İki kişiyi ayırmak için-1

PUNKY

Kayıtlı Üye
evet punky e katılıyorum her ikside günahtır ama denize düşen yılana sarılır misali yapıyoruz işte.

Zaten genelde,çok günah şöyle böyle diyenlerin daha sonra bu işlerle senden benden daha fazla uğraştığını görünce çok şaşırıyorum...Genel tabir kullandım kimse üstüne alınmasın...

selenim

Banlı Kullanıcı
etkileşim sizin enerjinizle orantılıdır..ters tepe bilir..her zaman uyarıyorum belki ama herkes denememeli...

büyücü

Kayıtlı Üye
yumurta buyusunu yapınca yumurta kırılınca gerı buyuyu bozma gıbı bır carede yokmus dogrumu

bese

Banlı Kullanıcı
Yazilmasi gereken duanin arapçasinida yazarmisiniz

SaSSa

Banlı Kullanıcı
İş
Teacher
Bu büyü annemle babama evlenmesinler diye yapılıp annemin evinin eşiğine dökülmüş ama gördüğünüz gibi ben varım :)

Yani onların sevgisi her türlü büyüyü aştı diyorum.

Hıh!

;)

kermit

Kayıtlı Üye
Zaten genelde,çok günah şöyle böyle diyenlerin daha sonra bu işlerle senden benden daha fazla uğraştığını görünce çok şaşırıyorum...Genel tabir kullandım kimse üstüne alınmasın...

Bırak reis bırak :) günah, haram, iblissiniz siz, kafirsiniz dedikten sonra, özelden ölüyorum, bitiyorum, günahsa günah bana, benim amacım iyi, bana büyü öğretin diyenlerden çok var :)

AkeLdan

Kayıtlı Üye
hehe evet haklısn kermit o tipler de var:D:hurray:

yaren81

Kayıtlı Üye
Bir bizim sevgimiz üstün gelemedi büyülere of off.Bende birine yapmayı cok istiyorum ama yapamıyorum :(

PUNKY

Kayıtlı Üye
Bir bizim sevgimiz üstün gelemedi büyülere of off.Bende birine yapmayı cok istiyorum ama yapamıyorum :(

Yapılan büyüleri bozdurmadan sevgi can çekişir, bozdurda gör bakalım geliyor mu gelmiyor mu? Kendini parçalama, gün ola devran döne elbet bir gün isteğine ulaşacaksın sadece sabır...

yaren81

Kayıtlı Üye
inşallah sevgili adminim..ilk sizlerle paylaşacağım bir düzelse allahın izniyle

yaralımelek

Kayıtlı Üye
arkadaşlar benimde derdim sevdiğim kişi başka biriyle birlikte ama bendende kopamıyo bende seviyorum onu görmemzlikten geliyorum kaybetmek istemiyorum ne yaprda kendime baglar diğer kişiyi aradan çıkartırım bana yardım edermisiniz:(

PUNKY

Kayıtlı Üye
arkadaşlar benimde derdim sevdiğim kişi başka biriyle birlikte ama bendende kopamıyo bende seviyorum onu görmemzlikten geliyorum kaybetmek istemiyorum ne yaprda kendime baglar diğer kişiyi aradan çıkartırım bana yardım edermisiniz:(

Aklını başına al, ikinizide birbirinizle aldatıyor işte, bu kişiden hayır mı gelir?Haydi büyü yaptın seninle olmaya başladı, hayatın boyunca seni aldatmasına göz mü yumacaksın? Gurur herşeyden üstündür ve insanlar onurları için yaşar ben bunu bilir bunu söylerim...

playxburak

Kayıtlı Üye
İş
esnaf

Olmuyorsa olmuyor demektir... büyü sürekli değildir insanın büyüden kurtulma süresi vardır bir süre sonra büyünün etkisi geçer ve tekrar aldatılmaya başlarsın ...
ama illede ben onu istiyorum diyorsan bu konuyu forumda arat yada urumdan yardım iste yardımcı olacaktır neticede urası büyü okulu ve sende büyü öğrenmek istiyorsun ...

portakalnar

Kayıtlı Üye
yumurtaların cumartesi doğmuş olmaları şart mı acaba olmasa büyü tutmuyor mu ?

kobra

Kayıtlı Üye
Bu sayfa yı baştan sona herkesin yazdığı ile okudum. gördüm ki çoğunluk birilerine zarar verme tarartarı (kötü büyü yapma taraftarı) Sizce bu gün üzerine 100 yıl koyduğumuzda dünya yeniden boşalmış ve dolmuş olduğu bir hayat için değer diyorsanız yapın.

Lütfen sabırlı olun hayat imtihan yeri şu büyük günahı işlemeyin.
burada yazmayın demiyorum. zaten kafaya koyan adam her yerden bulur ama UYGULAMAYA GEÇİRMEYiN. Çünkü şu 3 günlük dünya muttluluğu için değmez....

yasemin

Kayıtlı Üye
1)Diyelim birisi karı kocayı ayırmak için büyü yaptı ve yılmıyor. Belirli dönemlerde ayrılıyorlar. Bu durumda bu büyü çözülmeden odkara gibi aşk büyüsü yapılsa ne olur? Adama sevgili karısından ayrılsın diye yapıyor karısı da aşık olsun diye ? Ha Urum özellikle ne olur? Adam kafayı yer de sonuçta kadınlar " yorgan gitti kavga bitti mi " derler?:p;)

2)Yine o büyü dururken onların yani büyü ytapanla kocasının ayrılması için büyü yapılsa ne olur. Sonuçta o kadın da adamın karısı da beraber " ellerim bomboş" şarkısını söyler 3. bir kadın mı muradına erer?:devil2::(

Urum ve diğer ilgili ve bilgili arkadaşlar gerçekten soruyorum şaka değil ? Bahçeye bir tavuk almayı düşünüyorum da kara tavuk hem de besleyeceğim ölene kadar da kedi ne yapar bilemem. Şimdi o tavuk beni bu durumdan kurtarırsa ona nasıl kıyarım...

yasemin

Kayıtlı Üye
Bir de kedi köpek büyüsü duydunuz mu? Valla büyücü havasına girdim ... Bir şey yapabildiğim yok ama dağları delermişim gibi geliyor hani...:Angel_anim::sifone:

origanum

Yönetici
Bir büyünün etkisi geçmeden ya da bozulmadan yenisi yapılmamalıdır. Sonucu iyi olmaz, herkes açısından.