Kardeşim annemi öldürebilir,yardım edin!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Ben evli bir bayanım,eşime ve çocuklarıma karşı sorumluluğum da var.Zamanında yanında olup çok destek de oldum,şimdi de oluyorum.Kardeşim sadist,bencil seni beni dinlemeyen birisi.Diğer kardeşimi de evden kovaladı çocuklarıyla.Şimdide oturdukları evi sattırmaya çalışıyor,yoktan anlamıyor.
Ne psikiyatriye ne de amateme gitmeyi kabul ediyor.Kız kardeşim onun yüzünden boşandı.

Bu noktada ben yine ailenizin yanına dönüp onlarla bir süre kalın derim.
Kardeşinizin durumu düzelince geri dönersiniz.
Kocanız, çocuklarınız kendi başlarına idare edebilirlerdi.

Siz iki aile arasında kalmışsınız.
Hangisine karşı daha fazla bağlılık ve sorumluluk hissediyorsunuz?

Kardeşinizi yetiştirmek mi?Çocuklarınız yetiştirmek mi?
Anneniz, babanızı düşünmek mi? Yoksa kocanızı düşünmek mi?

Hislerim bana çocuklarınızın önemli olduğunu,
kocanızınsa gitmenize zaten izin vermeyeceğini söylüyor.
Muhtemelen kardeşinizle konuşmanızı dahi istemez.

İşte bu noktada; alternatif bir tavsiye vermem gerekiyor.

Maddi durumunuz iyiyse, bir hocaya başvurun.

Bu imkanınız var mı?

Site yöneticilerimize başvurun, yardım isteyin.

Ori

Kayıtlı Üye
Kardeşinizin kesinlikle bir doktor tarafından tedavi edilmesi gerek.

empatilik

Kayıtlı Üye
Maddi durumum iyi değil,eşim 2 sene işsizdi,1 ay önce başladı ama diken üstünde çalışıyor,az çok demiyor,her şeye evet diyor ama...

Yapılacak muskayı takmazki.Alkolü bıraksın diye ilaç aldık,anladı annemi kesmeye kalkıştı.Evde yemek yapılırken annemin başında bekledi ilaç koyar diye.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Öff... yine içmiş akşam,polisler kapıya dayanmış.Kaymakama gitmişler ama yokmuş.

cesuryürek

Kayıtlı Üye
kardeşim annen hergün o zaman 7 ayetel kürsi ile kendini muhafaza altına alacak denemiştir asla el bile kaldıramaz sabah 7 akşam 7 okuyup sag sol önune arkasına yukarı asagı ve içine hu dıyıp cekecek asla zarar veremez inş

empatilik

Kayıtlı Üye
kardeşim annen hergün o zaman 7 ayetel kürsi ile kendini muhafaza altına alacak denemiştir asla el bile kaldıramaz sabah 7 akşam 7 okuyup sag sol önune arkasına yukarı asagı ve içine hu dıyıp cekecek asla zarar veremez inş

Anneme söyleyeceğim teşekkür ederim.Allah herkese hayırlı evlat nasip etsin.

can-dan

Kayıtlı Üye
Aminnnnnnnnn.Allah'ım herşeyin en hayırlısını nasip etsin inşaAllah.Sevgili empatilik,inşaAllah sorunlarınız çözüme ulaşır.Olmazsa ,Allah'ın sizi ,o kişinin şerrinden ve zulmünden kurtarması için her gün ''Ya Mani'' esmasını zikretmenizi öneririm .Yalnız dikkat edin ,Esmalar iki ucu keskin kılıç gibidir.Haksız yere yapılırsa yapan şahıs zarar görür.
Sevgi ve dua ile....

edna

Kayıtlı Üye
İş
psikolog
Sevgili empatilik nasıl gidiyor son durumlar neler tekrar okuyunca yazdıklarınızı ben bile korktum anneniz için. İnşallah Allah hayırlı şifalar versin.

empatilik

Kayıtlı Üye
Annemin 2 parmağını da kırmış,çok çaresiz kaldık,evden gitsin istiyoruz,inanın 5 dakika çekilcek insan değil.Kaymakamlığa yine gidildi,kendi isteği olması lazım dedi.Çok çaresiziz.

edna

Kayıtlı Üye
İş
psikolog
Çok geçmiş olsun anladığım kadarıyla karedşinizde sadece alkol ve madde bağımlılığı değil aynı zamanda majör kişilik bozukluğu var. İlaçla tedavisi mümkün değildir kişilik bozukluklarının çok uzun zaman terapi görmesi gerekir maliyeti de oldukça yüksektir seansların kaldı ki kişilik bozukluğu olan bir çok insan ödeme güçlüğü olmamasına rağmen terapiyi srdüremez bırakır. Siz böyle ne bileyim büyü falan hiç denediniz mi? Mabe sahiplerinden URUMHAMATAHAYIL' e bir danışın bence.

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
Degerli arkadasim,polisin elinde savciligin emri olmadan polisler hic bir sey yapamaz,bendekibendegilim arkadasimizinda belirttigi gibi önce savciliga dilekce verin.cok gecmi olun,gercekten üzücü bir aile dirami.öyle insanlar kurulmus saat gibidir.iyiliklede konusamazsin,kötülüklede.illaki bir olay yaratir onlar,cok gecmis olsun.Alla size kuvvet verisin.

empatilik

Kayıtlı Üye
Hiç büyü denemedik,ama artık çaremiz kalmadı,ne kadar iyilikle yola sokmaya çalıştıksa da tepemize biniyor,anlamıyor.Tedaviye yanaşmıyor,çünkü kendini hasta görmüyor.Anneme düşmanı gibi davranıyor,inanın annem melek gibi kadın,her dediğini yapmaya çalışıyor,aç kalıyor onun sigarasını alıyor.

aphosiss

Banlı Kullanıcı
Eğer bir kimse zalim, gaddar, huysuz veya yavuz birinden çekinirse (bu kişi eş de olabilir); <<Yâ Rahmane külli şey'in ve rahimehü.>> ismi şerifi ondan habersiz; beyaz bir kağıt üzerine misk ve safranla o kimse ile annesinin de adı yazılarak, onun her zaman sâkin oduğu bir yere (yatağının altına gizlenebilir de) gömülür. Gömülen yer temiz olmalıdır.
ism-i şerif:Ekli dosyayı görüntüle 2211
Selametle...

spronue

Kayıtlı Üye
Öncelikle allah yardımcın olsun aynı durumu bende yaşadım. 100 kere ya allah ya vedut çekmen gerek örn(ya allah ya vedut ...... kulunun ağzını tut dilini bağla) ..... yere isim gelicek biraz daha araştırıp yaparsan iyi olur 5 yıl önce yapmıştım unuttum etkili bir duadır ...

empatilik

Kayıtlı Üye
ALLAH razı olsun herkesten.100 kere ''Ya Allah Ya Vedut'' sonra 1 kere ''...ağzını bağla dilini tut''mu; yoksa 100 kere ''Ya Allah Ya Vedut'' ... ağzını tut dilini bağla'' mı diyeceğiz?

Aronyi

Banlı Kullanıcı
İş
Ögrenci
Bakara 18. ayeti önere bilirim. Fakat bunlar sadece allahtan istemeklede olmaz. Abinin psikolojik bir sorunu var bence kişilik bozuklugu gibime geliyor. Tedavi görmesi lazım. Lanetleri kullanmak lazım birini engellemk istiyosan. Bir yerde okumuştum şu an aklımda degil ama bir dua varıd kısa bir dua sana biri el kaldırdıgında ediyordun ve allahın korumasına giriyordun cidden etkili bir şeydi onu araştırıyım en kısa sürede tekrar yazarım...

Bu linkide incelemeni öneririm...

empatilik

Kayıtlı Üye
Bakara 18. ayeti önere bilirim. Fakat bunlar sadece allahtan istemeklede olmaz. Abinin psikolojik bir sorunu var bence kişilik bozuklugu gibime geliyor. Tedavi görmesi lazım. Lanetleri kullanmak lazım birini engellemk istiyosan. Bir yerde okumuştum şu an aklımda degil ama bir dua varıd kısa bir dua sana biri el kaldırdıgında ediyordun ve allahın korumasına giriyordun cidden etkili bir şeydi onu araştırıyım en kısa sürede tekrar yazarım...

Bu linkide incelemeni öneririm...
O dediğin duayı yazarsanız sevinirim.

dildarı-suda

Banlı Kullanıcı
İş
yurt içi yurt dışı ticaret ( Mutfak eşyaları dalında )
Öncelikle başınıza gelenler için gerçekten çok üzüldüğümü bilmenizi isterim.Bu tür durumlarda korunabilmek için tılsım diyebileceğimiz bir kaç vefk var kabul ederseniz bunları sizinle paylaşırım

dejavu_1982

Kayıtlı Üye
İş
Şimdilik ev hanımı
Annem, Zihinsel engelli olan babama bakıyor, engelli maaşı ile geçinmeye çalışıyorlar.Erkek kardeşim ise çok bencil ve yoktan anlamıyor.
Anneme hır gür ederek içki parası istiyor.İçtikten sonrada etrafına zarar veriyor,babamı dövüyor,anneme bıçak çekiyor.Her gün anneme telefon açıp sağ mı diye telefon açıyorum.Hergün olan bu kavgaların,hırçınlıkların sona ermesi için okuyabileceğim çok etkili dua vs. varsa yalvarırım yazın,tecrübe edilmiş dil bağlama duası olursa sevinirim,devamlı anneme hakaret ediyor,üzerine yürüyor,sanki düşmanı.
Sevgili arkadaşım,baştan belirtim ki inanılmaz üzüldüm.Allah herkeze hayırlı evlat nasib etsin.Allah yardımcinız olsun soiliyecek başka bişey yok.Ama sadece bi fikir benimkisi dikate alırsanız...Okudum mesajlardan alnadım ki ailenizi ayıt bi ev var bi de emekli maaşi var.Göz göre göre olmesine beklemeyın.Yaşlılar yurtları var onları orda verin ailene yapabilecen en buyuk iyilik.Sen çareleri ararken kardeşiniz da boş durmyor.Hem orda doktorlar gözetiminden olurlar hem siz istediniz zaman görebilirsiniz hemde aklınız onlarda kalmaz vicdan azabı çekmesin de ilerde.Bence araştırın nerde var güvenilir bi huzur evi sonra da kardeşin için bişei yapmak istersen yap.Tekrar tekrar Allah yardımcinız olsun.
SEVGİLERİMLE

swayk

Kayıtlı Üye
Hemen pazartesi gidip savcılığa suç duyurusunda bulunun. Affetmeyinde anneniz ve siz gidip ifade verirsiniz. Emin olun daha etkili çöxüm.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...