Kalp Tesiri İçin Dua

handetolga

Kayıtlı Üye
Bir kimsenin kalbini teshir ve muhabetini celbetmek dilerseniz temiz bir kağıt alınarak “Vedud” Rahim” Atuf” Rauf esmai celilesini hurufu mukatta olarak yaz.Ba,dehu muhabetini arzu eyledigin kimsenin ismiyle validesinin ismini yine mukattaa olarak yaz ve sonra bu kagıdı önüne koyarak 400….. defa “Ya Vedud” oku ba,dehu baladaki vefki şerifi diğer bir kagıd üzerine yazarak onun üstüne de o miktar “Ya Vedud” kıraat edip ikisini birleştirerek üzerinde taşı.Her gün 20….. defa “Ya Vedud” zikrine devam et.itikadı ve tahareti kamile ile icra edersen matlubun nail olur.

İsmini not etmediğim bir dua kitabından çok benzerini not etmiştim. aynı terkibe farklı bir sitede daha rastladım. sahihliği, eksikliği, fazlalığı, hurufu mukatta konularında bilgili bir arkadaştan yardım rica ederim. ben sadece paylaşmak istedim.

fabulă

Kayıtlı Üye
İş
Öğretmen
Elimizin baş parmak ile işaret parmağı arasındaki bölge özel bir bölge ve tokalaşma anında "Vedud" esması okunduğunda aradaki muhabbet artıyor. O yüzden öğrencilerimin sık sık elini tutarım :) Tavsiye ederim. Tokalaşmanın sünnet olmasının sırrı da bu sanırım.