İmajinasyon ve daha büyük bir sorun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

LipLip

Kayıtlı Üye
Sa arkadaşlar bazı sorularım olucak yardımcı olursanız sevinirim.
İmajinasyon yeteneği ne kadar güçlü olabilir ? En fazla neler yapılabilir ? Karşı taraf bunu nasıl hisseder ? Bana en uç noktaları söylemeniz gerek ? Karşı tarafın beni hissettiğini biliyorum ama soramayacağım birisi korktuğum konu her konuştuğumu duyabiliyor mu ? Rüyasında görmüş olabilir mi ? çünki ben bu yeteneği öyle yöntemler okuyarak vs. uğraşmadım.Forumda konuştuğum birisi çok güçlü demişti.Örnek vermek gerekirse senelerdir görüşmediğim aramın bozuk olduğu birisini sabaha kadar bir şarkı ile beraber düşündüm yarın netice gösterdiğine kanaat getirdim tabi kendi ağzı ile söylemedi.işin doğrusu bende bunu yeni anlıyorum.
Birkaç kişiyi hasta ettiğimi düşünüyorum onlar öyle düşünüyor aslında ama işte emin olamıyor insan.
Bu yetenek ile birisi öldürülebilir mi ?
Korkuyorum çünki bilinç altı sorunlarımda var konuşurken veya yazarken sanki başka birine beni anlattırıyorum bunun gibi veya bazen öyle anlar geliyor ki sanki başka biri benim yerime düşünüyor tepkiler veriyor düşününce bukadar zeki olmama ihtimal yok veya bakıyorum kızgın bir tepkime bakıyorum ama o sırada kızgın olmuyorum mesela mutlu hissettiğim bir an oluyor lütfen işinin ehli insanlar cevap versin kafam bir ton zaten sizde yağ sürmeyin iyi forumlar..

LipLip

Kayıtlı Üye
1 saattir konuma bakıyor bazı arkadaşlar :) cevap mı düşünüyorlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...