insanın ismi kaderini etkiler mi

Efgan

Kayıtlı Üye
İsim insanın enerjisini etkiliyor. Bir yakınımızın kız çocuğu aşırı derecede agresif, hareketli ve patlamaları olan bir çocuktu. Hiçbir şey fayda etmedi. "Savaşçı kadın" manasına gelen bir ismi vardı. İsmini değiştirdiler cocuğun huyu suyu da değişti.

Özellikle büyüklerden birinin ismi koyulduğu zaman huyu suyu ve yaşamları çok benziyor
Kesinlikle size katılıyorum."Furkan" adında bir akrabam var.Çok yaramaz aşırı hareketli.Bu ad verilenler çok hareketli, yaramazlık yapan çocuk oluyorlar.Bir başka örnek olarak bana göre "Emre" adı.Bu ada sahip olanlar da genelde çok yaramaz aşırı hareketli oluyor.

(“Sağ elindekini at. Asân, onların sihirbaz hilesiyle yaptıklarını yutar. Onların oyunları bir sihir hilesidir. Sihirbazlar elde ettiği sonuç itibariyle iflâh olmazlar, başarıya ulaşamazlar.” dedik.) Tâ-Hâ Suresi 69. Ayet

Ü

Üye silindi 76175

Merhaba birçok şeyin başıma ismimden dolayı geldiğini düşünmeye başladım bence benim adım uğursuz bunla ilgili bilgisi olan varmı adımı değiştirsem nasıl bir isim önerirsiniz özellikle zengin olmak ve şans açısından
Kim çocuğuna Uğursuz ismini koyar yahu?

Soyadın ile ahengini merak ettim şimdi.

fuumaster

Kayıtlı Üye
Kesinlikle size katılıyorum."Furkan" adında bir akrabam var.Çok yaramaz aşırı hareketli.Bu ad verilenler çok hareketli, yaramazlık yapan çocuk oluyorlar.Bir başka örnek olarak bana göre "Emre" adı.Bu ada sahip olanlar da genelde çok yaramaz aşırı hareketli oluyor.

(“Sağ elindekini at. Asân, onların sihirbaz hilesiyle yaptıklarını yutar. Onların oyunları bir sihir hilesidir. Sihirbazlar elde ettiği sonuç itibariyle iflâh olmazlar, başarıya ulaşamazlar.” dedik.) Tâ-Hâ Suresi 69. Ayet

dostum öle bir yazmışsın ki bende merak ettim ismini. ancak şunu bil isim değişmek dinen caiz. isminden memnun değilsen değiştirebillrsin elbette. Ve diğer tarafta mahşer meydanınd aherkes kendi istediği ismi ile çağrılır. ismini değişeceksen yukarıdaki konuları oku. yukarda bşyerlerde tavsiye var olacak ismini dğeişmek için işin ilmini bilen birilerini bulup ebced hesabı ile doğum haritana uygun bir isim alabilirsin.

Ancak şunuda belirteyim illa ismindne kaynaklanıyor olmak zorudna diğil. isimi etkili oluyor elbet ama dikkat et aynı gün aynı saatlerde ülkenin ayda dünyanın dört bir tarafında doğmuş onlarca insan var. isimleir farklı farklı da olsa yıldızları aynı açıda olduğundan astrolojik olarak aynı etkiyi paylaşıyorlar bir çoğu. ek oalrka bunuda unutmamk gerek. kaderinin nasibinin, rızk ve rezzakının açılması dileği ile sen bu konudada yardım almayı düşün bence. işlerinin açıllması ve yolunda gitmesi için vefk yazdırabilriisn veya ayetler içeren herhangi bir şey.
şahsen 35 yaşını bulmuş ama evlenememiş bir arkadaşım vardı. mesleği de var vede güzel durumu. açıkta diğil en azından memur olarak. bana takılıp dururudu ama şakasına. 3 yada 4 ay kadar cididileşti evlendir beni evlendir beni artık hesabına gitmeye başladı. ona uygun bireyler buldum. ayet ve vefk uygulamasını aynı anda yaptım. şaşıracak kadar kısa sürede hayırlı bir nasip buldu. düğün tarihi belirlediler. evleniyorlar. tamda istediği gibi birini buldu hayırlısıyla. bazen biraz nasip işi. nasip ne zamansa o zmana olur bazı şeyler. kaderi mutlaksa kisme değiştiremez ancak allahın lutfu ile vesile olunabilir. bazı şeylere...