Kanlı Kurt Ay Tutulması (21 ocak)

dhardhar

Kayıtlı Üye
Merhaba, tutulmaların sahiden üzerimizde bu kadar tesiri var mıdır? Sanırım siz böyle bir şeyler deneyimlediniz?
Astrolojide en önemli konulardan biridir tutulmalar. Örneğin, 17 Ağustos depremi en büyük güneş tutulma olayıdır ve astrolojide çok net belirgndir.

Ela.nas

Kayıtlı Üye
Astrolojide en önemli konulardan biridir tutulmalar. Örneğin, 17 Ağustos depremi en büyük güneş tutulma olayıdır ve astrolojide çok net belirgndir.
@dhardhar geçtiğimiz yaz da sanırım yengeç burcunda bir güneş tutulması meydana geldi. Mars geri hareketteydi astrologlar genellikle çok tedirgindi. Deprem olacağını iddia ettiler hatta yangınlar seller vs. Fakat bir etkisini görmedim. Sanıyorum yalnızca Yunanistan'da bir yangın patlak verdi.

dhardhar

Kayıtlı Üye
@dhardhar geçtiğimiz yaz da sanırım yengeç burcunda bir güneş tutulması meydana geldi. Mars geri hareketteydi astrologlar genellikle çok tedirgindi. Deprem olacağını iddia ettiler hatta yangınlar seller vs. Fakat bir etkisini görmedim. Sanıyorum yalnızca Yunanistan'da bir yangın patlak verdi.
Onlarca deprem oldu son 1 1,5 yıl içerisinde. Dünyanın ekseni kaydıkça daha çok deprem olacak.

ihtiyar76

Banlı Kullanıcı
Aslan burcu olarak diyebilirim ki; geçen tutulmalarin toplaminda işimi, ilişkimi kaybedip bir guzel de dolandirildim. Benim hiç mi hatam yok ? Elbette vardir fakat ister istemez gezegenlerin de etkisi olduğuna inanmaya basladim.

Ela.nas

Kayıtlı Üye
Aslan burcu olarak diyebilirim ki; geçen tutulmalarin toplaminda işimi, ilişkimi kaybedip bir guzel de dolandirildim. Benim hiç mi hatam yok ? Elbette vardir fakat ister istemez gezegenlerin de etkisi olduğuna inanmaya basladim.
Sahiden çok üzgünüm demek bu kadar etkisini gördünüz. Aslan benim 10. Evime takabül ediyor. Epey durgun geçti.

Psikite

Kayıtlı Üye
Herkes fikrini belirtip konumun altına mesaj yazdığı için teşekkür ederim. Ben genel olarak tutulmalarda berbat halde olurum.Psikolojim altüst olur,huysuz olurum,berbat hissederim ve hiç birşey yapmak istemem. Fakat ne hikmetse bu tutulma konusunda çok ümitliyim.Senelerdir üzerimde olan bir lanetin tutulma yaklaştıkça kalktığını ve zayıfladığını düşünüyorum. Bilmiyorum siz bu konuda ne düşünürsünüz. Teşekkürler tekrardan. Sevgi ve ışıkla kalın.

dhardhar

Kayıtlı Üye
Türkiye için deprem dediler. Bir felaket olacağını düşünmüştüm. Neyse ki olmadı. Bakalım bu sefer neler olacak.
deprem bu ülkenin kaderi malum her sene 500 bin ton toprak kaybedip yükseliyoruz. Coğrafik konum olarak da volkanik bir yer yüzündeyiz durmadan deprem olacaktır.

Creative34

Kayıtlı Üye
deprem bu ülkenin kaderi malum her sene 500 bin ton toprak kaybedip yükseliyoruz. Coğrafik konum olarak da volkanik bir yer yüzündeyiz durmadan deprem olacaktır.
deprem kıtalararası toprak plakasının birbirini baskılaması diye okudum bende size katılıyorum bu tamamen volkanik faaliyet yerkabuğundaki mağma hareketleri mağma ne zaman söner depremler biter kıyamet dedikleri ekolojik facia başka bir şey değil

tekyol

Kayıtlı Üye
bunu moon mantra dinlerken gördüm.Gayet ilginç.
İçindeki dengeler biraz altüst oluyor.Duygularınızda bir değişim olabilir.
Pek bir şey yok anlayacağınız.

'AZAZ1L

Kayıtlı Üye
aslan burcu olmama rağmen herhangi bir sıkıntısını görmedim. Bugün gayet sakin geçti her zaman ki gibi uyku problemimden başka bir sıkıntı yoktu. Bakalım ilerleyen zamanlarda neler olacak..