Isabetli karar vermek icin ne lazim gerekir?

taroh

Kayıtlı Üye
Arkadaslar ne yazikki kararsizligim hastalik gibi bu yuzden sizin denediginiz olumlama maji dua ve fikirlerinizi almak istiyorum.yarin onemli bir karar vermem lazim ama sikintisi beni benden aliyor.bu gece

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
istişare yapabilirsiniz belki? rüyada istişare hakkında konular vardı

D

DAİMON

Lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâhil aliyyil azîm

Zikrin anlamı:
“Güç ve kuvvet, sadece yüce ve büyük olan Allah’ın yardımıyla elde edilir.”

Bu cümleyi söylediğiniz andan itibaren “Allah’ım! Senin yardımın olmadan ben hiçbir şey başaramam ve senden başka dayanacak hiçbir şeyim yok” itirafında bulunursunuz.
Bunu vird edinin ihtiyacınız var.

Acil bir durum oldugu için tamda bu gece hemen abdest alıp kıymetli günleri (ramazana ayını) idrak ederken 2 rekat istihare namazıyla Allah tan yardım isteyin. _İnternette nasıl kılındıgına bakarsınız._
Namaz kılamayacak durumdaysanız sadece duasını yapıp ardından niyeti getirip uyuyabilirsiniz. Sonuç alacagınızı umuyorum.
Kalbiniz ferahlamazsa uyumadan önce inşirah suresini okuyun. Daha da ferahlamazsa namaz kılın. Namaz her zaman, her şartta iyi gelir.

Düşmüş Kartal

Kayıtlı Üye
Önemli bir karar aşamasında siyah ve beyaz rengi birarada bulunduran kıyafetler giymeyin.Kahverengi de kaos rengidir.İyice kafanız karışır.Üzerinizde kaplan gözü taşı ve kırmızı birşeyler bulundurun.Duş alın ılık süt veya rahatlatıcı bitki çayı için ,iyi bir uyku çekin. Korkmak endişelenmek getirisi olmayan duygular. Bunlarla yüzlesin,ne karar verirseniz verin size artı değer katacak bir deneyim olarak kabul edin. Ormanda mantar toplamaya çıkmış biri gibi düşünün kendinizi,her bulduğunuz mantar sizi sevindirir ve dolan sepet sizi mutlu eder değil mi.! O yüzden ne karar verir,ne yasarsanız sepetinizin mantarla dolması gibidir eve boş gitmezsiniz.?