Havas ilmi ile neler yapılır

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Aslında bağ kalmadı da ben pek bana yapılan kötülüğü unutmayan bir karaktere sahip olduğum için şimdi ben de onun arkasından bir dümen çevirmek istiyorum çünkü yaşadığım şeyleri ben biliyorum cehennem azabı gibiydi yaptırdığı büyü..
Anlayabiliyorum, insan bir şey yapmadığı halde kötülük görünce yediremiyor kendine intikam almak istiyorsun haklı olarak..
Para avcısı majiden anlayan erkeklere ifşa edersen kadını onlar onu bağlar bi biri büyü yapar bi diğeri sersem gibi olur yapılan büyülerden :ROFLMAO:

emre0654

Kayıtlı Üye
Anlayabiliyorum, insan bir şey yapmadığı halde kötülük görünce yediremiyor kendine intikam almak istiyorsun haklı olarak..
Para avcısı majiden anlayan erkeklere ifşa edersen kadını onlar onu bağlar bi biri büyü yapar bi diğeri sersem gibi olur yapılan büyülerden :ROFLMAO:
Üstelik ben ona telefonda konuşurken abla diye hitap ederdim. Sapıkmış demek ki.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Üstelik ben ona telefonda konuşurken abla diye hitap ederdim. Sapıkmış demek ki.
Bir de onların amca diyecekleri erkeklere canım diyenleri var, rahat hayat yaşamak uğruna :ROFLMAO:
Dediğimi yaparsanız sizin başka şey yapmanıza gerek kalmaz o uyanık erkekler kadının hesabını keser canından bezer yapılan büyülerle 😜

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Bir büyücü ile majikal savaşa girmek akıl işi değil . Çünkü majikal savaşta kazanan yok her iki taraf ta kaybeder. Siz bu olaydan ders almış olun. Dersinizi veren o sapik kadına teşekkür edip, arinmalarinizi ve korunmalarınizi düzenli yapın.
Hacı hocaya harcayacağınız parayı da, bir kız bulup, ona harcayın.
Mutlu huzurlu olun.

Aksi taktirde maferdeceksiniz hayatınızı. Siz ona o size yapacak. Sonu gelmeyecek. Kan davası gibi...

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Bir büyücü ile majikal savaşa girmek akıl işi değil . Çünkü majikal savaşta kazanan yok her iki taraf ta kaybeder. Siz bu olaydan ders almış olun. Dersinizi veren o sapik kadına teşekkür edip, arinmalarinizi ve korunmalarınizi düzenli yapın.
Hacı hocaya harcayacağınız parayı da, bir kız bulup, ona harcayın.
Mutlu huzurlu olun.

Aksi taktirde maferdeceksiniz hayatınızı. Siz ona o size yapacak. Sonu gelmeyecek. Kan davası gibi...
Evet kesinlikle katılıyorum yolu o yol olanla savaşılmazmış.. buna değmezmiş, o kazanmasa bile senin de kazanmana izin vermezmiş.. sözün özü kara büyücüye bulaşılmaz onların kötülükte sınırı yok.