iade

Modi

Kayıtlı Üye
Arkadaslar bana birisi haketmedigim çok büyük kötülükler yaptı. Kin tutan birisi değilim ama inanin bu durumu kabullenemiyorum, yaptıklarının etkisi hala sürüyor, kimseden ondan nefret ettiğim kadar etmedim şu ana kadar ve istiyorumki bana asattiklarinin ne azini ne cogunu aynısını yaşasın. Bazen beddua etmeyi bile düşünüyorum. Sizce ne yapmalıyım.
Allaha havale ettim ama bakıyorum hersey tam tersi ilerliyor, kendisinin hayal bile etmediği güzellikler oluyor hayatında, bana sadece cektiklerim kalıyor. Ikincisde O kadar doluyumki, herzaman iyiliğe iyilikle karşılık verdim ama karsiliginda hep kötülük gördüm. Artık bu dünya kotulerin dünyası diye düşünmeye başladım kötü olduğun zaman degerlisin, iyi olduğun zaman eziliyorsun.
Hiç bir işim yolunda gitmiyor, neye elimi atsam kuruyor, senelerdir böyle, daha doğrusu tam 10 senedir benim hayatım resmen bir zindan.
Burda sitede doğum tarihine göre ugurlu uğursuz yıllar tespit ediliyordu orda bile 2 senede bir uğursuzluk çıkıyordu bende.
Bu ugursuzlugu defetmek hayatıma biraz düzen girmesi için ne yapabilirim inanin 10 senedir ben bir gece bile rahat uyuyamadim, aile hayatım, evliligim, is hayatım okul hayatım hersey karman corman yeminle söylüyorum tek bir arkadaşım bile yok. Lanetli gibiyim..

xgenion

Kayıtlı Üye
İş
Müzik ve Grafik Tasarım
Nefret ederek zaten kin tutmanın yerini doldurmuşsunuz. Eğer haklı taraftaysanız Allah'a havale ettikten sonra yapmanız gereken tek bir şey kalıyor o da bekleyip sabretmek. Sizin haberiniz olur ya da olmaz ama size yaşatılanın intikamı o kişiden elbet alınıyor. Başkasına acı çektirmek bir süreliğine sizi rahatlatacaktır. O duygunun sonrasındaki boşluk nefretten daha beterdir. Bana soracak olursanız hiç karışmayın, kendi hayatınızla ilgilenin. Sizi inciten birinin kendini avutacak hiçbir nedeni yoktur. Ama karşılık verirseniz ona bir neden vermiş olursunuz. Hareket etmeden önce çok iyi düşünün.

Modi

Kayıtlı Üye
Nefret ederek zaten kin tutmanın yerini doldurmuşsunuz. Eğer haklı taraftaysanız Allah'a havale ettikten sonra yapmanız gereken tek bir şey kalıyor o da bekleyip sabretmek. Sizin haberiniz olur ya da olmaz ama size yaşatılanın intikamı o kişiden elbet alınıyor. Başkasına acı çektirmek bir süreliğine sizi rahatlatacaktır. O duygunun sonrasındaki boşluk nefretten daha beterdir. Bana soracak olursanız hiç karışmayın, kendi hayatınızla ilgilenin. Sizi inciten birinin kendini avutacak hiçbir nedeni yoktur. Ama karşılık verirseniz ona bir neden vermiş olursunuz. Hareket etmeden önce çok iyi düşünün.
Keşke görmezden gelebilsem ama hep karşıma çıkıyor isim zorlaşıyor, yaralarimi desiyor çok zor çok.. :((

xgenion

Kayıtlı Üye
İş
Müzik ve Grafik Tasarım
Bunun farkındayım. Nefret duygusu daima enerjinizi çekecektir. Gün geçtikçe daha çok nefret edeceksinizdir. Bunun olması yetmiyormuş gibi bu sefer üstünüze gelen diğer şeyleri de kaldıramayacaksınız. ( "Nereden biliyorsun? " diye soracak olursanız kendimden biliyorum.) Ama bazı şeyleri kendi haline bıraktığınız zaman sakinleştiğinizi siz de farkedebilirsiniz. Ne olursa olsun haklı tarafta olmaya gayret edin. Bazı olayların gidişatına karışmayıp oluruna bırakmak en mantıklı davranış olabilir.

Modi

Kayıtlı Üye

Bunun farkındayım. Nefret duygusu daima enerjinizi çekecektir. Gün geçtikçe daha çok nefret edeceksinizdir. Bunun olması yetmiyormuş gibi bu sefer üstünüze gelen diğer şeyleri de kaldıramayacaksınız. ( "Nereden biliyorsun? " diye soracak olursanız kendimden biliyorum.) Ama bazı şeyleri kendi haline bıraktığınız zaman sakinleştiğinizi siz de farkedebilirsiniz. Ne olursa olsun haklı tarafta olmaya gayret edin. Bazı olayların gidişatına karışmayıp oluruna bırakmak en mantıklı davranış olabilir.
Çok sağolun inanin konuşacak dertlesecek kimsem yok. Bu sansizlik konusunda ne yapabilirim yildizimmi düşük Yoksa? Dusukse ne Yapabilirim?

xgenion

Kayıtlı Üye
İş
Müzik ve Grafik Tasarım
Bahsettiğiniz konular hakkında hiçbir bilgim yok sizi yanlış yönlendirmek istemem. İlgilenen arkadaşların cevabını bekleyin.
İyi forumlar! :)

GogoL

Kayıtlı Üye
İnanışınızı bilmiyorum fakat Müslümansanız El Kahhar zikrini deneyebilirsiniz düşmana galip gelmek için okuma yöntemleri var

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
İnanışınızı bilmiyorum fakat Müslümansanız El Kahhar zikrini deneyebilirsiniz düşmana galip gelmek için okuma yöntemleri var
bu zikir öldürmek için kullanılıyor diye biliyorum,ve bunu nasıl kullanacağını bilmeyenin elinde tam bir tehlikeye dönüşeceğini duymuştum kişi karşı tarafa zarar vereyim derken kendisine zarar verebilir.