İçimden çıkmak istiyormuş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Byznr

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Son günlerde, daha doğrusu aylarda demeliyim sanırım.Kendimi rahat hissetmiyorum, bir şey tutarken gücüm gidiyor ve elimde o an ne varsa(çok yüksekten düşmese bile) patlıyor, parçalanıyor.Genel olarak güçsüzlük ve halsizlik var üzerimde.İstersem 10 saat uyuyayım, her an uykum var.Evden dışarı çıkmak istemiyorum.Dedeme okundum ve üzerimde bir ağırlık olduğunu, cinimin içimden çıkmak istediğini söyledi.Sizce bu demek?

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Dedeniz size bakım yapmadan nasıl anlamış içinizde cin olduğunu ? Yani benim bildiğim cin çıkmak isterse çıkabilir istemediği halde bedeninizde kalabildiği durumlar var mı onuda bilmiyorum ama mabet sahiplerine bakım yaptırmanızı öneririm

Byznr

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Dedeniz size bakım yapmadan nasıl anlamış içinizde cin olduğunu ? Yani benim bildiğim cin çıkmak isterse çıkabilir istemediği halde bedeninizde kalabildiği durumlar var mı onuda bilmiyorum ama mabet sahiplerine bakım yaptırmanızı öneririm
Cinim mi diye sorduğumda herkesin bir cini vardır dedi.

La-edri

Kayıtlı Üye
Neden bir doktora gitmediniz ? Guatrinizin funksionunda bir sorun var gibi geldi bana.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Elin boşalıp eşyaları tutamıyorsa koldaki sinirlerle ilgili bir sorun olabilir, yada başka bir sağlık sorunu. Geçmiş olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...