Kanlı Kurt Ay Tutulması (21 ocak)

Psikite

Kayıtlı Üye
21 ocak da gerçekleşecek bu tutulma hakkında ne düşünüyorsunuz sormak istedim. Kendi burcum hakkın da büyük değişimler olacağını öğrendim. İyi anlamda bir dönüşüm geçireceğimi hissediyorum. Ya siz?

Burcum:Aslan
Yükselenim:Akrep

Isobelzxc

Kayıtlı Üye
Bu tutulma son 2 yillik aslan-kova aksi tutulmalarin sonuncusu... 2 yildir ayni sorunlarla debelesiyorum mesela, tutulmalarin tetiklediği konuları dusunun

Creative34

Kayıtlı Üye
Nasil yani zaten 2 seneye gelecek yaka silktim buyuden, yapanlar cezalarini bulacak mi yoksa yapilan buyuler etkilerini gosterecek mi istediniz? Nolur oyle olmasin :((((
Ay sonları büyüleri negatif olur ilk ay yeni ay pozitif ay büyüyyü ve küçülünce işlemleri ona göre olur

Seraphine

Kayıtlı Üye
Merkür gerilemediği sürece benim için bir sıkıntı oluşmuyor. Çünkü ne zaman gerilese tepetaklak yapıyor bizi :D

Burçlara çok fazla inancım yok ama göksel olarak incelediğimizde güçlü açılar olarak gözüküyor bu tutulma. Ve bunun için kızıl/kanlı ay denir genelde, kurt kelimesinin neden eklendiğini anlamadım.

Psikite

Kayıtlı Üye
Merkür gerilemediği sürece benim için bir sıkıntı oluşmuyor. Çünkü ne zaman gerilese tepetaklak yapıyor bizi :D

Burçlara çok fazla inancım yok ama göksel olarak incelediğimizde güçlü açılar olarak gözüküyor bu tutulma. Ve bunun için kızıl/kanlı ay denir genelde, kurt kelimesinin neden eklendiğini anlamadım.

Başlığı komple araştırırsanız anlayacaksınız.

'AZAZ1L

Kayıtlı Üye
aslan burcuyum acaba ne gibi etkileri olacak merak ettim.

X6K3

Kayıtlı Üye
Sanırsam arkadaşın belirttiği şey yapılan iyilik ve kötülük size 3. katı olarak geri dönüyor/yansıyor.

Isobelzxc

Kayıtlı Üye
3 kat diye bir olay acikcasi biraz sallamasyon geliyor ama her iyiliginde kotulugunde esdegerinde bir karisligi var olduguna inaniyorum sahsen

Ela.nas

Kayıtlı Üye
Merhaba, tutulmaların sahiden üzerimizde bu kadar tesiri var mıdır? Sanırım siz böyle bir şeyler deneyimlediniz?