Hızlı Para

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Spritüelizme göre ihtiyaç bilincinde kalmak daha çok kısırlık getirmez mi?

İhtiyaca odaklı kalmak elindeki parayı da kaptırmana yol açmaz mı?
İhyacın miktarına bağlı bu durum sanırım .
Bir de sizin ihtiyaç bilinci dediğiniz şey, nasıl bir şey?
Birine ekmek bayat, diğerine pırlanta küçük. İhtiyaçlar farklı.
İnsanın gerçekten pırlantaya ihtiyacı olabilir mı, demeyin. Burada ana kelimesi ihtiyaç değil, inançtır!

Alakan

Kayıtlı Üye
Ben bu çalışmaya bayılıyorum ya. Sanki hiç bilmediğim bir banka hesabım var da oradan para çekiyormuşum hissiyatı veriyor.

Sadece ben bu işlemi miktar belirterek yaptığımda büyük veya küçük fark etmez belirttiğim miktarda para hiçbir zaman gelmedi. Miktar belirtmeden yaptığımda ihtiyacımdan daha fazla para geliyor.

Hydroll

Kayıtlı Üye
Olamam. Bu işler zannetiginiz gibi yürümüyor. Eğer sizde uygun olan altyapınız olmuş olsaydı, düşünmeniz yeterli. Gelirdi bir Demon. Haberiniz bile olmazdı anlaşma yapmış olurdunuz.

Sizin sadece çalışarak ve yaptığınız işler ras gelsin diye maji uygulayarak kaderiniz deki gelirden biraz daha üstüne çıkabilirsiniz.

Majide öyle abrakadabra diyip te her istediğinizi oldurtamazsiniz. Çalışmak şart. Majisyenlerin bile. 🤷‍♀️
Çok zengin değilim diyorsun maddi açıdan yaani :)

star53

Kayıtlı Üye
hocam arkadaşın tam inançla işlemi yapmamış olduğuna kanaat getirdiğiniz için mi "tutmaz" dediniz, "yaptım bakalım" ifadesi ben de tam inançla uygulamadığı izlenimini verdi de,sormak istedim başka bir sebebi var mı diye
Bir işlem, tamamlanana kadar başkalarıyla paylaşılmamalıdır. Bozulma olasılığı artar. Ayrıca "inanç başarmanın yarısıdır" sözünden yola çıkarsak, işlem yapıldığında negatif yorumlamak, çekim gücünü kapatmaya benzer. "Yaptım, olursa olur olmazsa da amaan" diyerek denemeler yapmak gündelik hayattaki laflamalardan farksızdır. İşin ciddiyeti ve disiplinine uygun yapmak gerekir işlemi. En azından benim bu konularda tecrübelerim böyle. Siz ne dersiniz @Absoluta Virtute ?

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Bir işlem, tamamlanana kadar başkalarıyla paylaşılmamalıdır. Bozulma olasılığı artar. Ayrıca "inanç başarmanın yarısıdır" sözünden yola çıkarsak, işlem yapıldığında negatif yorumlamak, çekim gücünü kapatmaya benzer. "Yaptım, olursa olur olmazsa da amaan" diyerek denemeler yapmak gündelik hayattaki laflamalardan farksızdır. İşin ciddiyeti ve disiplinine uygun yapmak gerekir işlemi. En azından benim bu konularda tecrübelerim böyle. Siz ne dersiniz @Absoluta Virtute ?
Aynısını!

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Ben bu çalışmaya bayılıyorum ya. Sanki hiç bilmediğim bir banka hesabım var da oradan para çekiyormuşum hissiyatı veriyor.

Sadece ben bu işlemi miktar belirterek yaptığımda büyük veya küçük fark etmez belirttiğim miktarda para hiçbir zaman gelmedi. Miktar belirtmeden yaptığımda ihtiyacımdan daha fazla para geliyor.
Büyüleri hakkıyla yapan, gerekeni alır.
Öyle olsun!

the prophet

Kayıtlı Üye
Ekli dosyayı görüntüle 2296
Kağıda çiziyoruz. Bir avuç tuz üstüne serpip diyoruz:
Tuzum kuru olsun
Param gelsin
Ceplerim dolsun.
Öyle olsun!

Kağıdı tuz ile birlikte saklıyoruz. Para gelince, skripte teşekkür edip yakıyoruz kağıdı. Kağıdın üstündeki tuzu tuzluga koyuyoruz.
evetttt yazma zamanım geldi
bunu haftasonu yapmıştım bugün çarşamba bunu yazmak için sabırsızlandim ve haftanın bitmesini beklemek istemedim.
öncelikle bu işlem öncesi beden titreşimi yükseltme meditasyonu yaptım ki frekansim yükselsin ardından bunu dendiği gibi yaptım sakladım youtubedan da 1 2 tane para frekansi subliminali tarzı şeyler dinledim ve günlerdir 200-1000 arasında beklemediğim yerlerden para geliyor Absoluta ya çok teşekkürler lütfen siz de bir şans verip deneyin ❤️