İmdat...Fazla abartmak istememiştim ama...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

YasinLY

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar panik yok :) tamam. Konu kapatılabilir heran Sn. Kıvep'e yardımcı olmaya çalışalım...

La-edri

Kayıtlı Üye
Üzgünüm ama anlamıyorsunuz . Ben Yasin adlı arkadaşımıza herhangi bir atılma yapmadım ve ben onu suçlamış bulunmakta değilim . Benim hakkında yorum yaptığım kişi arkhe93 adlı bir üyeydi . Yasin adlı arkadaşımız oradan bir atılım gerçekleştirdi . Farklı bir üyeyi savunmaya çalıştı . Sizde Yasin adlı üyeyi savunmaya başladınız . Bırakın herkes kendi savunmasını yapsın . :) Bakınız sitemiz bir büyü okuludur . Ona göre çerçevelendirme yapınız . Hiç bir din,dil,ırk ayrımına taviz veremem . Benim yazılarımı ve anlatmak istediğimi anlamaya çalışın efendim . Hemen bir cephe kurmayın . Tavır ve üslübunuzu belli düzen içerisinde tutun . Bu arada ben kısıtlamaya değil aksine kısıtlamayı oluşturan duvarları kırmaya çalışıyorum . Ayrıca konuyu tartışmaya sündürmeyiniz kısmından neresini anlamayıpda tahrik edici mesajları devam ettirmeyi sürdürüyosunuz ?

Hickimseyi savundugum yok, ancak rahatsiz edici buldum davranislarinizi, Bir üyemiz yardim istiyor,diger üyeler bütün sayfayi kavga dolu yazilar ile dolduruyor..
Varsa yardimci olabilecek bir bilgi buyrun ! Yok isede sirf birseyler yazmis olmak icin yazmayin,
Bakin Yasin bir öneride bulunmus,bu birseydir o önerinin degerini soruyu soran Arkadasimiz bicer !Bunun altini cizmek istedim, cephe falan kurdugum yok...saygilar

Ajan 47

Kayıtlı Üye
Hickimseyi savundugum yok, ancak rahatsiz edici buldum davranislarinizi, Bir üyemiz yardim istiyor,diger üyeler bütün sayfayi kavga dolu yazilar ile dolduruyor..
Varsa yardimci olabilecek bir bilgi buyrun ! Yok isede sirf birseyler yazmis olmak icin yazmayin,
Bakin Yasin bir öneride bulunmus,bu birseydir o önerinin degerini soruyu soran Arkadasimiz bicer !Bunun altini cizmek istedim, cephe falan kurdugum yok...saygilar
Bu yazdıklarınızı düzgün bir cümle saygılı bir üslupla yazabilirdiniz . Onuda yapmadınız . Daha fazla tartışmayı sündürmenin anlamı yok bunu daha 1. sayfada söyledim söylemeyede devam ediyorum . Benim zaten sizin yaklaşımınıza uygun bir üye olduğumu nasıl göremiyorsunuz ? Bende sizin söylediklerinizi demek istiyorum bunun yanında ayrım yapılmamasını söylüyorum . Sıkıcı bir hal almaya başladı . Sündürdükçe sündürüyorsunuz . Özel bir şeyler sunacaktım ki üyemize tartışmaya ayırdığım vakitten ona zaman kalmadı . Bırakın bu noktada kalsın , uzatmayın .

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Arkadaşlar panik yok :) tamam. Konu kapatılabilir heran Sn. Kıvep'e yardımcı olmaya çalışalım...
Evet konu sizin yaklaşımınız sebebiyle kilitlendi. Tarafsızlık ilkesini zedeleyici ve üyelere karşı tutumunuza daha dikkat etmeniz gerekmektedir. Madem yardım isteyen kişi amcanızın oğlu ve zaten sizin peşin yargılı yardım methodunuz var kendisi neden konu açtı ki? Size danışsa daha iyi olurmuş gibi görünüyor. Zira farklı fikir ve yalaşımlara tepkiniz olduğu izlenimi yaratmışsınız. Konu kiltlenmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...