istanbul buluşması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

deli_i

Kayıtlı Üye
evet aynen orada bulunmamak çok üzücü :( şimdiden herkese iyieğlenceler diliyorum :banghead:

awra

Banlı Kullanıcı
Ankarada' da yapalım adiminim..

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Bugün istanbul yolcusuyuz urum ile. İnş ankaradada yapacağız. :hurray:

Doganay

Kayıtlı Üye
Ya bende gelmek istiyorum tanışmaya ama forumda yeniyim bi problem olur mu sizin için arkadaşlar?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
our mu ne problemi olacak. Herkese kapımız açık.

iklim_su

Kayıtlı Üye
ay ankara buluşmasını sabırsızlıkla bekliorum=DDDD

Whısper

Kayıtlı Üye
bulusma icin tam detaylar mailime gönderile bilirmi acaba ?

üstünkural

Kayıtlı Üye
arkadaşlar yeni üye oldum..yılbaşında sizinle tanışma şerefine nail olmayı diliyorum..yalnız bir kaç yere davetliyim...ümit ediyorum tanışır..

PUNKY

Kayıtlı Üye
bulusma icin tam detaylar mailime gönderile bilirmi acaba ?

Bu kadar sayfa mesaj yazılmış hiçbir arkadaşımızda çıkıp böyle bir talepte bulunmamış! ilk mesajda zaten gerekli bilgi yazıyor hala ne bilgisi istiyorsunuz anlamadım...

Sellenay

Kayıtlı Üye
Punky nin bu cesur ve hazır cevap hallerine bayılıyorum. Her cevabında da çok haklı buluyorum.
Ben de gelmeye çalışacağım. Çünkü özellikle Urum u ama katılacak site üyesi bir çok arkadaşı merak ediyorum.
Her ne kadar son rüyamı yorumlayamamamış olsa da panteayla da karşılaşmayı çok istiyorum.
Çok güzel bir buluşma olacak çünkü urum ve diğer arkadaşlar gayet doğal ve pozitifler. Sıkılmayacağıma, kasmayacağıma inanıyorum.
:nopity::hurray::party:

PUNKY

Kayıtlı Üye
Punky nin bu cesur ve hazır cevap hallerine bayılıyorum. Her cevabında da çok haklı buluyorum.
Ben de gelmeye çalışacağım. Çünkü özellikle Urum u ama katılacak site üyesi bir çok arkadaşı merak ediyorum.
Her ne kadar son rüyamı yorumlayamamamış olsa da panteayla da karşılaşmayı çok istiyorum.
Çok güzel bir buluşma olacak çünkü urum ve diğer arkadaşlar gayet doğal ve pozitifler. Sıkılmayacağıma, kasmayacağıma inanıyorum.
:nopity::hurray::party:

Teşekkür ederim canım :)Sanırım hepimiz aynı şekilde büyük bir merak ve sabırsızlık içerisindeyiz güzel bir gün geçireceimizden eminim.Bu arada Pantea bu ara yoğun sanırım bu yüzden rüyanı yorumlayamamıştır malum yılbaşı telaşı :)

omlplt

Kayıtlı Üye
bırbırımızı nasıl tanıcaz ben yakama kırmızı karanfıl takıcam :p:euro:

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
ben her gördüğüme şşşt diyeceğim..o zaman beni duyan olursa lütfen beni masanıza çekin tamam mı? ben şşt dedim mi siz hu hu derseniz ben doğru kişilerin masasında olduğumu bileceğim.:p

awra

Banlı Kullanıcı
ay çok hoşsun apnea:hurray:

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
çok güldüm ya kadının selamlşma sekline bakarmısınız şşşt pşşt gibi :D hay sen çok yaşa

Sellenay

Kayıtlı Üye
hafif balık etini aşmış, krem renk pardesülü, kumral saçlarında bir kaç tel beyazı olan aydınlık ve sürekli gülümseyen yüzlü, siyah pantalon ve siyah botlu bir hatun gelirse ona da huu yada pışşt deyin. Sellenay O O benim :hurray::p:willy_nilly:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...