İnsanları uzaklaştırıyorlar...

xxcxx12

Kayıtlı Üye
Başta söylemek isterim bu benim kendi düşüncem,teorim.Farkındamısınz bilemem ama son zamanlarda parapsikolojiyi dalga konusuna gerçek olmadığına çekiyorlar çünkü bu konularda ilerlemenin başı inanç.İnsanın aklına birkere tereddüt yerleştimi başarması bi okadar zor.Örnek vereyim astral seyahat konusunu içeren Ruhlar Bölgesi filmi.Astral seyahatın nekdar çok korkunç olduğu insanlara gösteriliyor.Oysaki yararı kötülüğünden çok artı kötülük dediysem filmdeki gibi saçma değil bedeni geçirme felan.Anlatmak istediğim bunun gibi parapsikoloji ilgili şeyleri son zamanlarda herkes ilgileniyor ve bazı kişiler insanların öğrenmesine engel olmak istiyor.Çünkü herkes astral seyahati herkez yapabilir ama böyle tereddüt beyinlerine yerleştimi çok zor.Çünkü astral seyahatte ustalaşmış biri geleceği daha parlak.Dünyayı daha farklı görür ve bunun önüne geçmeye çalışıyorlar.

nikotin-34

Kayıtlı Üye
çok haklısınız. ben küresel planların insanları gittikçe aptallaştırdığını hissediyorum her alanda. izlediğimiz,okuduğumuz bir sürü kaynakta belli bir grubun insanların tepkisizliğini amaçladığını, zamanla robotlaştırdığını görüyoruz. bunu komplo teorisi olarak göstererek de üstüne düşünmemeyi, düşünenleri de vazgeçirmeye iyi biliyorlar.

insanları bir anda robotlaştıramazsın. misal bir kurbağa deneyi var: kurbağayı ilk önce soğuk suya koyuyor. hiç kurtulma peşine düşmüyor. çünkü bi zararını görmüyor. sonra yavaş yavaş alttan ısı veriyorlar. kurbağa suyun içindeyken derece değiştiği için vücudu suyun kaynadığını algılayamıyor. sonunda ölüyor tabi.

insanlarda bu şekilde gittikçe kontrol altına alınıyor. önce bir kamera, sonra ülkenin en büyük şehirlerine sonra mahallelerine sonra her sokakta kamera oluyor.
ve en sonunda insanlara çip takacaklar. ki zaten haberlerde okumuşsunuzdur kimliklerimiz çipli olacakmış. sonuç olarak suyun içindeyiz ve ısıyı ufaktan vermeye başladılar. saygılarımla

Ori

Kayıtlı Üye
Çok haklısınız arkadaşlar. İnsanlar gerçekten kontrol altındalar şuan ve daha da evcilleştirilecekler. Aptal nesil yetiştirilecek ve dünyayı yönetenlerin istenildiği gibi olacak herşey.

byrosa

Kayıtlı Üye
Merhaba, ori görüşmeyeli uzun zaman oldu nasılsın?

Elbette, arkadaşlar şu anda özellikle bilinç altı teknikleriyle insanların dünya'ya olan bakış açılarını kilitliyorlar. Farkındalıklarını küçülterek sadece tek bir şeye odaklama etkisinde tutuyorlar. Bunlardan etkilenen özellikle çocuklar, yeni bir nesil bunun etkisi altında kalacak, düşünme, sorgulama gibi kişisel yönden büyük değişim sağlayan faaliyetlerden yoksun kalıcaklar. Çevrelerinde bulunan insanları anlamakta güçlük çekicekler ve sadece kendi bildiklerinin doğru olduğunu düşünecekler. Astral Seyahat bambaşka bir boyut burada ustalaşmış insanlara gerçekten değer verilmesi gerekiyor. Şunu da belirteyim, Astral Seyahat'i tamamen ele almış insanlar birbirlerinin projeksiyonlarında yer alabiliyor ve burada konuşmalar, seanslar düzenleyebiliyorlar. Bir ülkenin diğer ucunda dahi olsa iletişim sağlayabiliyorlar. Bunlar insanlık açısından çok önemli şeylerdir. Beynimizin farkında olmadan yapabileceği mucizeler var ve bizim bunları açığa çıkartıp kontrol etmemiz gerekli ki her şeyin farkına varalım.

exotic

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci [Sürünüyoz bea :D]
herkese selam öncelikle.ben de görüşlerimi yazayım dedim :) yukarıdaki görüşlere aynen katılıyorum ki insanlar içlerindeki güçten uzaklaştırılıyor ve özleri unutturuluyor... ne yazık ki biz ve bizler gibi düşünenlerin dışında kimse bunun bilincinde değil.kötüler amacına ulaşıyor.Parapsikolojik bilgi içeren, meta fiziki konuları kapsayan herşey dalga konusu olarak gösterilmekle kalmıyor.zihinlere bu şekilde yer ediyor.bundan ziyade insanların kalplerindeki sevgi`yi unutturmaya çalışıyorlar.bugün dünyanın çeşitli bölgelerinde bir çok müzik ve dans grubu bunu insanlara anlatmaya çalışıyorlar."güneş gibi birdik sonra parçalandık ve kendi yollarımıza giittik" "kalplerindeki şefkati kaybettiler, nasıl seveceklerini unuttular, sonunu görmelerine rağmen hala doymuyorlar.(burada gönderme yaptıkları hedef biz insanlar) " ve çok haklılar bi yolunu bulmalıyız... mücadele için geç kalmadan, en azından küçük sorunları yoluna koymanın "Bir Yolunu Bulmalıyız" kötülerin bu uğraşları yakında bizi de içine alan büyük bir savaşa dönüşecek.. hazır olmalıyız...

Sevgi ve Işıkla kalın.. kalplerdeki sevginin hiç kaybedilmemesi dileğiyle .. iyi forumlar ...