Kendimce bağı kestim, doğru mu?

Peribiri

Kayıtlı Üye
Merhaba, ben neredeyse 1 yıldır ardından acı çektiğim birini artık hayatımdan düşüncelerimden çıkarmak için kendimce bir işlem yaptım. Pek çok kağıda içimi döktüm ve sonunda onu da kendimi de affedip onu serbest bıraktığımı söyledim sonra da kağıtladı adaçayıyla birlikte yakıp kül haline getirdim ve yağmur yağarken toprağa serptim. O günden sonra sanki sancılarım hafifledi, acım geçti. Artık düşüncelerime daha az girer oldu, artık ona ulaşmaya çalışmıyorum. Ben artık olmayacağını kabullendiğim için mi, istemediğim için mi bilmiyorum işe yaradı. Ama ben bu işlemi usulünü doğrusunu bilmeden yaptım. Tekrar eskisi gibi hissetmeye başlar mıyım diye korkuyorum. Arada bir göğsümde onu düşündüğüm zamanlardaki gibi ateş sıcaklığı hissediyorum. Sonra aklıma gelir gibi oluyor "seni serbest bıraktım, ikimiz de mutlu olmalıyız." diye kendimi telkin edip aklımı uzaklaştırıyorum. Sorum şu, yaptığım işlem işe yaramış mıdır sizce? Yanlış bir yöntem denemiş olabilir miyim? Sonrasında daha kötü hissetmek istemiyorum sadece :( Teşekkürler şimdiden.

Willard Deleyn

Kayıtlı Üye
İş
Çevirmen
Eterik kordon kesme uygulaması mevcut.

Ben eterik kordon kesmek için siyah kyanite kullanıyorum. Tekniğini anlatayım.

Siyah kyanite taşını iki avucunuz arasına alın, kendinizi taşa kanalize edin, düşüncelerinizi yoğunlaştırıp, o kastettiğiniz kişi ile aranızdaki eterik bağın kesilmesi için kişinin aurası ve sizin auranız arasındaki kordonu hayal edin, nasıl simgelediğiniz önemli değil, devam edin. Sonra bu bağın tamamen kesilmesi için taşa direktifte bulunun ve hayalinizde bağın kesildiğini düşleyin.

Ardından bir süre hayalinizde kordon bedeninizin hangi kısmından kesildiyse, taşı o kısma temas ettirin.

Yalnız şunu belirteyim. Bu çok sağlıklı bir uygulama değil. Hatta bazı yerlerde kesilen bağların yerine daha güçlü bağlar oluştuğu yazmakta. En güvenilir yol ise, iradenizle ihtimalleri ortadan kaldıracak eylemlerde bulunmak, zihninizin çağrılarından tutun, dramatik hayallere, oradan olası birlik ihtimallerine kadar her şeyi, onu simgeleyen her şeyi ortadan kaldırmaya bakın. Ayrıca eğer karşılaştığınızda kişisel değil, tarafsız ve objektif davranmaya özen gösterirseniz, karşılıklı olarak auralarınız hasar görmeden kordonlarınız kendiliğinden zayıflar, zamanla aynı ortamda bile olsanız, birbiriniz üzerinde hiç bir etkiniz kalmaz. Bu tabi biraz da karmik bir uygulama. Detayını bilmiyorum. Kendi riskinize ve inancınız elverdiğince artık uygulayabilirsiniz.

Peribiri

Kayıtlı Üye
Cok cok tesekkur ederim. Evet ben onunla ilgili cok fazla hayal kurar cok fazla dusunur ve umut ederdim bu uygulamayi yaptiktan sonra tamamen sans eseri, ayni gunlerde o kisinin bir ikiskiye basladigini ogrendim benim israrci tutumum onun hayatina kaderine de zarar veriyordu belki... ben bagi kesince o da hayatina devam edebildi diye dusundum. simdi aklima gelebilecegi her ihtimali, hayali sizin de dediginiz gibi aninda bertaraf etmeye calisiyorum. Detayli aciklama icin tekrar tesekkur ederim cok faydali bilgiler paylasmissiniz. Tum soru isaretlerimi kafamdakileri yanitlamissiniz ?

Hopemore

Kayıtlı Üye
Kağıdı yırtmak veya yakmak kağıt da yazılanları aktif eder

ismilazımolmayan

Kayıtlı Üye
Evet. O yüzden evde bulduğumuz şüpheli muska,büyüleri kaya tuzu ve sirkeli kavanoza koyup kavanozu uzak yerde kırmak gerekir.
Ben evde değil de dışarıda bir evin önünde ağaca balı bir şey bulmuştum meraktan kopartıp açmıştım yedi yane plastik kilitli poşet vardu hepsini açtım teker teker sonra içinden böyle sanki balmumuna batırılmış gibi bi çuval parçasının içinden bi a4 kağıdı çıktı arapça bir şeyler yazıyordu altta da üç kişinin ismi yazıyordu bende korkudab yaktım daha sonra yine aynı şekilde oturduğumuz mahallede öyle bir şey bulmuş çocuklar bu sefer içinde resim de varmış ama yaktıktan sonra başıma kayda değer bir şey gelmedi

gökay1

Kayıtlı Üye
Ben evde değil de dışarıda bir evin önünde ağaca balı bir şey bulmuştum meraktan kopartıp açmıştım yedi yane plastik kilitli poşet vardu hepsini açtım teker teker sonra içinden böyle sanki balmumuna batırılmış gibi bi çuval parçasının içinden bi a4 kağıdı çıktı arapça bir şeyler yazıyordu altta da üç kişinin ismi yazıyordu bende korkudab yaktım daha sonra yine aynı şekilde oturduğumuz mahallede öyle bir şey bulmuş çocuklar bu sefer içinde resim de varmış ama yaktıktan sonra başıma kayda değer bir şey gelmedi
Bulduğunuz büyü çok ilginç daha önce böyle bir büyü çeşidi duymadım. Havas uygulaması büyük ihtimalle ama yedi poşet ne alaka o ilginç.

ismilazımolmayan

Kayıtlı Üye
Bulduğunuz büyü çok ilginç daha önce böyle bir büyü çeşidi duymadım. Havas uygulaması büyük ihtimalle ama yedi poşet ne alaka o ilginç.
İnanın ben de bilmiyorum ama o gece yatağımın sarsılmasıyla uyandım fakat ondan sonra böyle büyük tarzda bir şey olmadı

gerekli

Kayıtlı Üye
İşleminiz mantıklı. Bu şüpheden tamamen kurtulmanız için "seni serbest bıraktım" sözünü 21 gün, günde beş, on kez tekrarlayın. Bilinçaltı değişimi 21 günde oluyor.

ziavkurvick

Kayıtlı Üye
İş
Ahiret için
unutmak için yollar aramaktan vazgeçmektir ilk iş. nasıl ki uyumaya çalıştıkça, kendimizi buna zorladıkça uyku kaçar, birini unutmaya çalışmak da onu daha çok hatırlamaya sebep olur. en fazla kendinizi kandırırsınız unuttum diye ama bastırdığınız o duygu gerek rüyalarla gerekse ani öfke patlamaları ve ağlama krizleri ile daha acı şekilde yüzleştirir sizi onunla. en güzeli zamana bırakmaktır. acısını çekin ve kendinize zaman tanıyın. sonrasındaysa unutmak demeyelim de alışıyorsunuz hatıralarla yaşamaya

ziavkurvick

Kayıtlı Üye
İş
Ahiret için
İnanın ben de bilmiyorum ama o gece yatağımın sarsılmasıyla uyandım fakat ondan sonra böyle büyük tarzda bir şey olmadı[/QUOTE) forum da bulunan tehlikeli rituallerden uzak dur etkili ve zararsız ama etkisi yerlen gök arasındaki bütün şerlilerin şerrine etkili hadislerle müjdelenmiş ve etkisi test edilmiş şerlilere karşı adeta görünmez kılan bir dua paylaşıyorum okuma şartı yok istediğin zaman ister abdestli ister abdestsiz ol ister yatarken istersen günde aklına geldikçe oku farketmez sana kalmış etkisi 24 saat sürer günlük okumalısın dua şöyle Allahümme ente rabbi,la ilahe illa ente aleyke tevekkeltü ve ente rabbül-arşil’azimi.Ma şaellahu kane.Vema lem yeşe’lem yekün.La havle ve la kuvvete illa billahil’aliyyil’azim.A’lemu ennellahe ala külli şey’in kadir ve ennellahe kad ehata bikülli şey’in ilma.Allahümme inni euzü bike min şerri nefsi ve min şerri külli dabbetin ente ahizun binasiyatiha.İnne rabbi ala sırâtın müstakim.

daha etkilisi üstünde taşınan ayrı bir dua var onu paylaşmak isterim eğer üstünde taşıyacaksan onuda anlatmak gerekirse gerçi onu anlatmaya tarif yetmez eğer onu üzerinde taşırsan iddaa ediyorum ve meydan okuyorum isterse karanĺik büyülerin en kötüsü en ifrit cinliler ile anlaşma yapılmış olsun o üstünde oldugu sürece yanına gelmeyi bırak senin ismini aklindan geciremez simanı göremez bakar ķör olur çılgına döner sana büyü yapmaya kalkan şahıs aklını yitirir tutulur kalır tabi duanın etkisi imanına gore değişiklik gösterir sen itikadı sağlam birisi isen yani derecen yürek biri isen dahada etkili olur eğer üzerinde düzgünce adaba uygun şekilde ve dikkatli biçimde yere hic bir türlü temas ettirrmeyeceksen buna inanıyorsan bana söz vermelisin yere düşürdüğünde veya dikkatsizliginden dolayi yırtılıp zarar verdiğinde ahirette neden bu duayı ilgisiz birine verdin diye beni sorguya çektirmeyeceksen paylaşıcam resimli fotokopi olarak cikartip kullan arkali onlu yapıştır kullan ellenyazmaya kalksan çok emek ister en az3 gününü alir

ismilazımolmayan

Kayıtlı Üye
Allah razı olsun. Siz duayı yollayın bana ben müsait olunca fotokopisini çekerim

Mr. Şeytan

Banlı Kullanıcı
Benzer bir yöntemi ben yapmıştım. İlgili bütün her şeyimi denize atmıştım ve kendimi telkinlemiştim. ''İyi anılar oldu, kötü anılar oldu. Ben iyi anıları hatırlayacağım. Bana kattığın her şey için teşekkür ederim. Yolunda sağlık ve mutlulukla...'' diyerek bu depresyonu atlatmıştım. Kolay olmadı ama sonunda oldu. Olay kendinizi telkinlemekte kalplerimiz cinden saf kolay ikna ediliyor...

FrontalLob

Kayıtlı Üye
İş
Decor Expert
Yırtıp atmanız daha doğru doğru olurdu. Yakılması herhangi bir anlamda kabul edilmez. Ancak eterik kordon bağını kopartmanız daha doğru olcaktır. Nasıl yaparım derseniz, Şifacılar ve bazı Melek Terapistleri Başmeleklerin yardımı ile kordon bağını keserler. Ritürl bunun üzerinedir. Ancak kişiyi düşünmek ve hayalde canlandırmak yeni eterik kordon atmanıza neden olur. O yüzden bu tarz şeyletin şifasını ben zaman denen hikmete bırakıyorum. Birde Allah'ın " Ya Şafi" ile şifa diliyorum. Umarım içinde bulunduğunuz bu müşküliyet tez zamanda nihayete erer.