Hüddam ilmi

focus

Kayıtlı Üye
işin sırrı ne kalem de ne tütsüde nede miski amberde işin sırrı neyi kimden nasıl ve niçin istediğinde, bak benim imzama ben hakkımın peşindeyim, ugradıgım haksızlıgın peşindeyim, hangi kapıyı çaldıysam hep duvar oldu, anladımki kapı bir tane gerisi yalan, kapının sahibi bekle diyorsa beklemelisin buyur diyorsa girmelisin esasen kendinle yüzleş dertleş kendi içinde çareyi bulacaksın gerisi yalan, hakkın sahibi sana mutlaka o saf niyetliliğe ulaştıgında hakkını teslim ediyor, anladım ki esası sabır etmekmiş, tamamında şükretmekmiş, sadece inanmak samimiyet ile istemekmiş bırak su yolunu bulsun ben öyle yapıyorum.

darkm@ster

Banlı Kullanıcı
İş
asker.
Ben iyiye kullanıcam diye bir şey demedim..Sadece ilmi konularda kendimi geliştimek istiyorum dedim..Ben kadiriyim dersliyim çok şükür dersim beni hep korudu çekmeye devam ettiğim sürece korucağını inanıyorum..Çünkü mürşidim sağlam çok şükür...

Berhetiye duası hakkında kimse birşey bilmiyormu ?

bende uşakiyim hüddam ilmini tam davetlerini ancak büyük üstatlardan alrısın en tehliklelilerindendir hüddam çağıracağım diye başka varlıkları dahi çağırabilirsin