Her evin bir ruhu "enerjisi" vardır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ipekila

Kayıtlı Üye
Her evin içinde yaşananları süzdüğü bir ruhu ve enerjisi vardır. Peki ya o ev çok fazla ölüm gördüyse... Bir evde 3 nesilden 3 kişi öldüyse o ev bize nasıl bir enerji verir veya gözle göremediğimiz neler yaşanır o evde?

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Böyle evler o kadar fazla ki...Mesela benim yaşadığım şehirde hayranlık duyduğum(isim veremiyorum:() tarihi bir apartman var.Öyle böyle bi tarih degil ama... binanın yapısı halen kâgir o derece..manevî değeri zaten ölçülemez.Bu apartman şu an faal yaşanılan bir mekân aynı zamanda.Söylediğiniz şey bu mekânı her gördüğümde aklıma gelir.Burdan ne insanlar,ne yaşanmışlıklar,ne ölümler ne kalımlar,ne sevinçler ne acılar geçmiştir kimbilir..
Ben o yılların enerjisinin kökten temizleneceğini sanmıyorum..Gelsin adaçayı,üzerlik tütsüsü,dualar,sirkeli sular vs...Velhasıl öyle 3 nesil ölüm görmüş bir evin enerjisi ağır olur,işler zorlukla ilerler,evdeki kişilerde de ağırlık hasıl olur,bunlar minimum ya da maksimum düzeyde değişir, zira ölen her zaman bedenen gider bu boyuttan ruh ölmez ki..

fransula

Kayıtlı Üye
Yaşanılan yerin enerjisine çok fazla inanıyorum. Şöyle ki işyerimde iki ölüm olmuş biri cinayet biri intihar ayrıca otel olduğu için kalanların enerjileri de cabası. Hal böyle olunca işe başladığım günden bu yana huzursuzum burada. ilk zamanlar baş ağrılarım olurdu hergün şimdilerde biraz azaldı. Ama o acıyı resmen hissediyorum. temizlemeye kalksan onca odayı nasıl tütsüleyeceksin, ki garipserler zaten :D Yani kısacası acı çeke çeke çalışmaya devam :(

La-edri

Kayıtlı Üye
Ben eskiden derdimki mekanlarin ugursuzluklari yoktur, o dönemler rasyonalist bir kisiligim vardi. Fakat arktik farkli düsünüyorum.
Bir evde/meknda bir takim cok yogun olumsuzluklar yasanmis ise o yasanilan seyler o eve haps olabiliyor,ve tasinan insanlara bu enerji yansir. Kabus gibi yada sürekli basargrisi yada buna benzer bir cok sey kisiye ve onun manevi gücüne göre degisir etki.Evlilerin bosanmasina sebeb olabilir, cocuklarin bir takim rahatsizliklar yasamalarina sebeb olabilir, huzursuzluklara sebeb olabilir.

3 nesilden ölüm cikmissa bir evden bu illa negativ bir etken degildir, ölüm haktir ve olumsuz bir olgu degildir. Fakat bir mekanda ölüm olmasa bile insanlar zulume ugramissa yada buna benzer haksizliklara ugramissa o yasanilan enerji o mekana siyaret eder.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Ölünün enerjisi yoktur, negatiflik vermez. Yaşayanların enerjisi vardır. Diyelim ki o ölünün arkasından çook üzülen insanlar negatif enerji bırakır. Üzüntü, zulm, haksızlık bunlar negatif enerji bırakır mekana. Ama yaşayanlar tarafından yaşadıkları süre boyunca bırakılır. Ölüm kalmaz geriye, yaşanmışlıklar kalır. İyi yaşanmışlıklar varsa iyi enerji kalır. 3 ölümde olsa, o 3 ölü çok mutlu bir hayat yaşayıp pozitif yaşanmışlık bırakmış olabilirler. Sonuçta herkes ölür ama iyi anılar mutlu enerjiler ölmez.

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
American Horror Story'nin ilk sezonunun tamamı bir ev ve evin enerjisiyle ilgiliydi.

nira

Kayıtlı Üye
ev işyeri yada herhangi bir mekan veya dışarıda bir alan olsun farketmez. Yaşanmışlık olan her yerin bir enerjisi olduğuna inanırım. Bu enerjileri düzeltmek ve mekana ve içindekilere geçmişi nasıl unuttururuz?

ipekila

Kayıtlı Üye
Yanıtlarınız için çok teşekkür ederim lakin bu 3 ölümden 2 tanesi ne yazık ki cinayetti. Her ne kadar yaşadıkları süre boyunca çok mutlu geçirseler de o mekanda, her adımımı attığımda hepsi benim kanımdan olan kişilerin can acıları beni sızlatıyor. Obsesif olmak istemiyorum ancak içimden bir ses huzurlu olmadıklarını söylüyor. Cinayeti işleyen kişi cezaevinde ama bu belki onların ruhunu serinletmiyordur. Aslında ben kendimi mi rahatlatmak istiyorum, yoksa onları mı bu soru benim zihnimde sık sık yer değiştiriyor ve fakat bir gerçek var ki... o da zaman zaman üzerimizde nesillerdir süren bir kötü enerji olduğunu düşünüyorum.

Kupaslı

Kayıtlı Üye
Alakasi var mi bilmem ama her evin bir kaderi var diye düşünüyorum. Kirada kaldığımız çok ev oldu. Son evimiz de kiraydi Yıllardır o semtte oturan bi teyze bizim oturdugumuz evdeen şimdi kadar herkes ev satın aldı çıktı demişti aynen biz de öyle oldu. Bizden sonra bi tanidik o eve geçti o da ev aldı çıktı.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Yanıtlarınız için çok teşekkür ederim lakin bu 3 ölümden 2 tanesi ne yazık ki cinayetti. Her ne kadar yaşadıkları süre boyunca çok mutlu geçirseler de o mekanda, her adımımı attığımda hepsi benim kanımdan olan kişilerin can acıları beni sızlatıyor. Obsesif olmak istemiyorum ancak içimden bir ses huzurlu olmadıklarını söylüyor. Cinayeti işleyen kişi cezaevinde ama bu belki onların ruhunu serinletmiyordur. Aslında ben kendimi mi rahatlatmak istiyorum, yoksa onları mı bu soru benim zihnimde sık sık yer değiştiriyor ve fakat bir gerçek var ki... o da zaman zaman üzerimizde nesillerdir süren bir kötü enerji olduğunu düşünüyorum.
Eğer üzerinizde böyle nesillere dayanan bi durum sezdiyseniz regresyon yapın ya da yaptırın diyebilirim.Geçmiş Yaşam Şifası cd leri var piyasada.Bunlarla evde istediğiniz konuyu çalışıp kendinizi takip edin,düşüncelerinizde bi değişiklik olucak mı diye..Bazen bi kerede şifalanmayabiliyor.Ya da profesyonel birinden bu konuda yardım alabilirsiniz.Sanırım sayın Urum'da regresyon çalışması yapıyordu.Eğer sıkışmış bi enerji varsa bu çalışmayla fayda görebilirsiniz.

ipekila

Kayıtlı Üye
Bu .ok mühim. Sanırım ihtiyacım olan şey bu...Regnesyon. Bu konuyu derin araştıracağım. Teşekkür ederim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...