İstemediğimiz bir fiziksel görünüşümü değiştirmek?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Juithe

Kayıtlı Üye
İş
Tattoos' helper!(;
Öncelikle Merhaba :)
İmajine ederek vs. gibi bir şekilde yüzümüzün istemediğimiz bir görünümünü değiştirebilir miyiz?
Mesela diyelim burnumuzun şekli,herhangi bir bölümü ya da gözümüzün herhangi bir bölümü vs gibi.

donzula

Kayıtlı Üye
Göz rengini buna benzer bir uygulamayla değiştirildiğini biliyorum ancak hatırladığım kadarıyla kalıcı değildi ama bir burun şekli ve ya kulak boyunutu değiştirmek falan koaly olmasa gerek :)

duygu12345

Kayıtlı Üye
Bu konuda çok araştırma yaptım, bir sitede bunun üzerine arkadaşlarla konuşuyoruz, birbirimize yardımcı oluyoruz. Evet her şey yapılabiliyor saçtan göze, burna, boya, kiloya, burnundaki kemiğin yamukluğuna... Arkadaşım ben gözü denedim, gözüm kahve odaklanarak yaptım telkinleri var, sözcükleri söylüyorsun ayna karşısında yaptım ve gözlerimde açılma oldu, o an açılıyor, bir kaç saniye kalıyor. Sürekli uygulaman gerekiyor, hemen kalıcılık sağlanmıyor fakat zamanla kalıcılığı yakalıyorsun. Gözündeki irise odaklan, onun istediğin renge dönüştüğünü hayal et aynada... Tek tek gözündeki çizgilerin, istediğin renge dönüştüğünü düşün. Zamanla yakalıyor, benim güneşte ela oluyor. Burun da aynı şekilde. Boyda yabancı ülkelerde, boy bu yöntemle çok yapılıyormuş...

Juithe

Kayıtlı Üye
İş
Tattoos' helper!(;
Göz icin değilde burun ve kilo icin nasıl yapılıyor cok merak ettim bunu cidden?
Çok teşekkür ediyorum :)

duygu12345

Kayıtlı Üye
ben ünv. sınavına hazırlandığım için bıraktım şimdilik ama göz ve boy için uygulayacağım... öncelikle inetnetden araştır bunun telkinleri var onları indir kilo için boydan bir aynanın karşısına geç aynada kendine kilona odaklan odaklanmak çok zordur beynin boşatıcaksın hiçbir şey düşünme diyemem beyin hep düşünür sadece beynini düşüncelerden arındır. sadece kilona odaklan ve aynada kendini zayıf gör yani zayıf olduğunu hayal et zayıfladığımı hissetmek istiyorum de. zayıfım deme beyin buna inanmaz çünki karşısında kilolu birisini görücek telkini diek reddeder. yani zayıfladığımı hissetmeye çalışıyorum yavaş yavaş zayıflıyorum de... bunu günde 10 dk yap zamanla hergün süresini uzatabilirsin birden cok yapman zor olur. başın muhtemelen ağrıycak sonrasında çatlıyabilir fakat zarar vermez korkma sadece çok odaklanmadan kaynaklanıyor olabilir bunun zararı yok. ve renklerinde hayatımızda çok önemi var biliyorsun yemek yediğin masaya mavi ve yeşil masa örtüsü ser öyle ye daha az yiyiceksin tokluk hissi verir :) burun için ayna karşısında aynı teknikleri uygula burnun kemik yamukluğu varsa düzelidiğini düşün beynini inandır öncelikle yapmamız gereken beyni inandırmak. ona emir vermek...

duygu12345

Kayıtlı Üye
evet özel sözcüklerimiz var kendimizi telkin ediceğiz bu sözcüklerle. kendimizde oluşturabiliriz sözcüklerimizi veya inetnetden hazırlanmışlardan bakın. ama kendiniz sözcüklerinizi oluşturursanız daha iyi ben öyle yapıyorum... ne yapmak istiyorsanız ona uygun sözcükler belirleyin. kilo için örnek: zayıfladığımı hissetmek istiyorum veya zayıf olduğumu hissetmek istiyorum.. zayıflamaya başlıyorum.. yavaş yavaş zayıflıyorum gibi.

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Ben her sıvı gıda tüketişimde ve bölgesel masaj yaptığımda kilo vermek istediğim bölgemdeki yağ dokularını hayal ederim.Örneğin karın için göbek deliğimden içeri girdiğimi düşünür deri altında toplanan sarımsı yağ dokularının içtiğim su veya çaylarla yavaş yavaş parçalandığını ve idrarla atıldığını düşünürüm.Hakikaten de idrarla atılıyor,farketmemek elde değil:)Kilo vermemin tek sebebi elbette bu olmadı ama bariz bir şekilde böyle düşünmenin yardımı oldu bana.

hecate.agarta666

Kayıtlı Üye
evet özel sözcüklerimiz var kendimizi telkin ediceğiz bu sözcüklerle. kendimizde oluşturabiliriz sözcüklerimizi veya inetnetden hazırlanmışlardan bakın. ama kendiniz sözcüklerinizi oluşturursanız daha iyi ben öyle yapıyorum... ne yapmak istiyorsanız ona uygun sözcükler belirleyin. kilo için örnek: zayıfladığımı hissetmek istiyorum veya zayıf olduğumu hissetmek istiyorum.. zayıflamaya başlıyorum.. yavaş yavaş zayıflıyorum gibi.
şimdi anladım teşekkürler

duygu12345

Kayıtlı Üye
buda olabilir çünkü yaptığın telkinle beynini buna inandırıyorsun bunda başarılısın :) beynin buna inandığında gerçekleşicektir. amacımız beyni inandırmak senin yaptığında bir başka yol buda olur beynimizi nasıl kandırırsak artık :) bende boyumu uzatmak için evrenden ışınların vucuduma girdiğini ve bu ışınlarla uzadığımı düşünüyorum vs.... arkadaşlar küçümsencek şeyler gibi gözüksede faydası var hepsinin.

Juithe

Kayıtlı Üye
İş
Tattoos' helper!(;
Bencede küçümsenmemeli en başta :)
Bende bir denemek istiyorum bakalım ne olacak :)

hadi21

Kayıtlı Üye
kardeş psişik güçler bölümünde biyokinezi war onu bi okumanı tavsiye edrim aradığını orda bulabilirsin.

bailey

Kayıtlı Üye
youtube da birsürü kanallar var subniminal mesajlar içeriyor mesala corpus perfectum ya da sapien med .bence denemeye değer:cowboy:[h=1]
[/h]

xgenion

Kayıtlı Üye
İş
Müzik ve Grafik Tasarım

Sakıncası yoksa sözcükleri bizimle de paylaşabilir misiniz? Kendi sözcüklerini hazırlamak isteyen kişiler için de bir örnek olur :)

PaRaNoiA

Kayıtlı Üye
Bazı rivayetlere göre yüksek bilince ve enerjiye sahip varlıkların görünüşü değiştirebildiğini duymuştum. Tabi ben böyle bir şeyin gerçek olabileceğini hiç düşünmüyorum

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...