İnsanları analiz etmek, kişiliğini öğrenmek

Snaxx

Kayıtlı Üye
Ben tanıştığım insanları ister istemez ufak tahminlerle analiz edebiliyorum. örneğin bu kişinin annesi/babası ölmüş, annesi babası ayrı diyebiliyorum bazı insanlara bakarak. psikolojik problemleri de farkedebiliyorum ama sadece var/yok olarak. türlerine vesaire hakim değilim zaten. şu yaptığının amacı şu, kız/erkek düşkünü gibi şeyler de söyleyebiliyorum ama istemsiz kendi kendine geliyor, anlamaya odaklanınca anlayamıyorum. lafın kısası böyle bir özelliğim var, psişik bir yetenek olduğunu vesaire sanmıyorum fakat ben böyle bir yeteneğim olsun istiyorum ve bu özelliğimi geliştirmek istiyorum ne yapabilirim? tavsiyeleriniz nelerdir?

ThEnd

Kayıtlı Üye
Hislerin güçlü demek ki ama bu yorumları herkes yapabilir. 6.hissini geliştirecek çalışmalar yapıp, 3.göz çakranla çalışabilirsin.

D

DAİMON

Yaşınız kaç bilmiyorm ama yaşla birlikte tecrübeler artıyor, terazi de iyiden iyiye hassaslaşınca bu tür hissedişler bence normal .
Sadece şu var ki; istidadınız bu yönde. Ama bence bu yönünüzü geliştirmezden evvel iradenize yüklenin. Kalbinizin sesini dinleyin ama aklınızla yol alın.
Sizin gibi hassas, insanların sayısı arttı. Bu tür insnaların sayısındaki artışı kıyamet alametlerine bağlıyorum. (şahsi fikrimi sunmak istedim) Allah u alem..

Snaxx

Kayıtlı Üye
Yaşınız kaç bilmiyorm ama yaşla birlikte tecrübeler artıyor, terazi de iyiden iyiye hassaslaşınca bu tür hissedişler bence normal .
Sadece şu var ki; istidadınız bu yönde. Ama bence bu yönünüzü geliştirmezden evvel iradenize yüklenin. Kalbinizin sesini dinleyin ama aklınızla yol alın.
Sizin gibi hassas, insanların sayısı arttı. Bu tür insnaların sayısındaki artışı kıyamet alametlerine bağlıyorum. (şahsi fikrimi sunmak istedim) Allah u alem..

Hislerin güçlü demek ki ama bu yorumları herkes yapabilir. 6.hissini geliştirecek çalışmalar yapıp, 3.göz çakranla çalışabilirsin.

Yaşım 19. Ben de konuda bundan bahsettim, normal bir olay bu fakat ben bunu geliştirmek istiyorum.
6. Hissimi nasıl geliştirebilirim mesela? Yönlendirmeye ihtiyacım var çünkü internette gördüğümüz her şey doğru değil ne yazık ki...

Özgür Psişik 28/34

Kayıtlı Üye
Sende benim gibi upirsin kanka. Hislerimiz aynı. Bir kişinin gözlerine baktığımda geçmişi hakkında, kim olduğu, karekteri vs hepsini vizyon olarak görebiliyorum ve doğru çıkıyor. Telepati de üstümüze yok ne diyelim :D ikimizin de hisleri kuvvetli çünkü ikimizde upiriz....sanırım. ben upirim ama seni bilemem. Daha çok upirler de gözüküyor bu yetenek.
*gecen enerjiyle dolsun*

D

DAİMON

Sende benim gibi upirsin kanka. Hislerimiz aynı. Bir kişinin gözlerine baktığımda geçmişi hakkında, kim olduğu, karekteri vs hepsini vizyon olarak görebiliyorum ve doğru çıkıyor. Telepati de üstümüze yok ne diyelim :D ikimizin de hisleri kuvvetli çünkü ikimizde upiriz....sanırım. ben upirim ama seni bilemem. Daha çok upirler de gözüküyor bu yetenek.
*gecen enerjiyle dolsun*
Upir nedir acaba nasıl anladınız upir oldugunuzu?

Dnz1

Kayıtlı Üye
bu durum bendede var birine bakınca direk herşeyini anlamak hatta zeka seviyesini veya bir duruma verebileceği tepkileri hepsini anlayabiliyorum daha önceden bakım yaptırmıştım gönül gözü açık dediler sizinkide bu durumdan olabilir