kalp gözü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ahmedo

Kayıtlı Üye
Selamın aleyküm şimdi ben kalp gözü açılınca en basidi cinler kendi kılıklarıylamı görünürler yoksa insan suretiylemi bide bişey daha sorayım sabah yedide tam yatıcam uykum gelmiş yatmadan bi astral deneyim dedim bi dk içinde gözlerimi kappattım once kafamı boşalttım sonra kendimi odada bi koltukta oturuyorum birden odadan çıkmaya çalışıyorum odadan çıkamıyorum bi gözlerimi açtım her tarafım uyşumuş zaten kendime geldim uyudum Cevaplarınızı bekliyorum saygılar.

maxcod

Banlı Kullanıcı
Kalp gözünü açtıktan sonra varlıkları nasıl görürsün bilmiyorum ama ikinci kısımda gördüğün şeyin astral deneyim olduğunu zannetmiyorum. Astral seyehat sırasında gezeceğin yerlerin bulunduğun odayla sınırlı olduğunu hiç duymamıştım. Deneyimli arkadaşlar yardım edebilirler, saygılar.

shadowmax

Banlı Kullanıcı
Astral seyahat yapan birisinin özellikle ilk defalarda evden değil odadan bile çıkması çok tehlikelidir bu yaşadığınız pek astral seyahat değilde zihninizin size bir oyunu gibi diye düşünüyorum astral seyahatte bir yerde takılı kalmak mümkün herşey zihninizin size koyduğu duvarlarla belirlenir ama dediğim gibi Sayın Ahmedo sizin yaşadığınız büyük ihtimal hayal gücünüzün size güzel bir oyunudur

ahmedo

Kayıtlı Üye
beyler yanlış anladınız galiba bişeye odaklanıp çıkmaya çalışırsı ya öle denedim bi yerde okudum usta bi adam demiş kendinizi odada hayal edin odadan çıktınızmı ruhunuzda çıkar işte bende ruhumu çıkartamadım sizin anladığınız ruhun çıktı da oadadan çıkmadın siz yanlış anladınız yada ben yanlış anlattım saygılar.

shadowmax

Banlı Kullanıcı
Astral seyahatte farklı bir boyuta geçersiniz ne göreceğinizi ne yaşayacağınızı kimse bilemez nasıl bir varlığa denk geleceğinizi bilemezsiniz bu yüzden astral seyahate alışmadan korkularınızı yenmeden kalkışmanız eğer böyle bir işe kalktıysanız odadan çıkmanız tehlikelidir Sayın ahmedo dediğiniz gibi yeteri kadar odaklanıp imajinasyonal bedeninizle seyahat edebilirsiniz bu astral seyahatle aynı şeydir ikiside tamamen imajinasyona zihnin rahatlığına ve inanca bağlıdır bunu yapacığınızda kesinlikle başaracığınızı düşünerek başlayın kuşku isanı tedirginliğe iter ama bu şekilde değil de normal şekilde bilinen bir yöntem olan yatarken zihin rahatlatarak astral seyahate çıkma yöntemini kullanırsanız sizin daha kolay ve çabuk sonuç alacağınıza inanıyorum bu bahsettiğiniz yöntemin diğer astral seyahatten teoriksel olarak hiçbir farkı yoktur ikiside imajine etme ile kullanabileceğiniz bir yoldur.

ahmedo

Kayıtlı Üye
Astral seyahatte farklı bir boyuta geçersiniz ne göreceğinizi ne yaşayacağınızı kimse bilemez nasıl bir varlığa denk geleceğinizi bilemezsiniz bu yüzden astral seyahate alışmadan korkularınızı yenmeden kalkışmanız eğer böyle bir işe kalktıysanız odadan çıkmanız tehlikelidir Sayın ahmedo dediğiniz gibi yeteri kadar odaklanıp imajinasyonal bedeninizle seyahat edebilirsiniz bu astral seyahatle aynı şeydir ikiside tamamen imajinasyona zihnin rahatlığına ve inanca bağlıdır bunu yapacığınızda kesinlikle başaracığınızı düşünerek başlayın kuşku isanı tedirginliğe iter ama bu şekilde değil de normal şekilde bilinen bir yöntem olan yatarken zihin rahatlatarak astral seyahate çıkma yöntemini kullanırsanız sizin daha kolay ve çabuk sonuç alacağınıza inanıyorum bu bahsettiğiniz yöntemin diğer astral seyahatten teoriksel olarak hiçbir farkı yoktur ikiside imajine etme ile kullanabileceğiniz bir yoldur.

Eyvallah .

Psikite

Kayıtlı Üye
Kalp Gözü Açılınca Varlıkları Görebileceğimizide İlk Defa Duyuyorum Kardeşim.Kalp gözü ve varlıkların bir alakası yok bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...