Herkes yaşadığı doğa üstü varlık anısını anlatsın

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Dün gece banyoda(evet yine o) haftalardır beni kaçırmaya çalışan kırk ayağımsı varlığı üzerine yaklaşık 700 sayfalık bir kitap basarak öldürdüm.Bu dünyadan olamazdı.Yapmak zorundaydım.

CİCİ KIZ

Banlı Kullanıcı
benimde basıma geldi ama baya 1 ay devam etti sonrasında bitti , orta okula gidiyordum sanırım, yataktayım annem tam ışığı kapatıcak gözümün kenarlarında siyah eller oynuyo sadece eller ama allahım nasıl korkuyodum uzun bi süre ısık acık uyudum allahım gecsin artık die dua ediyodum öyle böyle derken kendiliğinden gecti

fransula

Kayıtlı Üye
Dün gece banyoda(evet yine o) haftalardır beni kaçırmaya çalışan kırk ayağımsı varlığı üzerine yaklaşık 700 sayfalık bir kitap basarak öldürdüm.Bu dünyadan olamazdı.Yapmak zorundaydım.

Nasıl bir varlıktı resmi var mı? Çok merak ettim.

ottoman1453turk

Kayıtlı Üye
Ben 8 yaşında gördüm gece yatırdı annem beni hiç uykum yoktu ışığı kapattı 2 dakika geçmeden bacaklarıma birinin bastığını hissettim başımı kaldırdım ayak ucumda birbirine yapışık oldukça kısa boylu kulakları uzun sivri bedenleri yemyeşil ağızları büyükçe ve üstlerinde yırtık giysiler vardı bana doğru geliyorlardı tabii bağırdım annemin ışığı açmasıyla kayboldular.Birdaha görmedim
1024x768_dobby-804374.jpg

acid

Kayıtlı Üye
Küçük yaşlardan beri bazı ilginçlerle yaşamaya alıştım. Tabii o yaşlarda ayırt edemiyordum. Ancak rüyalar dışında benimle iletişimleri farklı oluyor. Fakat bana kendilerini hissettirip algısı daha açık olan yakınıma gözükmeleri kıskançlık yaratmıyor değil. Çocukluğumda yaşadıklarım dışında en çok korktuğum olay erkek arkadşaımın önündeki jöle ve bulut benzeri cismin rüyamda gördüğüm olayı söylemesi ve beni fazlasıyla kötü bir psikolojide bırakması olmuştu. Tabii o gece arkadaşımın gördüğü yeşil varlık, evdeki garip sesler, camların açıp kapanması ve diğer olayları saymazsak. Çevremdekilere göre çok korkağım ama bu olaylara karşı sabrım herhalde mecbuiyetten. İlk defa burada yaşadığım bir oalyı yazabiliyor olmama da şaşkınım. Gelişme gösteriyorum.

AJA

Elit Üye
Nasıl bir varlıktı resmi var mı? Çok merak ettim.
Hiç bir doğaüstü olay yaşamadığını espriyle anlatmaya calışmış sadece.Bir varlık yok ortada.Sevgili HazaR'ın ince esprileri :) Zamanla alışırsınız .

İyi forumlar :)

castielll

Kayıtlı Üye
Böyle şeyler genelde kapalı alanlarda görülür ama ben baya apartmanın önünde arkadaşımı beklerken bi an için siyah bi gölge gördüm çardakta oturuyodu gözleri kırmızıydı ama net değildi silik duruyodu ve hiç bi ayrıntı yoktu yüz hatları yoktu aslında o an gördüğümden çok hissettiğim aklımdan gitmez. Baktığımda herşeyi hissediyo gibiydim. Yorgunluk ve mutsuzluğu o an iliklerime kadar hissettim. Bu sölediklerim en fazla 10 saniye sürdü. Gözümü ayırmadığım süre ordaydı sonra kızım korkuyosun çevir kafanı çık yola insanlara karış orda bekle dedim. Hemen kafamı çevirdim tekrar baktığımda yoktu. Buna benzer şeyler çok yaşadım. O an sanki zaman duruyo gibi oluyo

Gangster

Banlı Kullanıcı
hiç unutmam geceleri ailemin başında dikilen beyaz elbiseli yüzü görünmeyen insanlari,aklıma hep cin oldukları gelirdi gerçekten korkudan sabaha kadar yorganı sıyıyrarak onlara bakardım. zamanla anlarsınki okunan ayetel kürsiler sayesindedir hepsi artık görünmüyorlar.

madasin

Kayıtlı Üye
Okurken korktum. Ben yaşamadım böyle şeyler. Fakat bir kaç rüyam var ki, inanılmazdı. Umarım sizin yaşadıklarınızı yaşamam. Arkadaşlar , evde yalnızken falan bunları yaşayınca nasıl uyuyabiliyorsunuz. Çok tırstım nasıl uyuyacağım ben şimdi.

darkman05

Kayıtlı Üye
Okurken korktum. Ben yaşamadım böyle şeyler. Fakat bir kaç rüyam var ki, inanılmazdı. Umarım sizin yaşadıklarınızı yaşamam. Arkadaşlar , evde yalnızken falan bunları yaşayınca nasıl uyuyabiliyorsunuz. Çok tırstım nasıl uyuyacağım ben şimdi.

aklınızı sürekli meşgul ederseniz uyuyamassınız yattıktan sonra farklı şeyler hayal edin uyursunuz zaten

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Çok dua okumak ve üstünde durmamak...anahtar bu bence.
Her konuda düşünülen şey büyür.Yoksa bile düşüne düşüne oluverir.
Gece yalnızken her türlü sesi bi anlama büründürenleride anlamam hiç.Yahu zaten korkuyosun ne diye her sesi pür dikkat dinleyip hepsine paranormal olay muamelesi yapıyosun.Hayat işte her zamanki sesler...

darkman05

Kayıtlı Üye
Çok dua okumak ve üstünde durmamak...anahtar bu bence.
Her konuda düşünülen şey büyür.Yoksa bile düşüne düşüne oluverir.
Gece yalnızken her türlü sesi bi anlama büründürenleride anlamam hiç.Yahu zaten korkuyosun ne diye her sesi pür dikkat dinleyip hepsine paranormal olay muamelesi yapıyosun.Hayat işte her zamanki sesler...

hangimiz yaşamadıki dediğniz olayı :D ortada bişey yokken olmuşcasına korkuyodum şimdide kardeşim başladı neyse oda anlar bigün

xforest

Banlı Kullanıcı
Ben henüz bu yola kendimi atmadan önce yaklaşık 4-5 sene oluyor kuzenlerimle demon daveti yapmıştık. Davet şeklini mersinde ki bir hocadan resmen 3 günde zor aldığımızı hatırlıyorum çıkarken arkamızdan dualar ediyordu. Davet sonunda biz sadece evdeki camların titrediğini gördük,kuzenim ise bando takımı eşliğinde camdan içeriye korkunç bir suretle girdiğini söylemişti. Halada söylüyor şuanda pek iyi durumda olduğu söylenemez kurtulmaya çalışıyor.

merakli_tba

Kayıtlı Üye
Benimki gorme degil konusmaydı. 14 yaşlarındaydım. Annemle yengem evin terasında salça yapıyorlardı. Telefon çaldı. Ben de salndaki telefonu açtım. Açar açmaz enimle dalga geçen bir ses napıyorsun, annenler napıyor, yengen nerede diye ust uste sorular sordu, kimsiniz diyorum gülüyor dalga geçiyor cevaplarımla. Sonra konusurken ben salon büfesindeki aynaya bakıp saçımı düzeltiyordum ki bana aynaya bakmadan konuş dedi, kalbim deli gibi atıyordu ellerim titredi, telefonu kapatıp annemlerin yanına çıktım anlattım olanları, tabi cocuk diyip inanmadılar.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Her gün rahatsız edildiğim, kabus gibi gecelerden biriydi. Evin her tarafında cirit atıyorlardı. Şimdi düşününce o gece evimizde bir toplantı veya parti düzenlendiğini düşünmekten alamam kendimi.. Kapımı ardına kadar açıp kapatıp korku dolu anlar yaşatırlarken bana, biri geldi.
Sıkıca tuttu, korkma dedi. Ben onlarla konuşacağım. Yemyeşil gözlerine, uzun kıvırcık siyah saçlarına nasıl da bakakalmıştım.. Konuştu onlarla ve gittiler. Sonra hiç yanıma uğramadan o da gitti. Sonra birkaç rüyamda gelip yine kurtardı beni onlardan. Bir tanesinde kaçmasın diye sıkıca sarıldığım anı hatırlıyorum. O da sarmıştı kollarını ama eğilmek zorundaydı, çok uzundu.
Sonra bir daha görmedim. Sadece bir anı olarak kaldı zihnimde.
O günden beri yeşil gözlü erkeklere takığım:)

Omorfodora

Kayıtlı Üye
İş
İstanbul Üniversitesi'nde Felsefe Öğrencisi....
Ben koruyucumu gördüm. Bunu dokuz yaşındayken yaşamıştım. Iki yıl öncesine kadar o gördüğüm şeyin gerçek olmadığına inandırıyordum kendimi ama iki yıl önce koruyucumla iletişime geçmeye başladığımda onun bir rüya olmadığından emin oldum. O gece uyandığım zaman hareket edemiyordum. Ve tüm gece korkudan ağlarken birden hareket edebildim. Yatağımda dönünce karşımda onu gördüm. Bir ışık huzmesi gibiydi ama net olmasada seçilebilecek hatları vardı. Eli olduğunu düşündüğüm şeyde bir adet elma tutuyordu. Bana "Bu elma senin ödülün. Eğer yalan söylemezsen bu senin olacak. Ama söylersen..." Tek hatırladığım buydu ona dair. Ama artık onun rehberliğinden ayrılmıyorum.

darkangels

Banlı Kullanıcı
Yakın bir tarihte ilginç bir olay yaşadım.Eve geldim, anahtarımı unutmuşum.Kapıyı çalmaya başladım annem kapının deliğinden bakıyordu ama hiç bir şekilde kapıyı bana açmadı.10 dk boyunca çalmaya devam ettim.Sonunda annem kapıyı açtı yüzünde şaşkın bir ifade vardı.Yanımda 25 yaşlarında genç bir adam görmüş, tanıyamadığı için kapıyı açmamış.Annem kapıyı açtığı gibi yok olmuş.Yanımda kimse yoktu hatta varlığını bile hissetmedim.Ne olduğu konusunda hiçbir fikrim yok.

fako

Kayıtlı Üye
Gece 2 gibi eve gidiyordum yolda iki tane dümdüz buğday tarlasının arasında köydeyim tam yürürken önümden öyle hızlı bir şekilde bir nasıl desem insan ama sanki koşmuyor uçuyo bi an gözümü açtım kapadım bir anda hıphızlı bir şey geldiğini gördüm bana doğru tarladan beri o an zaten dişlerim kenetlenmişti ellerim titremişti kaçamadım bir anda bana doğru çarptı sandığım anda kayboldu böyle yürürgibi gidiyor ama sanki uçak gibi hızlıydı sadece bir anlığına gördüm ondan sonra araştırmalara başladım dışarıda doğa üstü güçlere sahip yarı insan varlıklar yada insanlar varmış çok nadir denk gelebilirmişiz çoğu kişi başka bir şekilde bu olayı yaşayan bir şahsa iyiki peşine takılmamış demiş sanırım bende çok şanslıydım içimden geçti sanki bir anda çarptı gibi oldu kayboldu bedeni pasparlaktı arkasından giderken çok serin bir rüzgar bırakmıştı sanki gece değilde gündüz dü o rüzgar ılık ve hoştu suratında maske gibi bir ifade vardı

MONOTAMU

Banlı Kullanıcı
+ Ey ruh geldiysen ....
- Bir rahat bırakmadınız ki arkadaş!.. Çekin gidin yavv... Öldük yine huzur yok... (Erdal bakkal)
----------------------------------------------------------------------------------------
+ Ey ruh geldin mi?
- Geldim geldim...
+ Ne getirdin?
- İnci boncuk
+ Kime kime?
- Hasta mısın olum sen.!?
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
+ Ey ruh geldin mi?
- Gonya yolundayım... Gonya yolundayım... Çekmiyor... Gonya yolundayım... (Sezai)
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
+ Ey ruh geldin mi?
- Güvenliğiniz için görüşmeleriniz kayıt altına alınacaktır... Lütfen devam etmek için masaya bir kere, görüşmeyi iptal etmek için iki kere, moderatör alımları için 3 kere tıklayınız.
+ o_O
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
+ Ey ruh geldin mi?
- Kapat kapat yoldayım...
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
+ Ey ruh geldin mi?
+ Ey ruh....
+ Ruhh...
- (3 cevapsız arama)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
+ Ey ruh....
- Irkçılık yapmayın kardeşim, ben size insan diyor muyum.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
- Olum çağıran olursa bir yere kadar gitti gelecek dersin.
+ Ey ruh....
- Abla sana zahmet iki dakika bekle usta bir yere kadar gitti geri gelecek.
+ Ey ruh...
- Alo.. İyi günler... Gonya etli pide salonu buyrun
+ Pardon yanlış oldu galiba. (ÇIKIT)
- Olum ben sana bu numara tutar demedim mi.:sifone:
---------------------------------------------------------------------------------------------
+ Ey ruh buraya gell....
- Baba ben Merve'lere ders çalışmaya gidiyorum.
---------------------------------------------------------------------------------------------
+ Ey ruh buraya gell....
- Neredesin?
+ Gonya yolundayım...
- .........
+Ey ruh..!? KAÇ KAÇ Geliyor...

nikos

Kayıtlı Üye
16 yaşımdaydım gecenin ikisin'de uyandım. Herkes uyuyor tabi tekrardan uyuyamıyorum. İçimde beni yönlendiren kafamda sürekli bir ses ''öteki oday git pencereden dışarıya bak'' diye sonunda direnemedim içimdeki isteğe ve gidip pencereden dışarıya baktım 5 dakka izledim hiç bişey yok. Geri odama geçerken dönüp tekrar bakmamı isteyen bir his var tekrar dönüp bakıp izlerken gökyüzünü o anda işte o beyaz araba büyüklüğünde parlak bir ışık yerden 30 40 metre yüksekte havada asılı 2 3 saniye durdu ve ağaçların arasına inip kayboldu ogün sabaha kadar uyuyamıştım ne olduğunu hiç anlamadım ama doğaüstü olduğu kesindi