Büyüyü bozar ve yapan kimse o büyünün enerjisini ona çevirir

Gümüşkurt55

Kayıtlı Üye
İş
Majisyen
Paylaşacağım bu dua öyle bir duadır ki size kim ne fitne düşünürse ona geri çevirir, ne peşindeyse beş katıyla cezalandırır, her türlü büyüyü bozar Allahın izniyle karşı tarafa iade eder; bu dua öyle kuvvetlidir ki okuyana melekler Allahın rızasını kazanana kadar dua ederler onu nurlandırırlar, rahmet suyu saçarlar, huzur yağmuruna tutarlar, hidayete erdirip mağfiret isterler çok kapsamlı anahtar duadır. Kullanıldığı iki nokta vardır bunları yukarıda açıkladım başlık olarak indirgersem birinci etkisi:

*Büyüyü bozar ve yapan kimse o büyünün enerjisini ona çevirir böylece kazdığı kuyuya kendi düşer.

ikinci etkiside *Ruhen yükselme amacıyla okunur manevi anlamda yükselir nurlanır hidayete erersiniz ki bu çok önemlidir bu dünyanın fani olduğunu sahte olduğunu ahiret için çalışmamız gerektiğini yüce Allah bize emreder. Ruhen yükseldiğinizde bu dünyada da çok faydasını göreceksiniz yeni yetenekler kazanıp Allah yolunda ilerleyeceksiniz şimdi gelelim duamızı okumaya...

Duamızı BÜYÜ BOZMA AMAÇLI okuyacaksanız veya kendinizde büyü olduğundan şüphe ediyorsanız veya varsa;

66 defa YA ALLAH deyip ardından niyet ediyosunuz ''Allahım bu duanın hürmetine beni kurtar ve duamı kabul et'' deyip duamızı 61 kez okuycaksınız 7 gün yapıcaksınız bu uygulamayı şimdiden Allah şifa versin.

Besmele ile
Vallâhu zul fadlil azîm.İnnellezîne âmenû ve amilûs sâlihâti yehdîhim rabbuhum bi îmânihim.
Allâhumme rabbenâ zidni ve ulkiye bin muhammed elûguz ilmen ve âtinâ fîd dunyâ haseneten ve fîl âhirati haseneten. Allâhumme rabbenâ etmim ulkiye bin muhammed elûguz ve lenâ nûrenâ ve vagfir lenâ,
Rabbibni lenâ indeke beyten fîl cenneti ve edhilnâ fî rahmetike ve âtinâ min ledunke rahmeten ve heyyi.
inneke alâ kulli şey'in kadîr. Elhamdu lillâhillezî faddalenâ alâ kesîrin min ibâdihil mu’minîn. Amin.

Anlamı:
Ve Allah, “büyük fazıl” sahibidir. iman edip salih ameller işleyenlere gelince, Rableri onları imanları sebebiyle, hidayete erdirir. Ey Allahım bize dünyada da iyilik ver, ahirette de iyilik ver.
Rabbimiz, bizim nurumuzu tamamla ve bize mağfiret et (günahlarımızı sevaba çevir).
Rabbim! Bize katında, cennette bir ev yap ve bizi rahmetinin içine al (dahil et). Bize Senin katından bir rahmet ver.
Muhakkak ki Sen, herşeye kadirsin. Mü’min kullarının çoğundan bizi üstün kılan Allah’a hamdolsun.

Duayı RUHEN YÜKSELME amaçlı okuyacaksanız; günde okuyabildiğiniz kadar okuyup (en az 30 kez) okudukdan sonra ''Allahım yaptığım duayı kabul et '' demeniz yeterlidir.

Dolunays

Moderator
Bu yeterli değildir vede materyalsiz büyüler okuma ile bozulur materyal varsa okumayla bozamazsın
Materyalin yerini bulup varlıklara getirtip bozacak gelenleri yollayacak ve bıraktıkları enerjiyi sileceksin anca bu şekilde bozulur bilgi amaçlı bir tertip paylaşacağım yakın zamanda
Bir kelime dahi bir 1000 yıllık büyüyü bozabilir buda kişinin dil dediğimiz imanına ve kalp dediğimiz maneviyata göre olur.Yoksa o tertip vs fark etmiyor.Biri okur hemen olur ama kirli bir ağız okur hiç olmaz.Lütfen üyelerimizin konularına yazarken bu yeterli değildir gibi konuşmayın.Eline sağlık yazın.Birdaha olmasın.

Mektebulirşad

Banlı Kullanıcı
İş
Ahirci
Bir kelime dahi bir 1000 yıllık büyüyü bozabilir buda kişinin dil dediğimiz imanına ve kalp dediğimiz maneviyata göre olur.Yoksa o tertip vs fark etmiyor.Biri okur hemen olur ama kirli bir ağız okur hiç olmaz.Lütfen üyelerimizin konularına yazarken bu yeterli değildir gibi konuşmayın.Eline sağlık yazın.Birdaha olmasın.
Peygambere yapılan büyü nasıl bozulmuş peki
Peygamberden azı daha fazla temiz kalbi daha fazla imanlı olanmı var yoksa

Büyü bulunmuş kuyunun dibinden çıkarılıp bozulmuş vede indirilen nas ve felakla üzerlerindeki kötü enerjiyi atıp temizlenmişlerdir

kurallara daha alışamadım zamanla alışırım lakin en ufak bir şeyde uyarı geliyor
Eksik paylaşımlara ve hatalı paylaşımlara ne yazabilim misal
Söylersen onu yazayım kuralların tersindede davranmış olmam

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog

Büyü bulunmuş kuyunun dibinden çıkarılıp bozulmuş vede indirilen nas ve felakla üzerlerindeki kötü enerjiyi atıp temizlenmişlerdir

kurallara daha alışamadım zamanla alışırım lakin en ufak bir şeyde uyarı geliyor
Eksik, hatalı ya da yanlış olarak değerlendirmelerininizi nasıl ifade ettiğinize bağlı.

örneğin bu söylediğin yanlış yerine.
Ben de bu şekilde biliyorum ya da bence böyle demek daha iyi olur. Zira sizin doğrunuz size bizim doğrumuz bize doğru.

Dolunays

Moderator

Urum gerekli cevabı vermiş.Ama sizi biraz aydınlatıyım.Peygamberler yaşadı bunun sebebi ise insanların başına gelirse nasıl çözülür,nasıl bulunur diye.Çünkü Hz.Muhammed (S.A.V) bizim gibi değildi.Daha kutsal bir mertebede idi.Yoksa 18 bin Alem onun için yaratıldı neden büyü onda tutsunki... Yani burda şunu anlıyoruz bizim başımıza gelirse diye anlatıyor.Yaşanan şey bizim başımıza gelirse nasıl çözülür ve burdada büyünün var olduğunu söylüyor.Yoksa neden Koca Peyambere büyü tutsunki.Kısaca Musanın Denizi yarması olayındaki tefekkür de şudur.Kulum sen sıkıntı etme sabr et Musanın denizini nasıl yardıysam seninde sıkıntılarını hemen yok ederim.Herşey bizim anlamamız için.Daha ne kadar açıklayıcı anlatabilirim bilmiyorum.

Mektebulirşad

Banlı Kullanıcı
İş
Ahirci
Urum gerekli cevabı vermiş.Ama sizi biraz aydınlatıyım.Peygamberler yaşadı bunun sebebi ise insanların başına gelirse nasıl çözülür,nasıl bulunur diye.Çünkü Hz.Muhammed (S.A.V) bizim gibi değildi.Daha kutsal bir mertebede idi.Yoksa 18 bin Alem onun için yaratıldı neden büyü onda tutsunki... Yani burda şunu anlıyoruz bizim başımıza gelirse diye anlatıyor.Yaşanan şey bizim başımıza gelirse nasıl çözülür ve burdada büyünün var olduğunu söylüyor.Yoksa neden Koca Peyambere büyü tutsunki.Kısaca Musanın Denizi yarması olayındaki tefekkür de şudur.Kulum sen sıkıntı etme sabr et Musanın denizini nasıl yardıysam seninde sıkıntılarını hemen yok ederim.Herşey bizim anlamamız için.Daha ne kadar açıklayıcı anlatabilirim bilmiyorum.
Bende aynı şeyi söylüyorum
Büyünün nasıl çözüldüğüde anlatılır
Duayla çözülse peygambere yapılan çözülürdü

cebrail teee arşdan boşunamı indi büyünün yerini söyledi
Boşunamı iki sure indi

ben senin söylediğinin asla aksini iddia etmiyorum etmem edemem

Dolunays

Moderator
Bende aynı şeyi söylüyorum
Büyünün nasıl çözüldüğüde anlatılır
Duayla çözülse peygambere yapılan çözülürdü

cebrail teee arşdan boşunamı indi büyünün yerini söyledi
Boşunamı iki sure indi

ben senin söylediğinin asla aksini iddia etmiyorum etmem edemem
Hala dediğimi anlamadınız konuyu uzatmak istemiyorum.

Mektebulirşad

Banlı Kullanıcı
İş
Ahirci
Hala dediğimi anlamadınız konuyu uzatmak istemiyorum.
Hayır anladım ve katılıyorumda
Lakin büyü duaylada bozulur gibi bir düşünceyi kabul edemiyorum

biz yıllarca bu ilimle uğraştık
Ne kitaplar ne hadisler kaldı okumadığım

edinmediğim tecrubem yok denecek kadar az

kaç varlık dinledim konuştum

böyle bir bilgi büyünün temeline aykırı
Allah müdahale etmez çünkü seni beni imtihan edecek

cinlerde sen ben yada başkası dua etti sure okudu diye gitmez
Cann allaha direk karşı gelmiş emrini yerine getirmemiş haddini aşmış
Kovulmuş huzurdan

ne dua ne ayet dinler

elbet ayet onlara zarar verir ama gitmezler

canları yanar seninde canını yakar
Hiç bir doktorun tedavi edemeyeceği hastalıklara neden olur

Dolunays

Moderator
Hayır anladım ve katılıyorumda
Lakin büyü duaylada bozulur gibi bir düşünceyi kabul edemiyorum

biz yıllarca bu ilimle uğraştık
Ne kitaplar ne hadisler kaldı okumadığım

edinmediğim tecrubem yok denecek kadar az

kaç varlık dinledim konuştum

böyle bir bilgi büyünün temeline aykırı
Allah müdahale etmez çünkü seni beni imtihan edecek

cinlerde sen ben yada başkası dua etti sure okudu diye gitmez
Cann allaha direk karşı gelmiş emrini yerine getirmemiş haddini aşmış
Kovulmuş huzurdan

ne dua ne ayet dinler

elbet ayet onlara zarar verir ama gitmezler

canları yanar seninde canını yakar
Hiç bir doktorun tedavi edemeyeceği hastalıklara neden olur
O zaman Size farklı bir şey söyleyim.Dualar edince Melekler,Hadimler,Müslüman Cinler kişiyi izler. O Acizliği tam olarak gördükleri zaman Allah Duayı Kabul Edince. Ya X Melek Yada X Hadim Yada X Müslüman Cin Devreye girer.Ve bunlar 20 30 kişi yada kabile halinde o duaya icabet ederler.Sadece Okuma ile bozulmuyor.Duaya İcabet olunuyor... O Alemdede Rütbesi yüksek varlıklarda icabet olunuyor ve Musallat olan Cin O Rütbeli cine hürmetende tak diye kişiyi bırakabiliyor.Bunların asıl olayı budur.Ama kişi Kur An harflerini gerçekten kullanmayı biliyor ise onun hesabını yapıp bir işlem yaparsa karşı varlık gözünden büyük bir ışık görülür ve onun kıyameti başlar ve ondan sonra varlık ölür birdahada o kişiye kimse musallat olamaz.Daha çok şey anlatmak isterdim lakin kimsenin aklına soru işaretleri bırakmak istemiyorum

Mektebulirşad

Banlı Kullanıcı
İş
Ahirci
O zaman Size farklı bir şey söyleyim.Dualar edince Melekler,Hadimler,Müslüman Cinler kişiyi izler. O Acizliği tam olarak gördükleri zaman Allah Duayı Kabul Edince. Ya X Melek Yada X Hadim Yada X Müslüman Cin Devreye girer.Ve bunlar 20 30 kişi yada kabile halinde o duaya icabet ederler.Sadece Okuma ile bozulmuyor.Duaya İcabet olunuyor... O Alemdede Rütbesi yüksek varlıklarda icabet olunuyor ve Musallat olan Cin O Rütbeli cine hürmetende tak diye kişiyi bırakabiliyor.Bunların asıl olayı budur.Ama kişi Kur An harflerini gerçekten kullanmayı biliyor ise onun hesabını yapıp bir işlem yaparsa karşı varlık gözünden büyük bir ışık görülür ve onun kıyameti başlar ve ondan sonra varlık ölür birdahada o kişiye kimse musallat olamaz.Daha çok şey anlatmak isterdim lakin kimsenin aklına soru işaretleri bırakmak istemiyorum
Kardeşcağzım
Ben daha evvel birine cevap yazdım
Cevabı tekrar yazmayayım
Nedenini açıklamamıştım

soru işareti bırakmıştım

nedenmi bu konuyu insanlara sunmak haramdır yasaktır o yüzden

biz bilmiyormuyuz dualarda cinlerin görevlendiğini

açıklamak haramdır
Biz hüddam konusuna giriş yaptığımızda
Hocamız üstadımız
Bize yeminler ettirdi asla bu mevzuyu insanlara açmayın diye

hani tevhide zarar verirde imanlarından olurlar diye

maşallah açıklamışsın
Bu yasak cinlerden vede rahman katındandır biz kendimiz demiyoruz

ulvi taife kızar bu mevzu insanlara açıldımı

Ayrıca hiçbir varlık melekler harici ve ulvi taife haricinde

asla bir insan kurtarmak için kafirlerle karşı karşıya gelmez zira büyük savaşlar olur binlerce varlık ölür

vede cinler asla bu olaya karışmaz zira
Allah izin vermiş melekler bile geri durmuş cinler karışırmı sanırsın

asla karışmaz