işte en güçlü aşk majisi

Angel777

Kayıtlı Üye
Uygulama yazıldığı gibidir. Esmanın etkisi ile çalışacaktır. Havass uygulaması olduğu için yazıldığı gibi yapmanız gerekir.

nymphetykhe

Kayıtlı Üye
Ben yaptım bunu Elbett etkili ama benim ilişkimde eksik tek şey ilgi benim hayatımda ki adam aşırı ilgisiz.. Ewlenmeye niyeti yok böyle bomboş aşırı ilgi isteyen bi tip..çok bağlı bana ama ilgisiz.. Bende burada kitleniyorum işte..

Amethyst

Banlı Kullanıcı
Böyle bir insanı istediğinizden eminmisiniz ... Aşk majisi yapıldı farz edelim ve tam istediğiniz gibi tuttu da varsayalım . O kişi size aşık olmaya başlar duygular değişir ,alevlenir ama huy değişmez . İlk önce öyle bir insan size bağlı olmasına gerçekten isteyip istemediğinize karar verin

termagant

Kayıtlı Üye
Merhabalar,
Yanlış yerde mi soruyorum bilemiyorum ama..Saç teli ile yapılan birkaç tane büyü örneği vardı bulamadım onları.. Ayakkabının içine saç teli koymak gibi, saç teline dua okuyup yakmak gibi ama yanlış hatırlamıyorsam eğer..Bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi çok sevinirim...

Saygılar sevgiler..

Amethyst

Banlı Kullanıcı

termagant

Kayıtlı Üye
Evet, kesinlikle bu :) Sayın Amethyst. Çok teşekkür ederim :)
Elime hazır 15 - 20 adet saç teli geçmiş iken bunlarla neler yapabilirim denemek istedim. Daha önce hiç çalışma yapmadım ama umarım başarabilirim. Özellikle tavsiye edebileceğiniz, saç ile ilgili yapabileceğim bir çalışma varmı? İlgilenmesi, aşık olması, ya da ne bileyim özel olabilmem için :)
Çok teşekkür ederim şimdiden,
Sevgi ve saygılar :)

Amethyst

Banlı Kullanıcı
Rica ederim :)
Buna benzer konular sitede bulunuyor bildiğim kadar ile ...siz daha dikkatli araştırın ve uygun olanı seçin , diyorum ben :)
Sevgiyle ve Işıkla kalın

kristen

Kayıtlı Üye
varlıklarla ilgilisi var mı bu büyünün??

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Aslına bakarsanız ne büyüdür, ne okumadır ne havas yönü vardır.. Buna benzer birçok büyü vardır iç çamaşırı kullanılan tele sarılarak yakılan ısıtılan vs vs.. ama bu uygulamada ki okuma biraz tuhaf, dikkatlerden kaçıyor ama şu şekilde verilmiş... hatice kızı emine muhabbeten kalbi akli ve ruhi ve darabe meselen kale yuhyıl ızame Bunu Türkçe'ye çevirirsem şu çıkar karşımıza arkadaşlar; Hatice kızı Emine'nin muhabbeti kalbi aklı ruhu örneklendirdi dedi hayat verir kemik.. Anlamsız bir cümle oldu.. Ama manası bu şekilde olur çünkü, arapca; ve darebe meselen örneklendirdi demektir. Kale=dedi demektir, yuhyi=hayat verdi demektir, izame=kemik demektir.. Aşkı yarattı güçlendirdi hayat verdi manası verilmiş dicem ama hayır o şekilde degil.. Bilemiyorum ne amaçlanmış...

kaansarp

Banlı Kullanıcı
İş
Master
ilginç ama ne bileyim yani seven sever zorla güzellik olmaz ki ama değil mi..!!

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
arkadaşlar iç çamaşırını alacak kadar yaklaştıysam problem yok kendimizde ayar ederiz haksızmıyım?

saat

Kayıtlı Üye
peki ben bir şey sorucam onun ıc camasırını sonradan yanlıslıkla kardesım giymiş.
yine de olur mu dersiniz?

saat

Kayıtlı Üye
cevap verebilicek olan yok mu?

origanum

Yönetici
cevap verebilicek olan yok mu?

Şöyle cevaplayayım:
Sakata gelir, başka bir çamaşırı temin edilse daha iyi olur.
Bunun dışında diyeceğim başka bir şey ise bu uygulamaya pek güvenmeyindir. Yol yordam bir sürü teknik hata var orada.

HELYUSA

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi
O kişinin iç çamaşırına ulaşabiliyorsam zaten ne gerek var böyle aksiyonlara sn. medy :)

jeta28

Kayıtlı Üye
ben denemek istiyorum bu sekli merak etigim tamamen böylemi baska okunmasi gereken duasi yokmu ic camasirin rengi önemlimi birde kendi ismimi söylemeyecekmiyim örnegin ben ayse kzi fatmaya yan gibi filan daha detayli bilgi verirmisiniz tesekkürler
birde deneyen varmi?