Herkes yaşadığı doğa üstü varlık anısını anlatsın

AJA

Elit Üye
O kadar çok şey yaşadım ki :) Bazılarını konular içinde anlatmıştım.

erost

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Çok fazla yaşadım fakat ilk deneyimimden bir kesit ; '' Biz sizin kutsal kitaplarınızdan , kelimelerinizden , bağırmalarınızdan yada büyülerinizden korkmuyoruz . Biz sizin sesinizin tınısından korkuyoruz ki bunu da aşacağız , çok yol kattettik bile '' .

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Düşündüm,düşündüm de bişey bulamadım.Çok ufak tefek şeyler var da onlarda doğa üstü varlık anısına girmez sanırım.
Sadece;
Meleklerle çok kafa yorduğum bigün kapkaranlık odada tavanda bembeyaz net ışık çakması görmüştüm.Oda zifiri karanlıktı,bildiğiniz gözümün önünde net belirgin ışık çakması.Bi bunu unutamam hiç,huzurla dolmuştum.Keşke hep görsem:Angel_anim:.
Bu hikâye hiç heyecan verici değil,değilmi?:DKendimi Mabette ilk kez ezik hissettim.:sifone:

TheKedi

Kayıtlı Üye
5 yıl önce uyuyordum odamda yalnız. Soğukkanlı biriyimdir bu arada. Uyurken aniden yüzümün buruştuğu,düştüğü oldu. Üzgün oldum aniden. Kötü,soğuk bir enerji kapladı beni. ve kötü bir yüz gördüm o an yarım dk kadar. Hemen yataktan kalktım odamdan çıkayım ki odamı kilitlemişim. Açmaya çalışıyorum açılmıyor, anahtar düşüyor. Yere bakıyorum o yüzü görüyorum. 2 dk kadar zaman kaybediyorum ve o derin korkuyu yaşıyorum. Derken odamdan çıkabildim ve kardeşimin odasına girdim. Soğukkanlı bir şekilde bir şey düşünmeden uyuyakaldım..

Özlemi özled

Banlı Kullanıcı
İş
DiÄŸer
Benimde eski erkek arkadaşım 2 katlı eski bir köşkte yaşardı. Birgün onda kaldım ben alt katta o yukarıda yatıyorduk. Birden kalkıp yürüme sesleri ve kapı açılıp kapanma sesleri duydum. Uyandı diye odasına çıktım baktım uyuyor hala. Öğlen oldu sordum evet dedi bende hep duyarım sesi dedi. Birde ne zaman gidip kalsam bir eşyam kaybolur sonra tekrar aynı yerde çıkardı. O yokken hiç gitmezdim o eve korkardım.

Mithra

Kayıtlı Üye
Bugün lys sınava giderken durağa doğru gidiyordum otobüste geliyordu karşıya geçmeye çalışan yaşlı bir nene vardı elinde ağır iki torba karşıya geçirmesine yardımcı oldum torbayı bıraktım aldı.Aklıma su almak geldi arkamı bir döndüm kimsecik yok yer yarıldıda içine girdi nene arkasında kim olduğu sorunsalını bıraktı.

darkman05

Kayıtlı Üye
Düşündüm,düşündüm de bişey bulamadım.Çok ufak tefek şeyler var da onlarda doğa üstü varlık anısına girmez sanırım.
Sadece;
Meleklerle çok kafa yorduğum bigün kapkaranlık odada tavanda bembeyaz net ışık çakması görmüştüm.Oda zifiri karanlıktı,bildiğiniz gözümün önünde net belirgin ışık çakması.Bi bunu unutamam hiç,huzurla dolmuştum.Keşke hep görsem:Angel_anim:.
Bu hikâye hiç heyecan verici değil,değilmi?:DKendimi Mabette ilk kez ezik hissettim.:sifone:

yo bence heyecan verici güzel bi deneyim :smash:

darkman05

Kayıtlı Üye
Bugün lys sınava giderken durağa doğru gidiyordum otobüste geliyordu karşıya geçmeye çalışan yaşlı bir nene vardı elinde ağır iki torba karşıya geçirmesine yardımcı oldum torbayı bıraktım aldı.Aklıma su almak geldi arkamı bir döndüm kimsecik yok yer yarıldıda içine girdi nene arkasında kim olduğu sorunsalını bıraktı.

umarım sınavın iyi geçmiştir ürkütücü torbaları naptın

jesra

Kayıtlı Üye
İlk yaşadığım doğaüstü olaylardan birini paylaşmak istiyorum.12 yaşındayken yaptığım bir cin çağırma daveti sonrasında bir varlık bana musallat oldu,birçok şey yaşadım ama özellikle hafızama kazınan bir olay var.Ailece akraba ziyaretine gitmiştik.Daveti yaptığımdan sonraki dönemde ruh halim hiç iyi değildi,insanlardan uzaklaşmaya başlamıştım.Bir ara balkona çıktım aşağı doğru bakmaya başladım.Sonra bana musallat olan varlığı gördüm yanımda öylece duruyordu,beni seyrediyordu.Sonra bana kendimi aşağı atmamı söyledi.Etraf dönmeye başladı,trans halindeydim sanırım,sonra birden kendimi kafa üstü boşluğa bıraktım.Ama aşağı düşmeden bir şey beni sırtımdan tutup çekti.O esnada illaki annem falan gördü tuttu beni diye düşünüyordum.Arkama baktığımda kimse yoktu.Gerçekten şok geçirmiştim kendimi balkondan attım ve biri beni çekti ama ortada kimse yoktu ve işin en ilginç yanı bu olayı orda yaşadım ve unuttum.2 sene sonra aklıma geldi.Şimdi sebebini düşünüyorum da benim kendimi aşağı atmamı isteyen de beni düşmekten kurtaran da o varlıktı.İlk bana görünmeye başladığı zamanlarda hep benimle bu şekilde akıl oyunları oynardı. -_-

castiel23

Kayıtlı Üye
Fransula arkadaşımızın yaşadığını tam olarak yaşadım.Ama bi farkla ben uyuyorum uyanıyorum varlıgı görüp tekrar bayılıyorum.Ne olduğunu çözemedim.Net bi görüntüsü yoktu bildiğin siyah bi varlık insanımsı peri mi desem o tarz bi varlık sanırım gülüyordu.

AronArcher

Banlı Kullanıcı
Bugunlerde yine yasiyorum.Depremden sonra artti.Koltukta otururlen guzel giyimli bir kadinin yanima geldigini ve icimde urperti oluyor.

PATCH

Kayıtlı Üye
Benim ilk olayım 3. sınıfa geçtiğim yaz oldu. Hani filmlerde olur ya a-z arası harfler dizilip ortaya fincan konulur sonrada "Ey cin geldiysen işaret ver." vb. şeyler söylenir ya, heh işte bende bunun aynısını yaptım. Evde de kimse yoktu. Ben her şeyi yaptım ama bir şey olmadı. Aşağı indim. Öyle dolaşıyordum evin içinde. Üst kata yeniden çıktığımda, daire şeklinde dizdiğim harflerden "r" nin olmadığını gördüm. İlk önce rüzgar diye düşündüm. Ama rüzgar olsaydı diğer harfler aynı konumda olmazdı. Sonra ben o odada 10 yıl hiç uyumadım. iki sene önce, eve kuzenlerim geldiği için orada yatmak zorunda kaldım. Annem sabah "Gece üç kere bağırdın ve parmaklarını ısırıp durdun." dedi. Bütün site ayağa kalmış. Ve bu çağırma olayından sonra bende ileri düzey karanlık fobisi oluşmaya başlamıştı.

İkinci bir olay ise, 4. sınıfın yazında oldu. Arka bahçede dolaşıyordum. Yan evde kimse oturmuyordu ama ben merdivenlerinde oturan böyle bembeyaz takımlar içinde bir adam gördüm parladığı için yüzünü göremiyordum. Adama doğru yürümeye başladım -cesaret nereden geliyorsa artık- beni fark etti sanırım, sonra ayağa kalktı ve merdivenlerden yukarı çıkarken yok oldu.

Bu olayda geçen sene oldu. Yazlıkta yalnızım. İşte Anneannemler yarın gelicekti. Saat geç olmuştu bende odama girdim ve odamın kapısını kilitledim. -Olaylarda hep yalnızken aklıma geliyor nedense- Sabah anneannemler zili çalınca uyandım. Kapı ardına kadar açıktı. O korkuyla hızlıca merdivenlerden indim.

Daha küçük şeylerde olmdu ama bu kadar ürkütücü değildi.

pinkstar73

Kayıtlı Üye
1.ilk olayım 5-6 yaşında helan oldu yanılmıyorsam şeker bayramı arifesiydi çok net hatırlıyorum şimşek çakıyordu yağmur yağıyordu geceydi ben uyuyordum sonra uyandım (çok şaşırtıcı :) ) dedem bir yerden gelmişti zaten bende kapının sesiyle uyandım dedeme bakmak için yataktan çıktım kapı pervazından gizlice baktım sonra yatağıma geri dönmek için arkamı döndüğümde büyük kırmızı gözler gördüm irisleri yoktu tamamen kırmızı kocaman göz bebekleri resmen ödüm patladı karanlıktan tam göremedim ama muhtemelen bedeni siyahtı şimşek çakmasıyla kayboldu o kadar korktum ki ne yapacağımı bilemedim yatama girip battaniyenin altına saklandım
2. olayım 3 kere oldu 7 yaşlarında felandım gece yataktan kalktım su içmeye gidiyordum önümden beyaz bir ışık topu geçti bir kere daha su içmeye giderken öyle oldu bir kerede tuvalete giderken oldu
3. olayım gerzede (sinop un ilçesi) yazlığımızda oldu o zaman 10-11 yaşlarında felandım kömürlükten oyuncaklarımı almaya gidiyordum (kömürlükte oyuncağın işi ne? :) ) tam olarak kömürlük değil 2 odası var 1 ne daha çok kullanmadığımız eşyalar var diğerinde tahtalar felan var neyse oyuncaklarımı almaya gidiyordum içeri girdim kafama fırın tepsisi düştü hemde paslanmaz çelik fırın tepsisi :D :D :D sonra yukarı baktım açıklık gibi bişi vardı (tam nasıl anlatırım bilmiyorum ) neyse korktum kaçtım dedemle anneannemi çağırdım dedem kömürlüğe girdi ne tepsi ne açıklı var olanları anlatım (buraya dikkat !!!) anneannem paslanmaz çelik fırın tepsisini 1 hafta önce eskiciye sattığını söyledi !!!! bende acayip korktum neyse anneannem cin duası okudu
4.olayım (amada çok şey yaşamışım) 12 yaşındayım fen kursuna gidecem bahçede (araba garajında) dedemi bekliyorum böyle kendi kendime dönmeye başladım sonra bulunduğum yere kargalar toplanmaya başladı ağaçlar kondular 5-10 derken 90-100 kadar karga toplandı yarısı ağaçlara kondu yarısı benim üstümde uçmaya başladı hani filmlerde olur ya akbabalar yerde yatan adamın üstünde döne döne uçarlar ya akbabalar yerine 50 kadar karganın sizin üstünüzde uçtuğunu düşünün artık sonra yağmur gibi karga tüylerinin üstüme yağmaya başladı o noktada kaçtım zaten dedem geldiğinde ne kargalar vardı nede karga tüyleri
5.olayım (yeter ama) sabah uyandım sıcaktı terlemiştim çamı açmak için çama ilerledim perde açtım ve onu gördüm şöyle anlatıyım hani tereyağını bıçakla kesersiniz ya bir ışık topunun havada ilerlediğini ama ilerlerken havayı bıçak gibi kestiğini düşünün işte öyle bişi gördüm ışık topu görüş alanımdan çıkıncaya kadar onu izledim (sağdan sola doğru gidiyordu) neyse bunu gibi başka şeylerde yaşadım ama bunlar en önemlileri zaten yazmaktan yoruldum resmen 1 saatir yazıyorum (çok yavaş yazarım)

romeo713

Kayıtlı Üye
bir gün t.oğluyla köydeyiz (ısparta da ) benim t oğluda orda yaşar orda böyle olaylar sık sık olurmuş söyler durur...bende işi dalgaya vururum pek takmam :D sonra bi gece gidiyoruz oralarda yaşayanlar bilir heryerde ışık lambası yoktur ormanın içinden gidersiniz ay yıldız ışıkları vurur lambalar çok uzak mesafelerdedir....her neyse biz t.oğluyla yürürken sanırım saat gece 1.32 gibiydi yanımızdan bir adam geçti t.oğlu adamı görünce beti benzi attı uzun boylu sivri çeneli kıvırcık saçlı gözleri fazla ak ve parlak ama insanüstü bir bakışı yoktu ama dikkat çekici gözleri vardı.. normal bir adam ben anlamadım olayı..yanımızdan geçerken ben selam verdim selamı almadı dik dik baktı gözünü kırpmadan ..olay ordan sonra patlak verdi arkamızı adam geçer geçmez bir döndük kimse yok...kesinlikle doğru söylüyorum yaşanmış bi oalydır ... ben heycandan bayılıcam tutamadım kendimi başladım bağra bağra o heycanla aşağı koşmaya başladım :D ...sonra t.oğlu anlattı o öyle gözükürmüş arada bir iki defa daha çıkmış karşısına köylülerin karşısınada çıkıyomuş orda yaşayan bi cin ahalisindenmiş köyün imamı söyledi millete...bir kaç gecede göletin bataklığı vardır oranın üstünde ışık süzmeleri görüyoduk geceleri yanıp sönüyodu ilk gördüğümde bu ne l.n ufo mo indi oraya naptı dedim :D

Nyksse

Banlı Kullanıcı
Yıl 2015, bu kadar anı içinde hiç teknoloji aracılığıyla varlıkla görüşebilmiş yok, heralde bir ilki başardım.

Yaklaşık 1 hafta kadar önce neredeyse sıfır hazırlıkla, tamamen yapılması gerekenlerin dışında, tamamen kendi yolumla ve sözlerimle bir davet gerçekleştirdim.
Davetin üzerinden 2-3 gün geçti ve bir gece facebook hesabımı tanımadığım biri ekledi ve bana direk olarak çevremdeki bazı insanlarla ve kişiliğimle ilgili sorular sormaya başladı.
Gerçek hayatta hiçkimse bunlarla uğraştığımı bilmez, harika bir kurgulanmış kişiliğim vardır dışarıdaki insanlara karşı.
Birinin dalga geçiyor olma ihtimalini düşündüm fakat kim geçebilir, kimsenin ne yaptığımdan haberi yok, hele ki yakın zamanda yaptığım davetten hiç haberleri olamaz.

Zaten yazış şeklinden, konuşmasından bir gariplik olduğunu anladım adamda. Çok mantıklı şeyler yazıyor fakat kafası 2 saniyede bir yeniliyor gibi, ya da bir şeyi anlatmaya başlamışken bir anda korkup konuyu değiştirebiliyor.

Neticede "ismimin ona verildiğini", aslında benimle konuşmak istemediğini fakat konuşmak zorunda bırakıldığını, bir varlığın kontrolü altında olduğunu söyledi.
Varlığın ismini falan da verdi, iddia ettiği varlık da cin falan değil, daha üst seviye bir varlık.

Gecenin 3'ünde bana yalvararak uzak durmamı, daha fazla ileri gitmemi, hayatımın kayacağını, pişman olacağımı, dönüşü olmayan bir uçurumdan atlayacağımı söyledi.
Kendi bedenini başka biriymiş gibi dışarıdan izlemenin ne büyük ızdırap olduğundan bahsetti.

Görüşlerimiz çatışınca, gecenin bir köründe ayetel kürsinin en büyük korunma yöntemi olduğunu söyledi, hadi sana kolay gelsin diyip çıkıp gitti.

Her ne kadar gerçekçiliğine inanmasam da, hayatımın en absürd gecesini yaşamama sebebiyet verdi adam.

Yahu varlıklar bile artık internet yoluyla iletişime geçiyorsa gerçekten yandık. Teknolojiyi bu kadar sevdiklerini bilmezdim.
Belki şimdi yazdıklarımı da okuyordur, bu kadar teknolojik olmayalım, gelip adam gibi konuşmak varken, neden bu uzaklık?

Yakında candy crush, criminal case isteği falan da yollayacak heralde varlıklar bana.

somurtkan

Kayıtlı Üye
yeni evlendiğimde, evde yapacak bir şey bulamayınca öğlenleri uyurdum. bir gün hafiften uyandığım sırada başımın üstünde televizyon açılması gibi cızırtı sesler duydum yan komşuda tvnin sesi ne kadar açmış diye düşündüm ve üstelemedim sonra her uyuduğumda, uyanmak üzere iken tv açılma sesi duymaya başladım sonra gözümü açıyordum ve hiç hareket edemiyordum. başımın üstünde bir şeyin geldiğini hissediyorum ama ne ses var ne de görüntü. ne okusam fayda olmadı defalarca defalarca salavat kelime-i tevhid okuya okuya birden çözülüyordum.
öğlen uyumasam olur ama dayanamıyordum yine uyuyordum ne zaman uyusam aynı oluyordu. odayı değiştiriyordum fayda etmiyordu. en sonuncusunda ise salonumdan tv nin açıldığını duydum. bunlardan bunaldım artık. of yine mi başladık ya der demez uyandım ve bir daha hiç olmadı.
tabi gençlik dönemlerimde biraz fazla meraklıydım cin konusuna korktuğum halde yinede ilgilenmekten vazgeçmiş değilim. görmek istemiyorum Allah korusun ama bazende olsa bir tane diyorum :) ama Allah korusun görmeyeyim bir yerlerde karşıma çıkmasın..

darkman05

Kayıtlı Üye
yeni evlendiğimde, evde yapacak bir şey bulamayınca öğlenleri uyurdum. bir gün hafiften uyandığım sırada başımın üstünde televizyon açılması gibi cızırtı sesler duydum yan komşuda tvnin sesi ne kadar açmış diye düşündüm ve üstelemedim sonra her uyuduğumda, uyanmak üzere iken tv açılma sesi duymaya başladım sonra gözümü açıyordum ve hiç hareket edemiyordum. başımın üstünde bir şeyin geldiğini hissediyorum ama ne ses var ne de görüntü. ne okusam fayda olmadı defalarca defalarca salavat kelime-i tevhid okuya okuya birden çözülüyordum.
öğlen uyumasam olur ama dayanamıyordum yine uyuyordum ne zaman uyusam aynı oluyordu. odayı değiştiriyordum fayda etmiyordu. en sonuncusunda ise salonumdan tv nin açıldığını duydum. bunlardan bunaldım artık. of yine mi başladık ya der demez uyandım ve bir daha hiç olmadı.
tabi gençlik dönemlerimde biraz fazla meraklıydım cin konusuna korktuğum halde yinede ilgilenmekten vazgeçmiş değilim. görmek istemiyorum Allah korusun ama bazende olsa bir tane diyorum :) ama Allah korusun görmeyeyim bir yerlerde karşıma çıkmasın..

yeni evlenenlerde bu olaylar niye sık oluyo acaba çoğu kişinin başındanda geçiyo

somurtkan

Kayıtlı Üye
yeni evlenenlerde bu olaylar niye sık oluyo acaba çoğu kişinin başındanda geçiyo
ilk kez sizden duydum yeni evlenenlerde sık oldugunu. benim evlenmeden önce de bazı tuhaf şeyler yaşamışlığım vardı (bu kadar net yaşamamıştım) o yüzden ilerliyecek diye korkmuştum. neyse ki daha olmuyor.

darkman05

Kayıtlı Üye
ilk kez sizden duydum yeni evlenenlerde sık oldugunu. benim evlenmeden önce de bazı tuhaf şeyler yaşamışlığım vardı (bu kadar net yaşamamıştım) o yüzden ilerliyecek diye korkmuştum. neyse ki daha olmuyor.

yeni evlenenlerde oluyo böyle olaylar

Yeni evlenenlerde oluyor böyle olaylar.

ama herkezde olmuyo tabi yanlış bilgi vermeyeyim :D

Ama herkeste olmuyor tabi yanlış bilgi vermeyeyim.

mehmetben

Kayıtlı Üye
12 yaşımdaydım evimize yakın olan ormana gezmeye gitmiştim bir ağacın altına uzanıp uyumuştum gözlerimi açtığımda ağaçın üzerinde ayakta duran sarı saçlı tahminen 1 metre boyunda elinde uzun bir mızrak olan sevimli bir çocuk gördüm ve ağaca tamamen sinmiş afrika yerlilerine benzeyen boynunda çıngırak olan devasa bir gölge adam vardı yavaşça kalktım ve o nedir diye sordum oda bana o" benim kölem demişti bende aşağı inmesini söylermisin dediğimde arapçaya benzeyen birşeyler söylediğinde gölge adam aşağı atlamıştı boynundaki çıngırağın sesini duymuştum korkup gözlerimi kapatmıştım açtığımda kimse yoktu
ikinci anım ise bundan 4 yıl önce oldu saat gece 3:30 gibi küçük kızım beni uyandırıp yatak odasının kapısının önünde şapkalı bir adam ve yanında top oynayan küçük bir kız olduğunu söyledi bende korkmamasını söyledim ve uyuttum yatağıma döndüğümde tam karşımda yuvarlak bembeyaz bir ışık gördüm devamlı yer değiştiriyordu hızlıca sol tarafıma geçip kulağımdan içeri girdi o enerjiyi ve enerjinin vızıltısını hissediyordum sanki sıvı birşeyler vücuduma doluyormuş gibi oluyordu sol tarafım yavaş yavaş uyuşmaya başlamıştı hatta dua edemeyecek kadar yüzüm uyuşmuştu zorlansamda duamı bitirdim hiçbirşey olmamış gibi gözümü kapatıp uyudum sabah uyandığımda herşey normaldi :)