İnsanlarla İletişim Kuramıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

omercan42

Kayıtlı Üye
Bugüne kadar hep yalnız yaşadım. İnsanlar benden hep nefret etti ve nefretlerini açıkça gösterdiler. Bir ortama girdiğimde off bu geldi diye bağırmaları örnek olarak yeterlidir sanırım. En son hiç tanımadığım yeni tanışacağım insanlarla bile daha tek kelime etmeden onları kendimden nefret ettirdiğimi gördüm ve bunun normal olmadığını düşünüyorum. Sizce büyü vs. var mıdır yoksa benim kabahatim mi var? Gerçekten artık normal bir insan olmak istiyorum :(

Moonligt

Kayıtlı Üye
İş
komiser
Birkaç kez bu durumu yaşayıp kendini buna koşullamış olabilirsin. Bilinçaltın sen farketmeden telepatik olarak diger insanlara mesaj gonderiyor benden hoşlanmayacaklar diye. Ve onlara itici geliyosun. Aslında mutlu olmalısın cunku bu mesaji diger insanlardan daha net gonderiyorsun. Bir de iyiye şartlandır kendini. Hepsi bana hayran kalıcak diye düşünüp inanarak gir ortama bak nasıl büyüleyeceksin herkesi. Mesela ben pozitif elektrik aldım senden ve bu kurgunun dışına çıktım bak ne kadar kolaymış:)

shado

Banlı Kullanıcı
İnsanlar çok acımasız olabiliyorlar malesef.

Ori

Kayıtlı Üye
Davul bile dengi dengine derler ortamınızın bozuklugundan mıdır yoksa sızden kaynaklanan bır durum mudur bunu en ıyı aslında sızın bılmenız gerekırdı. Hıcbırsey yapmadan ınsanlar sızden uzaklasıyorsa bu ya onların kabahatıdır ya da uzerınızde bırıken negatıf bır enerjı vardır. BUnlar benım gorusum. Sunuda soylemek ısterım kı yalnızlıga alıstıysanız hıc bozmayın.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Bugüne kadar hep yalnız yaşadım. İnsanlar benden hep nefret etti ve nefretlerini açıkça gösterdiler. Bir ortama girdiğimde off bu geldi diye bağırmaları örnek olarak yeterlidir sanırım. En son hiç tanımadığım yeni tanışacağım insanlarla bile daha tek kelime etmeden onları kendimden nefret ettirdiğimi gördüm ve bunun normal olmadığını düşünüyorum. Sizce büyü vs. var mıdır yoksa benim kabahatim mi var? Gerçekten artık normal bir insan olmak istiyorum :(
Yeni tanışacağınız insanlar sizden nasıl nefret etti?Yani hiç konuşmadan nasıl oldu?

bilgengen

Banlı Kullanıcı
bende telepatiye bağlıyorum negatife şartlanınca ciddi anlamda insanların bakş açısını değiştirebiliyorsun sen bunu farkında olmadan yapıyor olabilirsin. Zikir ve dualarla hem enerjini yükseltip hem de bakış açını değiştirebilirsin bence

rookie1234

Kayıtlı Üye
Çekim yasasından dolayı böyle oluyor.iman gücü çok önemli.kalpten gönülden şüphe duymadan istedimmi emin ol ki düzeliceksindir.

Yakinas

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci

Kendi kendinize ettiğiniz bir durum büyük oranda. Genel olarak insanların büyük çoğunluğu zaten birilerinin hakkında kötü düşünüp zan almanın derdindelerdir. Malesef bu değiştirilemez bir durum. Yani sizin yaptığınız şeyler onların niyetlerini değiştiremiyor. Kötü olan siz ne kadar iyi olsanız da kötü şeyler düşünmeye devam ediyor. Fakat niyetlerini değiştiremeseniz bile onların size karşı olan davranışlarını değiştirebilirsiniz. Bunun yolu ise kendi kişisel gelişiminize bakıyor.

romeo713

Kayıtlı Üye
yani sorunun sürekli olarak sende olduğunu düşünmüyorum çünkü haklılık payın var..yani bu durum sana özgü birşey değil bi çok insan için geçerli nedeni ise
Türkiye de ki toplum yapısı ülkede kaos şiddet cinayetler suçlar vs arttıkça insanlar iyi çığırından çıktı hatta ülkede yaşayan milyonlarca insanın hastalıklı veya piskopatlığa eğilimli olduğunu düşünüyorum ve sistem öyle bi hale getirdi ki insanlar sadece karşısında kini alt etmeye çalışmakta en yakın arkadaşını bile rakip olarak gösteriyor sana bazı zamanlar...tabi bu telepati olayına yani çekim yasası vs bende katılıyorum hani güzel düşünen güzel görür güzel görenin güzel niyeti olur demişler ... bence biraz daha pozitif ol derim bakış açını değişitr ..ama senin de yüzde yüz haklılık payın var...yani milletçe toplumca bir kronikleşmiş paranoyaklık artı sürekli birbirini alt etme durumu çıkmış insanlarda....

omercan42

Kayıtlı Üye
Birkaç kez bu durumu yaşayıp kendini buna koşullamış olabilirsin. Bilinçaltın sen farketmeden telepatik olarak diger insanlara mesaj gonderiyor benden hoşlanmayacaklar diye. Ve onlara itici geliyosun. Aslında mutlu olmalısın cunku bu mesaji diger insanlardan daha net gonderiyorsun. Bir de iyiye şartlandır kendini. Hepsi bana hayran kalıcak diye düşünüp inanarak gir ortama bak nasıl büyüleyeceksin herkesi. Mesela ben pozitif elektrik aldım senden ve bu kurgunun dışına çıktım bak ne kadar kolaymış:)

Evet olabilir. Dediğinizi birkaç kez denemiştim fakat işe yaramadı pek. Tekrar denerim teşekkürler.

Davul bile dengi dengine derler ortamınızın bozuklugundan mıdır yoksa sızden kaynaklanan bır durum mudur bunu en ıyı aslında sızın bılmenız gerekırdı. Hıcbırsey yapmadan ınsanlar sızden uzaklasıyorsa bu ya onların kabahatıdır ya da uzerınızde bırıken negatıf bır enerjı vardır. BUnlar benım gorusum. Sunuda soylemek ısterım kı yalnızlıga alıstıysanız hıc bozmayın.

Yalnız olmak istemiyorum. Benden kaynaklanan bişey olduğunu düşünüyorum sanırım üzerimde yüklü bir negatif enerji var ve bu enerjiyi nasıl atabileceğimi bilmiyorum.

bende telepatiye bağlıyorum negatife şartlanınca ciddi anlamda insanların bakş açısını değiştirebiliyorsun sen bunu farkında olmadan yapıyor olabilirsin. Zikir ve dualarla hem enerjini yükseltip hem de bakış açını değiştirebilirsin bence

Evet haklı olduğunuzu düşünüyorum peki bana uygun zikir ve duaları söyleyebilir misiniz

Çekim yasasından dolayı böyle oluyor.iman gücü çok önemli.kalpten gönülden şüphe duymadan istedimmi emin ol ki düzeliceksindir.

Çekim yasasını araştırmıştım fakat denemenin işe yaramayacağını düşündüm. Denerim teşekkürler.

asterix

Kayıtlı Üye
Sizin auranızda ağır negatif bunaltıcı bir enerji yoksa,enerjei asalağı değilseniz psikolajik olarak bazı karakter analizlernizi yapmanız lazım kendi kendine psikanilz diye bir kitap var (Karen Horney adlı yazarınki olan Freudinki deği)l o kitabı okuyun kendinize uygulayın,bazı kişiler pasif agresif davranış vs içinde olabilir birikmiş öfek öz nefret içinde olabilir yada sizden kaynaklanmayan bir sorunda olabilir bazı çok orjinal ve ileri düzeyli kişilerde topluma ayaka uyduramaz ve sorunlu sanılır dahilerin çoğu böyledir.

omercan42

Kayıtlı Üye
Sizin auranızda ağır negatif bunaltıcı bir enerji yoksa,enerjei asalağı değilseniz psikolajik olarak bazı karakter analizlernizi yapmanız lazım kendi kendine psikanilz diye bir kitap var (Karen Horney adlı yazarınki olan Freudinki deği)l o kitabı okuyun kendinize uygulayın,bazı kişiler pasif agresif davranış vs içinde olabilir birikmiş öfek öz nefret içinde olabilir yada sizden kaynaklanmayan bir sorunda olabilir bazı çok orjinal ve ileri düzeyli kişilerde topluma ayaka uyduramaz ve sorunlu sanılır dahilerin çoğu böyledir.

Dahi olduğumu sanmıyorum. Pasif agresif davranış vs. hakkında söyledikleriniz biraz yabancı terimler gibi geldi sanırım kitabı okuduktan sonra anlayabilirim. Önceki sayfada alıntı yaptığım mesajlara cevap gelse çok iyi olurdu. Gerçekten kötü durumdayım.

Kötü durumu şöyle açıklayım aklıma eskiden etrafımda olan 2-3 insan ve bugüne kadar beni gerçekten sevdiğini düşündüğüm tek insan (ailem haricinde tabii ki) aklıma geliyor ve ağlıyorum. Çaresizlikten, yalnızlıktan, onları kaybetmekten. Benden giden herkes bir daha bulunmayacak kadar değerli çünkü gelen yok.

hasan06

Kayıtlı Üye
her şeyi ama herşeyide büyüye bağlamak doğru olmaz hemde hiç. belki sert konuşuyorsun belki ortamda yapılmayacak davranış yada soğuk şakalar. demek istediğim herşeyi büyüye bağlamak doğru değil. iletişim kuramadığın arkadasalara sordun mu neden bana soğuk davranıyorsunuz diye ? eminim aradığın cvb orada.

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Fiziksel olarak herhangi bir sorununuz veya rahatsızlığınız var mı peki ? Özellikle üreme organları ve boğazla alakalı?

campanella

Kayıtlı Üye
Çok afedersiniz ama bir şey sormadan geçemedim, "off bu geldi diye bağırmaları" bu cümleyi gerçekten kullanan birileri varsa etrafınızda VE siz onlara bunu söyletecek geçerli bir neden vermediyseniz, neden üzülüyor yada en azından kafanıza takıyorsunuz? Değer mi? Eğer cevabınız kendinize içtenlikle bir hayır ise hiç korkmayın bunun çaresi elbet vardır... Kusura bakmayın ama size gösterilen bu tavrı ancak ergenler sergiler... Yaşınız bundan büyükse bu ergen ortamından kurtulun bir an önce.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Sorunun nereden kaynaklandığını anlamak için hayatınızı birebir bilmek lazım.Size nefret duyulması zamanında yaptıklarınızdan mı yoksa karşıdakikişilerin kibrinden mi buna karşıdan bakarak karar veremeyiz.Ancak insanların sizi sevmemesi gibi durumlara kısmen bir açıklamada bulunabiliriz.Ezoterik şifa isimli kitaptan bir kaç kelime aktarmak istiyorum,bu konuyla bağlantılı olabileceğini düşünüyorum çünkü

Bir çok kişi kısmetsizlik problemi yaşadığını düşünür.Çabuk nazar değdiğine,yıldızının düşük olduğuna inanır.Aslında kısmetsizlik veya nazar olarak algıladıkları durum duygusal bedenlerindeki zifttir.

Enerji bedenlerinin anlatıldığı kısımdan alıntıdır burası.Sizin durumunuz tek taraflı olarak incelenemez bence,bu yapılırsa hata olur.Psikolojik desteğin yanında işin ehli bir yaşam koçunun rehberliğine ihtiyacınız var diye düşünüyorum.

omercan42

Kayıtlı Üye
her şeyi ama herşeyide büyüye bağlamak doğru olmaz hemde hiç. belki sert konuşuyorsun belki ortamda yapılmayacak davranış yada soğuk şakalar. demek istediğim herşeyi büyüye bağlamak doğru değil. iletişim kuramadığın arkadasalara sordun mu neden bana soğuk davranıyorsunuz diye ? eminim aradığın cvb orada.

Sormadım ama böyle davranmaları için gerçekten geçerli bir neden olduğunu sanmıyorum genelde insanları güldürebilen biriyim.

Fiziksel olarak herhangi bir sorununuz veya rahatsızlığınız var mı peki ? Özellikle üreme organları ve boğazla alakalı?

Hayır. Boyum normalden biraz uzun (1.90) başka da bir problemim yok.

Ama her zaman iyi biri ol bunuda altını çizerek belirtmek istiyorum :)

Her türlü iyiliği her türlü yardımı yaparım ama kavga edecek baskınlık kuracak birisi değilim istesem de yapamıyorum.

Sorunun nereden kaynaklandığını anlamak için hayatınızı birebir bilmek lazım.Size nefret duyulması zamanında yaptıklarınızdan mı yoksa karşıdakikişilerin kibrinden mi buna karşıdan bakarak karar veremeyiz.Ancak insanların sizi sevmemesi gibi durumlara kısmen bir açıklamada bulunabiliriz.Ezoterik şifa isimli kitaptan bir kaç kelime aktarmak istiyorum,bu konuyla bağlantılı olabileceğini düşünüyorum çünkü

Bir çok kişi kısmetsizlik problemi yaşadığını düşünür.Çabuk nazar değdiğine,yıldızının düşük olduğuna inanır.Aslında kısmetsizlik veya nazar olarak algıladıkları durum duygusal bedenlerindeki zifttir.

Enerji bedenlerinin anlatıldığı kısımdan alıntıdır burası.Sizin durumunuz tek taraflı olarak incelenemez bence,bu yapılırsa hata olur.Psikolojik desteğin yanında işin ehli bir yaşam koçunun rehberliğine ihtiyacınız var diye düşünüyorum.

Beni yeni tanımış birine zamanında bişey yapabilmiş olacağımı sanmıyorum. Ama son kısımda haklı olduğunuzu düşünüyorum fakat yoğun okul hayatı yüzünden bunu yapacak vaktim yok.

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Şu an yazacaklarımı arkadaşımı tenzih ederek yazıyorum. Birçok insan hatta insanların % 90 ı kendinde olan bir sorunu görmeme eğilimindedir. Kendi için normal olan bir davranış kalıbı diğer insanlar ve toplum tarafından kabul görmeme durumu çok fazladır. Giyim kuşam, siyasi görüş, sosyoekonomik yapı, mezhep vs... gibi birçok etken çevre tarafından eleştirel bir nedene bağlanarak size karşı antipatik bir fikre ya da hisse sahip olabilir. Bilinçli olarak bunu sorgularken aslında bilinciniz sürekli bahaneler bulur. Yaptığı davranış ya da kişilik özelliklerini pozitif görmesine neden olacak bazı bahaneler bilinç mutlaka üretir. Zaten bilincin görevi budur. İkincisi çakralarında bazı yırtıklar delikler olan insanlar da bu tür etkiler hisseder. Ve çevresi tarafından bu tür tepkilere maruz kalır. Özellikle güneş çakrası ve Boğaz çakrasında dengesizlik olan insanlarda bu problemler görülmektedir. Diğer bir sebep de insanlara karşı güven problemi taşıyor olmanızdan kaynaklanır. Okuduğum Zaman önyargı olarak bu hissi taşıdığınızı ne görüyorum. Evren her zaman söylediğimiz gibi alver döngüsü ile hareket eder. Siz evrene bu enerjiyi gönderdiğiniz Zaman karşılık olarak beklediğiniz etki ve tepkiyi yaşarsınız. Yaratıcının cevabı olumsuzluk içermez. Sizin niyetiniz olumsuzluk içerir. Bu bakiş açısının da değişmesi gerekir. Tabi ki yapılmış yanlış bir çalışma böyle bir duruma da neden olabilir. Bu durumda uzman bir kişiden destek almanız şarttır. Sevgi ve ışıkla...

altena

Kayıtlı Üye
omercan, yaşını bilmiyorum. Ancak kabul edilme edilmeme gibi bir konuyu takıntı haline getirmişsin ve iki kutupluluk içinde yaşıyorsun. Bu düşünce yanlış en başta. İnsanlar günümüzde kolay güvenmiyorlar, en iyi ihtimalle seni umursamazlar, nefretle yaklaşanlar da normaldir. Tanışırken aura önemlidir, pek çok etken vardır ama sen insanlarla tanışırken "kabul edilme" üzerine kendini şartlandırdıkça bunun altından kalkamazsın. Böyle bir sorunla geldiğine göre manevi açıdan da bir takım boşlukların olduğunu, hayatla ilgili bir takım kanaat eksikliklerin olduğu çıkarımında bulundum.

Sana bir itirafta bulunayım, üniversiteye gelene kadar senin yaşadıklarının benzerini yaşadım. Hatta kabul edilmek öyle bir açlık haline geldi ki, kendi değerlerimi keşfetmek yerine, karşıdaki insanlar yeter ki kabul etsin diye kendimi tabakta servis ettim pek çok niyeti bozuk kişiye. Sonra ne oldu biliyor musun? Ne yaparsam yapayım, kabul edilmek amaçlı yaptığım hiç bir şeyin faydası olmadığını gördüm. Sen kendini kabul etmiyorsun kısacası azizim. Hayat acımasızdır. Sadece sana değil. Senin en başta iç dünyandaki o pisliklerden arınman lazım. o pislikler, senin bu yaşa gelene kadar çevreden aldığın negatif telkinler. Yapamazsınlar edemezsinler. Ve dost dediğin insanlar olduğunda bile, o insanların senden hazzedemeyeceği şeyler olacağını da unutma. Güzel sözler duymaya şartlananlar, kötü sözlerden daha fazla yara alırlar. Kısacası, kendini tanı, geliştir. İnsanları birinci öncelikten düşür, kendine hedefler koy. Öğren, çevreni gözlemle, insanlar birbirine nasıl yaklaşıyor, ne tepkiler alıyor. Yorumla. Ama şahsimce en güzel tavsiye, Peygamber Efendimiz'i tanıman. O'nun öğretilerini okuyup anlamaya çalışman. Ardından kendi değerlerini, hakikat üzerine kur. Bunlar acı süreç, seneler sürer, ama meyvesi güzeldir. Ondan sonra, dünyada düşman ararsın bulamazsın. İyi insan olmayı kabul edilmek için değil, hayırlara vesile olmak için iste kısacası. Sevildiğin zaman da, kabul edilmenin çok kritik bir konu olmadığını, önemli olanın maneviyat olduğunu görürsün, bir daha zirilyon kez düşsen, kalkmayı bilirsin. Sevgiler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...