Herkesin Psişik Yeteneği Olması Hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BlueS

Kayıtlı Üye
Sorumun bir kısmını sanırım başlıktan da anlamışsınızdır. Çoğu yerde HERKESİN bir psişik yeteneği olduğu yazıyor. Bulmanın bize kaldığı söyleniyor. Ben her şeye inanılmaz inanan biriyim, sürekli umut dolu olabiliyorum en sıkıntılı zamanlarda bile. Ama tek inanamadığım şey bu herkesin bir yeteneğe sahip olması. Bir çok konu açıldı bu sorulara karşılık biliyorum ama dediğim gibi bir türlü inanamıyorum. Tek bir cevap istiyorum sizden. Bu gerçekten doğru mu?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Evet herkesin psişik yeteneği vardır bazılarımızın yetenekleri gündelik hayatın getirdiklerinden dolayı körelmiştir.Bazılarımızın ise körelmemistir.Yeteneklerinizi ortaya çıkarmak,geliştirmek istiyorsanız psişik yetenekler bölümüne bakın. :)

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Aslında bunlar yetenek mi bilemem.Bir ruh bedenimiz bir fizik bedenimiz var.Ve değişime uğrattığımız bir de gezegenimiz.Modern insanlar olarak teknoloji ile o kadar sanal bir gezegen yarattık ki yüzyıllardır her şeyin realist ve fiziksel boyutu odak noktamız oldu.Şimdi ise ruhumuzu sanki yetenekmiş gibi keşfedip bir de şaşırıyoruz :=) Sitede adı geçen her "yetenek" aslında sıradan ve herkeste birinden biri var,olmaması garip olmalıydı,olması değil.Bu nedenle inanılmayacak bir durum yok ortada.

BlueS

Kayıtlı Üye
Yanıtlarınız için çok teşekkür ederim. İnanın çok yardımınız oldu. Bu sorumu sorma sorma ihtiyacını da sanırım sayın embriyo'nun paylaştığı Quetzal Hikayesini okuduktan sonra buldum. Çok uzun zamandır kendimi keşfedebiliceğime inanmıyordum. Umut ve inanç konusunda yetersiz kaldığım tek konu sanırım :) . Tekrar çok teşekkür ederim. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...