Herkes maji yapabilir mi?

Magnus357

Banlı Kullanıcı
Şems Tebrizi kendisine Hz.Mevlana gibi bir dost istiyince,Sen ne vereceksin diye soruldu.O da başımı demiş.Sistem bir şekilde bedel alıyor.Şems Mevlanayi terbiye ettikden sonra sırra Kadem bastı.Mevlananin çevresi Şemsi kabul etmedi.O Mevlanayi Mevlana etti.Butun dünya ikisini hayranlıkla tanıdı.Sistem bedel alır.Aldigi bedelinde çok daha fazlasını verir.

Retro

Kayıtlı Üye
İyi de ben majisyen olmadığım halde bedeli yalnızlık, bunalım, ve her şeyi tersine berbat bir hayat yaşayarak ödüyorum..

Bence senin hiç bir şeyin yok. Varsa da iyi idare ediyorsun.
büyücü ailesini kurdu büyüyle birarada tutsa da onları, elinin altındalar sonuçta.

O zaman sen seyreyle o büyücünün akıbetini. Evrenin kendisine avans verme așamasındadır o.
Bende bir koşulsuz sevgi anlayışı vardı yediğim kazıklarla şükür o da kalmadı.

Kazık yemek önemli😀
İnsan sarrafı olmanın da bir bedeli var

Magnus357

Banlı Kullanıcı
İlimi Allah isteyene veriyor.Maji gibi ilimler sır ilmi.Sistemin yapısını çözüp.Bu sisteme karşı bir davranış biçimi sergilemek.Kendi yaradılışıni çözmek.Evrenin yaradılışıni çözmek.Sebepleri görüp sonuçlari kestirmek.Sonucun sebebini oluşturmak.Ben açıkçası Kur'an Kerimden çok büyük bir fayda görüyorum.Evrenin tefsiri.Evrenin modelini bilirsen.O evrenin içindeki sen mekanizmaya etki edebilirsin.Baktiniz zaman İnsanlar hep aynı şeyleri yaşıyorlar.Ayni döngülerden süreçlerden geçiyorlar.Dönguyu isleyesini çözersen.Döngunun neler dogracagini görürsün.Kendini muhafaza edebilirsin.İşleyişi senin menfaatine çaliştirabilirsin.Küçuk Evren olan İnsan ile Büyük Evren olan Tanrının uyumu olay hepsi bundan ibaret.

hypetiawica

Kayıtlı Üye
Yapabilirmi den kastım yani ritüelleri bire bir doğru yapan harfiyen uygulayan uygulasa bile yani her insan yapabilirmi birazda insanın içinden mi gelmesi lazım merak ediyorum. Yani ben bi kaç ritüel denedim rune tılsımları zaten çalışıyor yaptım ve olduğuna inandım yani bence işe yaradılar yaptığım 2 ritüelin de olduğuna inanıyorum çünkü GLİF leri denedim ve acil para ritüelini yaptım okadar ve okadar alakasız bi yerden para geldi ki gerçekten olduğunu anladım ve hissettim şimdiden çok teşekkürler. sadece merak ettiğim için sordum 😄
Maji kendi tecrübielerimde yola çıkarak yazıyorum tamamen enerji olayıdır maji yapmak içi öyle çok çeşitli malzemeyede gerek yok uzu vadede maji kalıcı işlem yalnız 3 kat yasası çok önemli karmasını yaşıyorsunuz geribildirimi oluyor çok sevdiğin sandığın birine aşk büyüsü yapına istediği sonucu aldınız diyelim sonrasında o kişiden bıkmakta var rhea kullanıcı yorumda güzel bir şeye değinmiş bu kişilerin karmasında psişik açılar olduğu ve yalnız yaşamaları gerçekten çok doğru kötü bir büyü tüm enerjilerinizi kapatır çok hassas bir olay büyü insanlar çok hevesleniyor çünkü sıradışı birşey büyü yapmak şua elimde tarotlar var rüyada uyarıldım elden çıkaracağım büyü kimseye tavsiye etmem bedeli ağır bunu dini inanç bağlamında söylemiyorum 3 kat yasası var sonuclarından hayır gelmiyor tamam tutabilir büyü tavsiyem en güzel şey herşeyin doğal kendiliğinden gelmesi arkadaşlar iradeyi ele geçirmek kötü birşey empati kurun yapmayın biri canınızı acıttı intikam büyü yapmayın ilahi plana bırakın o gerekeni yapar meraktan birde sahte büyücü üçkağıtçı asalaklara fırsat vermeyin paranıza yazık o asalaklar ilahi planda dolandırdıklarını zaten geri kusacaklar ilahi plan geri alacak sen çalarsa başkasıda sende çalacak kesinlikle tavsiye etmem harry poterde akademik fantastik çok cezbedici gösteriliyor gençler hevesleniyor hokus pokus falan yok arkadaşlar öyle bir şey büyü yapanları psişik karmaları var geçmişlerinden o bağ devam eder karmanıza bakın geçmişte ailede varmı büyü yapmak yaptırmak hiç tavsiye etmem hayatı doğal yaşayın evrene yüksek zekaya güvenin burayı seviyorum ezoterik anlamda çok iyi platform sadece okuyorum ama büyüyü kimseye tavsiye etmiyorum büyü yapılan hiç bir şeyden hayır gelmez saygılar .

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Maji kendi tecrübielerimde yola çıkarak yazıyorum tamamen enerji olayıdır maji yapmak içi öyle çok çeşitli malzemeyede gerek yok uzu vadede maji kalıcı işlem yalnız 3 kat yasası çok önemli karmasını yaşıyorsunuz geribildirimi oluyor çok sevdiğin sandığın birine aşk büyüsü yapına istediği sonucu aldınız diyelim sonrasında o kişiden bıkmakta var rhea kullanıcı yorumda güzel bir şeye değinmiş bu kişilerin karmasında psişik açılar olduğu ve yalnız yaşamaları gerçekten çok doğru kötü bir büyü tüm enerjilerinizi kapatır çok hassas bir olay büyü insanlar çok hevesleniyor çünkü sıradışı birşey büyü yapmak şua elimde tarotlar var rüyada uyarıldım elden çıkaracağım büyü kimseye tavsiye etmem bedeli ağır bunu dini inanç bağlamında söylemiyorum 3 kat yasası var sonuclarından hayır gelmiyor tamam tutabilir büyü tavsiyem en güzel şey herşeyin doğal kendiliğinden gelmesi arkadaşlar iradeyi ele geçirmek kötü birşey empati kurun yapmayın biri canınızı acıttı intikam büyü yapmayın ilahi plana bırakın o gerekeni yapar meraktan birde sahte büyücü üçkağıtçı asalaklara fırsat vermeyin paranıza yazık o asalaklar ilahi planda dolandırdıklarını zaten geri kusacaklar ilahi plan geri alacak sen çalarsa başkasıda sende çalacak kesinlikle tavsiye etmem harry poterde akademik fantastik çok cezbedici gösteriliyor gençler hevesleniyor hokus pokus falan yok arkadaşlar öyle bir şey büyü yapanları psişik karmaları var geçmişlerinden o bağ devam eder karmanıza bakın geçmişte ailede varmı büyü yapmak yaptırmak hiç tavsiye etmem hayatı doğal yaşayın evrene yüksek zekaya güvenin burayı seviyorum ezoterik anlamda çok iyi platform sadece okuyorum ama büyüyü kimseye tavsiye etmiyorum büyü yapılan hiç bir şeyden hayır gelmez saygılar .
Amma uzun bir cümle yazdınız! Manalı muhtemelen...

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch

Söylediklerinize kısmen katılmakla birlikte, zira olumlu büyülerde şifa vb sistemin cezalandırma yapacağını sanmıyorum. Bazı şanslı kesim dışında birçoğumuz bu yollara başvurmak zorunda kalıyoruz. Büyü yapılan bir çevrede dünyaya gelenler, elindekilere haset edenler tarafından büyü saldırısına uğrayanlar, enerjisi, imkanları büyülerle çalınanlar bunlar ne yapsın pekki??.. Bizler izin versek ağzımızı lokmayı aldığımız nefesi bile çalacak kadar gözü kararan yaratıklar var. Bunlarla başka yollarla baş edemezsek kurbanlık koyun gibi başımıza gelecekleri mi bekleyelim sürekli.. Geçende bir videoda izledim.. bir büyücü diyor ki hiçbir büyü bozulmazmış büyüye büyüyle karşılık verilirmiş.. ne doğru ne yanlış bilemiyoruz bazen. eğer öyleyse gerçekten mağdur olanların hoca, cadı, majisyen vb. yönlendirmesiyle yaptıkları şeyler hep büyü.. ama bu insanların başka çıkış yolları da yok..

Magnus357

Banlı Kullanıcı
Evrenin kendisi bir büyüdür,sihirdir.Hayatimizda bulunan herşey majik yasalara göre hareket ediyor.En büyük Majiysen Tanrıdır.İnsan bunları belli yollardan geçince fark eder.Bilinçlenince etrafini çözmeye başlar.Bunlari fark etmek bir ayrıcalıktir bana göre.Toplumdaki insanlar majik olayları göremediği inanmadığı için onlarin esiri olmuştur.

Retro

Kayıtlı Üye
Herkes maji yapamasa da yaptıracak birini buluyor.

Acemi şansı ile yapılan tüm amatör büyüler de tutar ayrıca.

Acemi şansı denen durum, beyni tamamen serbest bıraktığın, beklenti içinde olmadığın, kaybettirecek hiçbir şeyi hesaplamadığın, hatta sıfır şüphe ve yüzde 100 merakla oluruna bırakabildiğin ve bunu da istem dışı başardığın bir psikolojik üstünlük durumudur.

Hadisler der ki, bir kişi iki taşı birbirine çarparak beddua etse büyü yapmış olur.

Yani o kadar kolaydır aslında büyü yapmak.

Illa mektepli olmana gerek yok, alaylı olsan da büyü gider tutar. Sonuçta niyetini faili meçhul olarak aktarma operasyonudur büyü.

Yazgıt

Kayıtlı Üye
"İnanma" faktörü katılmayan hiçbir şey işe yaramaz. Temel yasa bu.
Bir ayet vardır ve matrixin dışından bilgi verir : "Allah dilemeden siz dileyemezsiniz"

Yani bizim bir şeyi istiyor olmamız bile aslında kendi elimizden değil. İçimizden (!) istek veya meyiller geliyor ve biz onu bu noktada yakalıyoruz. Peki içimeze bu nereden geliyor? İçimden geliyor diyip, içimizi orijin olarak ele alıyoruz. Hayır. İçimiz dediğimiz boyutun da bir arka olanı var ve o oraya göre kendini bize pazarlıyor. Bu mekanizmayı çözen kaderini de çözerek bir üst kadere geçme hakkına sahip olur ve belki oradan değişim başlatabilir.

Birşeylerde başarılı olmanın yaşı 0-5 tir.

Her insan hayal meyal de olsa 0-5 yaşları arasını hatırlar. Oradan aldığınız referanslarla doktor mu, ressam mı, sporcu mu, mucit mi, mühendis mi, medyum mu olacağınızı aslında anlarsınız.
Şimdi retro dostum, uzun süredir düşünüyorum. Acaba sen başka boyuttan felan mı geldin? Çünkü bu kadar bilgiyi beyinde barındırmak ciddi anlamda baya zor, doğrudur imkansız diye bir şey yoktur ama her bilginin sınır var fakat sende ki bilgiler sınır tanımıyor

Retro

Kayıtlı Üye
Şimdi retro dostum, uzun süredir düşünüyorum. Acaba sen başka boyuttan felan mı geldin? Çünkü bu kadar bilgiyi beyinde barındırmak ciddi anlamda baya zor, doğrudur imkansız diye bir şey yoktur ama her bilginin sınır var fakat sende ki bilgiler sınır tanımıyor

Şimdi @Rudolf sebottendorf dostum,
Bendeki bilgileri araştırma veya deneme yanılma yaparak tartma ihtiyacı duymadan onaylıyorsan; aynı bilgiler, aynı düzlem, aynı yatkınlıklar zaten sende de var demektir. Hatta beni anlayan beni daha geniş bir kavrayış çemberi ile kuşatmış demektir.

Bana şaşma kendine șaș 😁

hypetiawica

Kayıtlı Üye
Söylediklerinize kısmen katılmakla birlikte, zira olumlu büyülerde şifa vb sistemin cezalandırma yapacağını sanmıyorum. Bazı şanslı kesim dışında birçoğumuz bu yollara başvurmak zorunda kalıyoruz. Büyü yapılan bir çevrede dünyaya gelenler, elindekilere haset edenler tarafından büyü saldırısına uğrayanlar, enerjisi, imkanları büyülerle çalınanlar bunlar ne yapsın pekki??.. Bizler izin versek ağzımızı lokmayı aldığımız nefesi bile çalacak kadar gözü kararan yaratıklar var. Bunlarla başka yollarla baş edemezsek kurbanlık koyun gibi başımıza gelecekleri mi bekleyelim sürekli.. Geçende bir videoda izledim.. bir büyücü diyor ki hiçbir büyü bozulmazmış büyüye büyüyle karşılık verilirmiş.. ne doğru ne yanlış bilemiyoruz bazen. eğer öyleyse gerçekten mağdur olanların hoca, cadı, majisyen vb. yönlendirmesiyle yaptıkları şeyler hep büyü.. ama bu insanların başka çıkış yolları herke

Söylediklerinize kısmen katılmakla birlikte, zira olumlu büyülerde şifa vb sistemin cezalandırma yapacağını sanmıyorum. Bazı şanslı kesim dışında birçoğumuz bu yollara başvurmak zorunda kalıyoruz. Büyü yapılan bir çevrede dünyaya gelenler, elindekilere haset edenler tarafından büyü saldırısına uğrayanlar, enerjisi, imkanları büyülerle çalınanlar bunlar ne yapsın pekki??.. Bizler izin versek ağzımızı lokmayı aldığımız nefesi bile çalacak kadar gözü kararan yaratıklar var. Bunlarla başka yollarla baş edemezsek kurbanlık koyun gibi başımıza gelecekleri mi bekleyelim sürekli.. Geçende bir videoda izledim.. bir büyücü diyor ki hiçbir büyü bozulmazmış büyüye büyüyle karşılık verilirmiş.. ne doğru ne yanlış bilemiyoruz bazen. eğer öyleyse gerçekten mağdur olanların hoca, cadı, majisyen vb. yönlendirmesiyle yaptıkları şeyler hep büyü.. ama bu insanların başka çıkış yolları da yok..
fikrinize saygı duyuyorum her görüş kendine özeldir büyü asla çözüm değildir saygılar.

M o r b i u S

Kayıtlı Üye
Herkes maji yapamasa da yaptıracak birini buluyor.

Acemi şansı ile yapılan tüm amatör büyüler de tutar ayrıca.

Acemi şansı denen durum, beyni tamamen serbest bıraktığın, beklenti içinde olmadığın, kaybettirecek hiçbir şeyi hesaplamadığın, hatta sıfır şüphe ve yüzde 100 merakla oluruna bırakabildiğin ve bunu da istem dışı başardığın bir psikolojik üstünlük durumudur.

Hadisler der ki, bir kişi iki taşı birbirine çarparak beddua etse büyü yapmış olur.

Yani o kadar kolaydır aslında büyü yapmak.

Illa mektepli olmana gerek yok, alaylı olsan da büyü gider tutar. Sonuçta niyetini faili meçhul olarak aktarma operasyonudur büyü.
Dedikleriniz gerçekten doğru siz bu konular hakkında bilgili birisiniz anladığım kadarıyla bana yorum yapmak doğru olmaz ama benim inandığım birşey var gerçekten inanırsan bence yaptığım ritüellerin tutacağına inanıyorum buda çok önemli bence çünkü gerçekten inanıyorum yaparken oluyor yani teşekkürler.

Ü

Üye silindi 45859

Yatkınlık olduğunu düşünüyorum ancak herkes çalışmalarla belli başlı şeyleri yapabilir. Kimi içinse yıllarca çalışıp hiçbir sonuç vermeyebilir ancak bu kişiler muhtemelen kendine uygun alanlarda çalışmıyordur. Maji de hayatın özü gibidir, kimi tılsımlarda büyük ilme ve başarıya vakıftır, kimi şifada, kimi duru görüde, nadiren de olsa kimi simyada veya mahluklarla ilgili majide başarılıdır. Bu yatkınlık bizlerde küçük bir oranda da olabilir veya kendi kendini aktive edecek kadar büyük de olabilir. Henüz 9 yaşlarında olan bir çocuğun bilmeden tılsım yazıp aktive edebildiğine şahit olmuştum. Maji bir şekilde ona yakın olanı, ondan olanı içine çeker. Sonrasında ne kadar uzak durmaya çalışırsanız çalışın bir şekilde kendinizi içinde bulursunuz. Özetle herkes yeteneği doğrultusunda her şeyi bir ölçüde yapabilir. Bu ölçü mikroskobik de olabilir devasa da.

M o r b i u S

Kayıtlı Üye
Yatkınlık olduğunu düşünüyorum ancak herkes çalışmalarla belli başlı şeyleri yapabilir. Kimi içinse yıllarca çalışıp hiçbir sonuç vermeyebilir ancak bu kişiler muhtemelen kendine uygun alanlarda çalışmıyordur. Maji de hayatın özü gibidir, kimi tılsımlarda büyük ilme ve başarıya vakıftır, kimi şifada, kimi duru görüde, nadiren de olsa kimi simyada veya mahluklarla ilgili majide başarılıdır. Bu yatkınlık bizlerde küçük bir oranda da olabilir veya kendi kendini aktive edecek kadar büyük de olabilir. Henüz 9 yaşlarında olan bir çocuğun bilmeden tılsım yazıp aktive edebildiğine şahit olmuştum. Maji bir şekilde ona yakın olanı, ondan olanı içine çeker. Sonrasında ne kadar uzak durmaya çalışırsanız çalışın bir şekilde kendinizi içinde bulursunuz. Özetle herkes yeteneği doğrultusunda her şeyi bir ölçüde yapabilir. Bu ölçü mikroskobik de olabilir devasa da.
Evet dediklerinize katılıyorum ben de öyle olduğunu düşünüyorum kendimi bi anda ritüeller ile uğraşırken buldum maji çekiyor gerçekten