İçim de tuhaf bir güç olduğuna dair his var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

rabia_41

Kayıtlı Üye
İlk önce yazım hataları olursa özür dilerim.Site de daha yeniyim ve çok sevdim siteyi.Şimdiden verdiginiz ve vereceğiniz bilgiler icin Allah razı olsun,Teşekkürler.

Şimdi konuya geçicek olursak şöyle ki;

Küçüklüğümden beri içim de bir şey var.Yani nasıl anlatsam bilmiyorum.Bir güç var uyandırılmayı onu keşfetmemi istiyor.Hissedebiliyorum.Yeteneklerim daha yeni yeni ortaya çıkıyor.Geleceği rüyam da gördügüm oldu bir çok kez.Olacakları çok kuvvetli sezebiliyorum ve de sezdiğim genellikle çıkıyor.Perilere,kurtadamlara,vampirlere,cinlere,uzaydaki diğer varlıklara inancım çok çok fazla ve onların varlığını da çok fazla hissediyorum.Hislerim genellikle hep çıkıyor.Ama içim de olan o tuhaf güç,his,yetenek artık nasıl adlandırılırsa.Bu güç eğer gün yüzüne çıkarsa ne olacağını da sezebiliyorum.Çünkü güç her geçen gün daha da fazla artıyor. Bu gücü sanırsam rüyamm da bir varlık bana belirtti.İzninizle rüyamı anlatıyorum;

Yatak odama çıktım ve kapıyı kapattım.Bir şey almaya gelmiştim ama ne olduğunu hatırlamırdum.Arkamı döndüm kapattıgım kapı dibine dek açıktı.Anlam veremedim.Tam çıkıcakken odadan alt kattan yukarıya çok hızlı bir biçim de tanımadıgım birisi geldi.Siyah saçlı,kahverengi gözlü bir erkek çocuğu.Çocuk bana keskin bir biçim de bakıyordu.Korkmuştum,bedenimi bir his kapladı bir şey olucağına dair.Çocuğa kızdım buraya nasıl geldiğini neden izinsiz girdiğini soruyordum.Çocuk bana eliyle merdivenin üstünde ki kileri işaret ederek orada ki kara siluleti gösterdi ve bana "uyarmak için geldim.Gücün çok fazla dikkat et ona" dedi ve hızla gitti.Sonra kafamı kilere çevirdim kilerin kapısı yoktu ve silulet çok hızlı bir biçim de bana doğru geldi ve insana dönüstü.Daha önce görmediğim bir biçim de yüz güzelliği vardı.Yemyeşil gözleri.Etkilenmiştim açıkçası baktı ve gülümsedi.Bana "Çekil şuradan" deyip içeri girdi odaya.Gerçekte orada olmayan dolapda bir şey aramaya koyuldu.Cin gibi bir varlık olduğunu artık biliyordum.Neyse aramaya devam ediyordu.İçim de ki güç açığa çıktı ve bedenimi inanılmaz bir karıncalanma ve enerji hissettim.Yanina yaklaştım ve ona baktım.Bana baktı ve "Bu bir insana göre çok fazla." dedi ve aramaya devam etti araken nerede bu diyordu.Sonra çekmeceyi kapatıp bana dönüp tekrardan "Çok fazla çok fazla.Dikkat et olumlu yön de ullan.Geri dönücem" dedi ve gitti.

Uyandıktan sonra salakça bir rüya dedim ama şimdi anlıyorum mesaj gibi birşey olduğunu.Bir de insanlara odaklandığım da oluşturdukları enerjiyi görebiliyorum.O enerji de nereleri ağrıyorsa oralarında sarı bir enerji siluleti meydana geliyo ve ağıran yerleri harbiden de gördüğüm yerler çıkıyor.
Umarım yetrli anlatmışımdır.Yazim hataları yüzünden tekrer özür dilerim.

Sorum ise şu:

1)Sizce pisikolojik mi yoksa psişik bi yetenek mi?
2)Eğer pisişik bir yetenekse nasil geliştirebilirim?

Şimdiden teşekkürler.

damned

Kayıtlı Üye
Öncelikle aramıza hoş geldiniz:)

Allah bizleri eşsiz ve mükemmel bir şekilde yarattı. Ben insanı, bağrında nice gizemler barındıran derin okyanuslara benzetirim. Kendi içinizdeki sırları keşfetmek ve vakıf olmak sizin elinizde. Şuan hangi durumda olursanız olun, her zaman daha fazlasını başarma/gerçekleştirme potansiyeline sahipsiniz. İhtiyacınız olan tek şey bunu nasıl yapacağınızı öğrenmek ve öğrendiklerinizi uygulayarak hayata geçirmek. Zihinsel güçlerinizi harekete geçirmek için bir çok yöntem var. Araştırmaya başlamak için en doğru adrestesiniz:)

MadisonAvery

Kayıtlı Üye
Başlamak zaten başarmanın yarısıdır derler. Hepimizin kendi çapında mutlaka yetenekleri vardır önemli olan bunu açığa çıkarmayı istemek ve bunun için çaba vermek.. Emek olmadan yemek olmaz tabiki de. İstemenin gücüne inanın etkisini göreceksiniz

cizgi1

Kayıtlı Üye
Öncelikle çoçukluğundan gelen bir hastalık var mı yada sürekli tekrarlanan bir hastalığınız ateşli bir hastalık varsa bunların etkisi olabilir şayet yoksada o gün yediğin içtiğin bir şey size zarar veriyor olabilir yeni sigaraya alkole başlamışsan da olur yada iş yerinizde evinizde sık sık gittiğin sürekli kaldığın yerlerde ki havayı solduğundan kısacası özetle vücuda giren zehirli maddenin geceleri uyurken temizlenmesinden kaynaklanan bir durum bilinç altınız size oyun oynuyor size bunun bir rüya yada gerçek olduğuna inandırıyor çünkü beyninizde ölen hücreler kendini yeniliyor. Böyle durumlarda tekrar gece tekrarlanmaması için yemek yemenizi öneririm nedeni ise mutluluk hissi ve olayın etkisinden geçmeniz ve midenize birşeylerin girmesi metabolizmanın oyalanması önerim bol bol spor yapın daha fazla yardımcı olmam için sizi tanımam gerekiyor ama gelen bu durumları inançlar yerine ,spor yaparak zehirli çürümüş kimyasal şeylerden uzak durarak başlarsanız bir aşama kaydetmiş olursunuz.Hemen etkisini göstermez bu durumun tekrarlanmaması için dediğim şeyi altı ay süreyle yapmanız gerekiyor sigara dumanından bile uzak durmalısınız ...

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Hipnoz ile yeteneğinizi öğrenebilirsiniz diye biliyorum.Bu konuda urum ile iletişime geçmenizi tavsiye ederim.

gumuskursun

Banlı Kullanıcı
Başlamak zaten başarmanın yarısıdır derler. Hepimizin kendi çapında mutlaka yetenekleri vardır önemli olan bunu açığa çıkarmayı istemek ve bunun için çaba vermek.. Emek olmadan yemek olmaz tabiki de. İstemenin gücüne inanın etkisini göreceksiniz
İnanmak başarmanın yarısıdır o söz hahahahaah

La-edri

Kayıtlı Üye
Icimde bir güc oldugunu hiss ediyorum diyenler parmak kaldirsin..Bütün parmaklar yukaridami? Evet tahmin etmistim.

rabia_41

Kayıtlı Üye
Geleceği görmem,Gelecekle ilgili söylediklerimin sürekli çıkması,anın da hipnoz yapabilmem,Bioenerjimi kullandığımda İstediğim bir şeyi kullanabilmem bilemiyorum bunların bir hastalık olma olasılıgı düşük geliyor.Bazıları işi eğlenceye almış onlar eğlencesini yaparken biz gerçeği keşfetmiş oluruz.Herkes içinde bir his hisseder ama bu denli kuvvetli olmaz.O hisside gücü vurgulamak amacı ile söyledim.Olumlu yorumlar için teşekkür ederim.Olumsuzların da yaşına yoruyorum.

SoloTürk

Banlı Kullanıcı
Durugörü yeteneğin olabilir. Aslında her insanın gücü neredeyse sınırsızdır evrenden sınırsız prana çekilebilir. Bu prana ile bir çok yetenek desteklenebilir. Uyku hali aynı zamansa zamanda bir çeşit trans halidir. Gördüklerin vizyon olabilir. Kesin birşey söylemesi biraz zor.

M.P

Kayıtlı Üye
Merhaba;

Arkadaşların dediği gibi durugörü , vizyon veya astral seyahat durumu olmuş olabilir. Ama beni dinlersen kendinle biraz daha fazla yalnız kal daha iyi bir enerji yakalamanı ve bir fikir taslağı oluşturmanı sağlayacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...