kız yakında o oğlana aşık olacak. Gözümün önünde Sevdiğim kız başka birine gidiyor. O oğlana demez ama utanıyorum falan. Dip dibe olurlar o oğlan için Akşama kadar bekler herhangi bir yerde görürsünüz. Ben de öküzün trene baktığı gibi bakarım anca olanlara. Acıma acı katıldı güzel.

Yazımda ciddi anlaşılmazlık olabilir şu an sinir küpüyüm bu olaydan dolayı...

nikos

Kayıtlı Üye
Ne için olursa olsun, hayatta kendinden ödün verme. Eğer birisi seni istemiyorsa bu onun kaybıdır. Bu dünyaya sadece bir kere geliyosun ve üzülüp sıkılarak, elindeki tek geri alamayacağın en değerli şeyi kaybediyorsun: ZAMANI. Onun için bundan sonra bu zamanı mutlu geçirmeye bak. Onla veya onsuz. Kendine olan saygını kaybetmemen için her ne olursa olsun bunu başar. bunu yaparsan kızların peşinden koşan erkedeğil, istenilen güçlü karakterli çekici erkek olursun yakışıklı bile olmana gerek yok. Bir zamanlar dayımın bana verdiği nasihat bende sana yazayım dedim:)

jesra

Kayıtlı Üye
Üyelere verdiğiniz cevaplardan anladığım kadarıyla bir özgüven problemi yaşamaktasınız.Önce kendinizi sevin ve değer verin,kendini sevmekle başlar her şey.

kan

Kayıtlı Üye
Güzel kardeşim daha çok kısa bir süre geçmiş hemen unutamıyorum deme yani...
O kız senden hoşlanmış veya yanlış zamanda karşısına çıkmışsın o kızdan kopmak senin için en faydalı olanı...
Ben de sevmiştim bir aralar 4 yıl boyunca açılamadım çok depresyonlar geçirdim de birine bile ben seviyorum çok kötüyüm diyemedim içimde kahroldum . Sonra açıldım cesareti bulup başarısız olunca ısrarlarımı sürdürdüm çok kişiyi devreye soktum ortak arkadaşlar gibi . En sonunda flört ediyorduk ve 2.5 ay kadar sürdü ve benim isteğimle bitti pişman oldum tabi barışmak istedim . Ama gel gelelim ki yeni bir sevgilisi vardı olmadı ve ben onu 5 yıl bekledim ayrıldıktan sonra yüzünü bile görmeden farklı şehirlerde... Ben ayrıldıktan sonra o başka bir yerleşime gitmişti çünkü umarım aşkın benim kadar uzun sürmez gerçekten çok acılı . Hatta o zamanlardaki çektiğim acıyı bile hatırlayınca acı çekerim çok acizdim bitkindim..

unutman dileğiyle...

omercan42

Kayıtlı Üye
Tam iyi unutacam diyorum moralim yavaştan kendine geliyor iyileşiyor. Rüyamda ya onu görüyorum. Ya da gördüğüm rüyanın tabiri barışmakla ilgili oluyor sonra yeniden umut doğuyor ama bakıyorum. Değişen hiçbir şey yok. Yeniden moral 0 oluyor. Umarım bu durumdan bir An evvel kurtulurum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...